پیشنمایش کلاس

مسترکلاس هنر اجرا روی صحنه با آشر

آشر در اولین کلاس آنلاین خود در مسترکلاس در طی ۱۶ جلسه، مهارت‌های فردی خود برای محصور کردن مخاطبان را به شما خواهد آموخت.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۲ ساعت ۲۹ دقیقه
۱۶ قسمت
47 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار ۲۵ صفحه‌ای قابل دانلود به همراه مباحث کلاسی ارائه می‌شود که شامل جمع‌بندی دروس و اطلاعات تکمیلی می‌شود.

این کتاب کار 47 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۲:۵۸
آشنایی با آشر
آشنایی با آشر

با معلم جدید خود، آشر ملاقات کنید. آشر در این مبحث آن چیزی را که قرار است در مسترکلاس او یاد بگیرد با شما به اشتراک می گذارد و توضیح می دهد چرا برای شروع سفر شما شوق دارد.

۸:۳۲
شروع به کار
شروع به کار

وقت آن است که اولین قدم را بردارید. آشر به شما نشان می دهد که چگونه فرصت اجرا پیدا کنید، برای گسترش مخاطبان از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و در انتها به شما تمریناتی را به عنوان تکلیف ارائه می دهد.

۷:۱۸
ایجاد انگیزه
ایجاد انگیزه

الهامات سرچشمه خلاقیت هستند. در مورد جاهای غیرمنتظره ای که آشر الهامت خود را بدست می آورد بیاموزید و ببینید که چگونه می توانید دایره ارجاعات خود را افزایش دهید.

۹:۱۳
کاربرد انگیزه
کاربرد انگیزه

فرق بین تقلید کردن و الهام گرفتن چیست؟ آشر به شما نشان می دهد که چگونه عناصر مورد علاقه تان را از منابع الهام بیرون بکشید و از آن ها برای اجراهای آینده خود استفاده کنید.

۱۱:۳۲
خوانندگی
خوانندگی

اگر شما اجرا کننده موسیقی هستید پس صدای شما می تواند مهم ترین ساز شما باشد. یاد بگیرید که چگونه بازه صدایی خود را شناسایی کنید و آن را گسترش دهید، چگونه صدای خود را گرم کنید و چگونه قبل و بعد از اجرا از آن مراقبت کنید.

۷:۰۶
رقص
رقص

استاد شدن در رقص تماماً به کشفیات شما از سبک برمی گردد. آشر برای شما شرح می دهد که چگونه تفسیر و فردگرایی کلید اجرای یک رقص مجذوب کننده هستند. و البته این مورد شامل تمرینات زیادی می شود.

۱۰:۱۰
بازیگری
بازیگری

تمام رقاص ها بازیگرند. آشر فنونی را در طی سالیان متمادی از طریق آزمون و خطا آموخته است را با شما به اشتراک می گذارد تا نیازی نباشد که از راه های سخت تری آن ها را بیاموزید. در انتهای این جلسه شما یاد می گیرید که چگونه با استفاده از تکالیف خلاقه بخش جدیدی از شخصیت خود را کشف کنید.

۷:۱۶
آماده شدن برای اجرای زنده
آماده شدن برای اجرای زنده

اگر همیشه آماده بمانید نیازی به ایجاد آمادگی مجدد ندارید. آشر با استفاده از مناسک قبل اجرا، فنون تمرین و مراقبه های مفید به شما نشان می دهد که خود قبل از هر اجرا چگونه آماده می شود.

۱۰:۲۱
جذب مخاطب
جذب مخاطب

قلب مخاطب خود را تسخیر کنید. آشر را در حالی که بهترین نکات خود برای خوانندن ذهن مخاطبان حاضر، اعتماد به غرایز و خوب درخشیدن در صحنه را با شما به اشتراک می گذارد دنبال کنید. او همچنین در مورد یکی از سخت ترین اجراهای طول زندگی خود برای شما توضیحاتی می دهد.

۸:۱۴
زمان اجرای برنامه
زمان اجرای برنامه

هیچ چیزی کامل نیست. حتی فوق ستاره ها نیز دچار دشواری هایی می شوند. اگر شما از زمانی که وارد صحنه می شوید تا زمانی که از آن خارج می شود به کار خود متعهد نباشید، مخاطب شما متوجه این قضیه می شود. آشر اهمیت ثابت قدم را روشن می کند و معنی اجرای بی عیب و نقص را توضیح می دهد.

۱۴:۰۰
نقد و بررسی اجرا
نقد و بررسی اجرا

آشر شما با خود به جدیدترین تور خود در سالن O2 لندن می برد. اگر شما در جریان تور قبلی او نبودید این یکی را از دست ندهید.

۱۱:۰۶
همکاری با گروه ها
همکاری با گروه ها

کارکردن با دیگران همیشه خیلی راحت نیست. آشر در این مبحث راهبرد خود را در همکاری با دیگران به شما نشان می دهد، شامل تجربیایی که در همکاری با دیوید گوئتا و آلیشیا کیز به دست آورده.

۱۱:۳۰
تولید یک برند شخصی
تولید یک برند شخصی

آشر برای شما اسرار خود را برای ایجاد یک برند موفق تشریح می کند تا شما هم بتوانید یک برند شخصی ایجاد کنید. آشر از شبکه های اجتماعی گرفته تا وضعیت ظاهریتان ابزارهایی را با شما به اشتراک می گذارد که به وسیله آن ها می توانید خود را بقیه متمایز کنید.

۱۱:۵۱
وضعیت ذهنی سفت و سخت
وضعیت ذهنی سفت و سخت

راه رسیدن به بله از بین هزاران راه رسیدن به نه می گذرد. مسیر گذشتن از راه و چاه ها به سمت موفقیت را بیاموزید و انگیزه ای درونی ایجاد که شما را در مسیرتان راهنمایی می کند.

۱۳:۲۳
سرگذشت کارهای آشر
سرگذشت کارهای آشر

آشر را به گونه ای کشف کنید که تا به حال آن را تجربه نکرده اید. با داستان زندگی او همراه شود و به صورت اختصاصی دیدی به یکی از موفق ترین مشاغل در حوزه سرگرمی پیدا کنید که شامل بیش از 25 سال تجربه است.

۴:۴۶
ایده های نهایی
ایده های نهایی

آشر در انتها مهم ترین تکلیف را به شما واگذار می کند. او به شما آموزش داد. حال این نوبت شماست که آموزش ها را عملی کنید.

آشر

آموزش اجرا روی استیج

والترموزلی نویسنده آثار پر فروش و برنده مدال یک عمر دستاورد ادبی از جشنواره ملی کتاب، طی 60 سال فعالیت ادبی موفق به تالیف 30 عنوان کتاب شده و برای نوشتن داستانهایی که به اختلاف نژادی در جامعه اشاره می‌کنند، مورد تحسین همگان واقع شده است. اکنون او عناصر داستانی خود که در این راه به او کمک کرده‌اند را به ما آموزش می‌دهد. نحوه گزینش کلمات مناسب، ساختار، ژانر و شخصیت‌ها را بیاموزید تا بتوانید رمانی که درون شما رشد کرده‌است را بنویسید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش اجرا روی استیج توسط آشر را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross