پیشنمایش کلاس

مسترکلاس آشپزی با ولفگنگ پاک

در طی ۱۶ مبحث درسی، سرآشپز رستوران‌های اسپاگو و کات، دستورالعمل‌های اختصاصی تهیه غذا و مهارت‌های لازم برای طبخ آن ها را به شما آموزش می‌دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت ۴۷ دقیقه
۱۶ قسمت
57 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود به همراه مباحث کلاسی ارائه می‌شود که شامل جمع‌بندی دروس، تکالیف و اطلاعات تکمیلی می‌شود.

این کتاب کار 57 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۳:۲۰
آشنایی با ولفگنگ
آشنایی با ولفگنگ

به آشپزخانه ولفگنگ پاک خوش آمدید. او در اولین جلسه کلاس خود هدف مسترکلاس خود را توضیح می دهد: الهام بخشیدن به شما برای داشتن اعتماد به نفس در آشپزخانه، چه آشپز خانگی باشید، چه رستورانی.

۱۱:۰۵
آموخته کردن ذائقه تان
آموخته کردن ذائقه تان

نکته اصلی در استفاده از ادویه و چاشنی، چشیدن صحیح طعم و تنظیم مقدار ادویه ها در غذاست. ولفگنگ ابتدا به معرفی برخی چاشنی ها و مواد اولیه اصلی پرداخته و سپس به شما آموزش می دهد که چطور یک سوپ ساده را با استفاده از نمک، فلفل، عسل و لیمو تبدیل به یک غذای کامل کنید.

۱۶:۳۷
دستور پخت ساشیمی ماهی تن
دستور پخت ساشیمی ماهی تن

ولفگنگ طرز تهیه یکی از معروف ترین پیش غذاهای دنیا در آشپزخانه خودتان را به شما آموزش می دهد. چگونگی انتخاب مواد اولیه، جفت و جور کردن طعم ها، و استفاده از رنگ برای خلق این غذای حیرت انگیز را بیاموزید.

۱۲:۱۱
دستور پخت لعاب گوشت گوساله
دستور پخت لعاب گوشت گوساله

وقتی طرز تهیه آبگوشت و لعاب را بیاموزید، تهیه هزاران غذا و سس مختلف در توان شما خواهد بود. در مورد دلیل برشته کردن مواد اولیه پیش از تهیه آب گوشت و چگونگی تبدیل کردن آن به یک لعاب غلیظ بیش تر بدانید.

۱۴:۵۶
دستور پخت استیک فلفل
دستور پخت استیک فلفل

وفلگنگ زمانی که در یک رستوران ۳ ستاره فرانسوی مشغول به کار بود، در تهیه استیک فلفل به مهارت رسید. طرز پخت بی نقص استیک، و همینطور تبدیل لعاب درست شده در قسمت قبل به یک سس تابه ای غنی را بیاموزید.

۱۱:۳۵
دستور پخت سالاد فارو با هویج برشته شده
دستور پخت سالاد فارو با هویج برشته شده

سبزیجات خود را به سطحی بالاتر ببرید. ولفگنگ طرز برشته کردن هویج ها برای استخراج شیرینی آن ها را به شما آموزش می دهد. همچنین او راهی برای بکار بردن سر هویج که همیشه جدا و دور انداخته می شود به شما می آموزد. این سالاد پرطعم و باطراوت را با وینیگرت نوعی سس که ترکیبی از روغن زیتون با یک ماده ترش و اسیدی تهیه می شود ماست پرتقالی به پایان برسانید.

۱۲:۰۵
دستور پخت مرغ کبابی با سس خردل
دستور پخت مرغ کبابی با سس خردل

ولفگنگ در این قسمت به تشریح دستور پختی که خودش برای رستوران ویژه ی فرانسوی در لس آنجلس خلق کرده است می پردازد. فوت و فن ترد شدن پوست مرغ، و همینطور طرز تهیه یک سس شیرین و تند مزه ی فراموش نشدنی را بیاموزید.

۲۰:۵۷
دستور پخت سس بشامل
دستور پخت سس بشامل

با فراگیری دستور پخت سس بشامل از ولفگنگ، خواهید توانست یکی از ۵ سس اصلی فرانسوی را تهیه کنید. او به شما می آموزد که چطور با استفاده از این سس یکی از پرفروش ترین غذاهای رستورانش، یعنی ماکارونی و پنیر، را تهیه کنید. همچنین طرز تهیه اسفناج کرم دار را نیز خواهید آموخت.

۱۷:۵۴
دستور پخت ماهی سفید کبابی
دستور پخت ماهی سفید کبابی

از خرید و آماده سازی ماهی ترس نداشته باشید. ولفگنگ به شما طرز تشخیص یک ماهی تازه را می آموزد. همینطور او تکنیک های خود برای طعم دار کردن و آماده سازی بی نقص یک ماهی خاردار برشته شده با سبزیجات را با شما به اشتراک می گذارد.

۱۹:۲۳
دستور پخت ریساتوی همراه با شیر
دستور پخت ریساتوی همراه با شیر

فکر می کنید اوت میل یا همان جو دو سر خرد شده یا آسیاب شده که خاصیت رژیمی دارد فقط برای صبحانه است؟ تجدید نظر کنید. با دستور پخت خودساخته ولفگنگ برای تهیه ریساتوی اوت میل (ریساتو ترکیبی از برنج یا غلات دیگر با گوشتابه است، طوری که برنج یا ماده مورد نظر در آب گوشت خمیری شود) آشنا شوید. همچنین در این قسمت با مهارت های دست گرفتن چاقو و پاک کردن قارچ نیز آشنا خواهید شد.

۱۵:۴۶
دستور پخت سوپ دریایی
دستور پخت سوپ دریایی

روش ترکیب طعم ها و رنگ های با طراوت را در گازپاچوی دریایی ولفگنگ یاد بگیرید. از انتخاب صدف مناسب گرفته تا تهیه ترکیبی ویژه با صدف ها، شما روش هایی منحصر بفرد برای آموخته کردن ذائقه خود از ولفگنگ خواهید آموخت.

۱۴:۴۷
نوشیدنی ها
نوشیدنی ها

۱۷:۴۸
سرگذشت ولفگنگ
سرگذشت ولفگنگ

با مسیر ولفگنگ، از آشپزخانه یک هتل اتریشی تا افتتاح یک رستوران برنده ستاره میشلین آشنا شوید. تلاش و پشت کار، ریسک پذیری و نوآوری موثرترین عوامل در این مسیر بوده اند.

۱۵:۴۲
فلسفه تجاری
فلسفه تجاری

ولفگنگ بینش بدست آمده از سال ها تجربه در پس خلق یک برند را به اشتراک می گذارد. او با تحلیل شکست ها و پیروزی های خود اهمیت ریسک پذیری، نوآوری و تکامل را به شما می آموزد.

۱۳:۰۷
فلسفه آشپزخانه ای
فلسفه آشپزخانه ای

ولفگنگ به توضیح اصول اساسی در فلسفه آشپزخانه ای خود می پردازد. او با به اشتراک گذاشتن آموخته های دوران رستوران داری اش، به شما نشان می دهد که چطور تجربه صرف غذا در خانه خود را ارتقاء دهید.

۱۰:۲۳
اقلام ضروری آشپزخانه
اقلام ضروری آشپزخانه

ولفگنگ مسترکلاس خود را با ارائه فهرستی از اقلام و وسایل ضروری آشپزخانه به پایان می رساند. او به شما نشان می دهد که تنها با داشتن چند مورد اصلی می توانید آشپزی خود را شروع کنید.

ولفگنگ پاک

آموزش آشپزی

ولفگنگ پاک یک آشپز مشهور اتریشی، راه انداز رستوران، و چهره معروف تلوزیونی ۶۰ ساله است. وی طی ۳۵ سال فعالیت اکنون بیش از ۳۰ رستوران را تحت نظر خود دارد.همچنین او جوایزی متعددی از جمله جیمز بیرد و ستاره میشلین را نیز در سابقه خود دارد. در این مجموعه ۱۶ قسمتی در طبخ پیش غذاها، بغل بشقابی ها و نوشیدنی های ترکیبی مهارت کسب می کنید. همچنین به چگونگی ریسک کردن و ایجاد دستورپخت های شخصی نیز پی می برید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش آشپزی توسط ولفگنگ پاک را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross