لیست لوازم آرایشی ضروری از نگاه میکاپ آرتیست درجه 1 بابی براوون

شما نمیتوانید خانه ای بدون ابزارهای مناسب بسازید، و بدون لیست لوازم آرایشی ضروری نیز یک میکاپ ظاهری فوق العاده نمیتوانید ایجاد کنید.

بابی براوون، آرایشگر معروف جهانی میگوید که استفاده از برس و اسفنج مناسب باعث میشود تا آرایش برتر شما مطابق با اعتبار آن باشد و محصولات آرایشی متوسط و ارزان شما را به یک مارک گران تبدیل کند.

لیست لوازم آرایشی ضروری برای جعبه آرایش شما

هنگامی که اصول آرایش را یاد گرفتید و در برخی محصولات جدید زیبایی سرمایه گذاری کردید، شما میخواهید مجموعه ای از وسایل ضروری آرایش را جمع اوری کنید تا کمک کند آرایش شما بی عیب باشد.  

اسفنج های آرایشی

اسفنج انتخابی بابی براوون یکبار مصرف است، که برای یک آرایشگر که به طور منظم آرایش افراد مختلف زیادی را انجام می دهد کاملا منطقی است.اسفنج های یکبار مصرف به معنی زمان کمتری برای تمیز کردن ابزار و شانس کمتری برای پناه دادن به باکتری ها است. با این حال آنها فوق العاده سازگار با محیط زیست نیستند. بنابراین به خود لطف کنید و در یکی دو اسفنج آرایشی رنگارنگ که شبیه تخم مرغ هستند سرمایه گذاری کنید.(آنها در هر طیف قیمتی وجود دارند و برای کمک به شما در انجام آرایش خود در مناطق سخت، مانند ناحیه زیر چشم و اطراف بینی طراحی شده اند.).

برس های آرایشی

برس آرایشی به اندازه محصولات آرایشی وجود دارد. دورنمای برس می تواند بسیار عالی و می تواند بسیار گران باشد، گرانی که به دلیل مواد سازنده می باشد- برس موی حیوانات قیمت بیشتری نسبت به برس فیبر مصنوعی خواهد داشت، اما مورد اولی لزوما موثرتر نخواهد بود. بسیاری از برندهای زیبایی مانند کرولتی فری و وگان، برس های آرایشی مصنوعی با عملکرد بالا تهیه می کنند که مقرون به صرفه است. برس های خوب احساس نرمی و سیری دارند و نباید هنگام استفاده از آنها موهای صورت را بریزند.شما فقط برای انواع محصولاتی که بیشترین استفاده را میکنید به برس نیاز دارید – درابتدا نگران محصولات فوق العاده خاص نباشید. چهار ملزومات مطلق برس آرایشی بابی عبارتند از:

  • برس کانسیلر [پوشاننده] برای پوشاندن دقیق سیاهی ها و لکه ها
  • یک برس سایه برای سایه چشم و براق کردن پلک ها
  • برس خط چشم برای استفاده خط چشم ژل (یا برس مداد برای استفاده با خط چشم مداد)
  • برس رژگونه برای کشیدن رنگ روی گونه ها

بسته به روال آرایش، ممکن است بخواهید در مجموعه برس خود قرار دهید: برس کابوکی برای برنز، برس فن برای هایلایتر، برس زاویه دار برای طرح دادن به گونه ها، برس ابرو و برس پایه. Beautyblender برای کرم پودر مایع عالی است، اما ممکن است انواع دیگر کرم پودر به برس نیاز داشته باشد. نوع پوست شما انتخاب پایه شما را تعیین میکند.

فرمژه

اگر مژه های شما به طور طبیعی فر نمیشوند، استفاده از یکی از این موارد قبل از استفاده از  ریمل به بالا ماندن آنها کمک میکند.

موچین

برای از بین بردن موهای ابرو، نوارهای مژه مصنوعی بگذارید یا کارهای دیگر را هدف قرار دهید.

پت مخمل پودرزنی، برس پودر، برس تمام پوشش صورت

 ثابت نگهداشتن کرم پودر روی صورت با پاشیدن گَرد یکنواخت پودر صورت یا پودر ثابت کننده.(پودر به پوست چرب کمک میکند تا ظاهری مات پیدا کند، اما اگر ترجیح می دهید اسپری تنظیم کننده داشته باشید که می تواند برای پوست های خشک عالی باشد از آن صرف نظر کنید.)  

برس اسپولی

برای آرایش ابروها، ازبین بردن مژه ها و به طور کلی کمک به هرچیزی که به موهای ریز مربوط میشود.

گوش پاکن

عالی برای پاک کردن اشتباهات کوچک آرایش با پاک کننده آرایش، یا کمک به لکه گیری یا ترکیب خطوط خشن.

مداد تراش خط چشم

اگر مرتبا از خط چشم مداد استفاده میکنید.

نحوه شستن برس های آرایشی

اگر می خواهید روی برس های آرایشی خوب سرمایه گذاری کنید، مراقبت مناسب از آنها باعث میشود سالها دوام بیاورند. این به معنای تمیز کردن معمول آنها است. تنها آنچه شما نیاز دارید یک صابون مایع ملایم است(شامپوی بچه به خوبی برای این کار مناسب است.). مقداری آب گرم بزنید و کمی صابون به کف دست خود اضافه کنید. برس ها را کف دست خود بچرخانید تا آب شفاف شود. آب اضافی سرقلم موها را فشار دهید و آنها را بادستان خود دوباره شکل دهید، بگذارید در حالت خوابیده نه حالت ایستاده در هوا خشک شوند.

می خواهید درباره آرایش بیشتر بدانید؟

این که آیا شما از قبل برس رژگونه را از برس برنز میشناسید یا به سادگی دنبال نکاتی درمورد جذابیت در زندگی روزمره خود هستید، استفاده از صنعت زیبایی، به دانش، مهارت و تجربه عملی نیاز دارد.هیچکس بهتر از بابی براون، آرایشگری که یک شغل و یک برند مولتی میلیونری را با یک فلسفه ساده" همانی باش که هستی" ساخت، راه خود را برای تهیه یک کیف آرایش نمیداند. در مسترکلاس بابی بروان در زمینه آرایش و زیبایی، بیاموزید که چگونه یک چشم دودی کامل را انجام دهید، بهترین روش آرایش را برای محل کار پیدا کنید و توصیه های بابی را برای آرزوی آرایشگران بشنوید.

دیدگاه کاربران
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون متنی
نمایش تمامی دیدگاه ها