پیشنمایش کلاس

مسترکلاس آهنگسازی و ساخت بیت با تیمبالند

همراه با تیمبالند قدم در استودیوی تهیه موسیقی بگذارید. تیمبالند در اولین کلاس آموزشی آنلاین خود به شما یاد می‌دهد که چگونه ریتم‌ها و بیت‌های جذاب درست کنید و صدایی خارق‌العاده تولید کنید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت ۲ دقیقه
۱۵ قسمت
47 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود همراه با نکات تکمیلی و دو آهنگ جدید و اصلی که می توانید از آن ها برای ریمیکس یا ساخت ضرب آهنگ های خودتان استفاده کنید.

این کتاب کار 47 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۱۲:۱۸
آشنایی بیشتر با تیمبالند
آشنایی بیشتر با تیمبالند

با استاد خود آشنا شوید: آهنگسازی که ساخته هایش به دفعات در چارت 40 آهنگ برتر قرار گرفته است و سابقه کار با خواننده های محبوب زیادی، از Jay-Z گرفته تا Missy Elliot و Justin Timberlake را دارد. در اولین جلسه کلاس، تیم به شما نشان می دهد که چطور یک آهنگ کامل فقط با استفاده از صدای خودتان و یک میکروفن بسازید.

۲۷:۵۷
ساخت یک بیت Beatbox
ساخت یک بیت Beatbox

وارد استودیو شوید تا شاهد بداهه سازی ها و بازخوردهای خلاقانه در حین کار باشید. تیمبالند به شما چگونگی خلق یک آهنگ بر مبنای Beatbox که در قسمت اول ساختید را نشان می دهد. به آنچه در قسمت اول ساختید هارمونی، ملودی و ساختار اضافه کنید.

۱۳:۰۲
فرآیند کاری تیمبالند در ساخت بیت ها
فرآیند کاری تیمبالند در ساخت بیت ها

شکل دادن یک فرآیند کاری که متناسب با فرآیند خلاقانه خودتان باشد بسیار مهم است. تیمبالند در مورد ابزارهای دیجیتالی خود برای شما توضیح داده و در مورد فرآیند خود برای انتخاب صداهای مورد استفاده در آهنگ هایش صحبت می کند.

۱۴:۴۰
گرم کردن در ساختن بیت
گرم کردن در ساختن بیت

همکاری با سایر آهنگسازان و مهندسین صدا از مراحل اصلی کار تیمبالند است. در این قسمت، تیمبالند به شما نشان می دهد که چطور با اشتراک گذاری موسیقی اش با تیم همکاران، آن ها را برای ورود به فرآیند خلاقانه اش تشویق می کند.

۶:۵۱
ایده آهنگ Dirt Of Your Shoulder
ایده آهنگ Dirt Of Your Shoulder

تیمبالند به مرور خاطرات مربوط به ساخت آهنگ معروف Dirt Of Your Shoulder برای Jay-Z می پردازد. او توضیح می دهد که چگونه می توان از عناصر ساده یک ساختار پیچیده خلق کرد.

۱۲:۱۴
شروع کردن از یک کورد در ساختن بیت
شروع کردن از یک کورد در ساختن بیت

آهنگ های پیچیده از توسعه ی یک ایده ساده به وجود می آیند. تیمبالند و همکاران آهنگسازش نشان می دهند که چطور یک کورد چهار خطی می تواند ساختار یک آهنگ چندین و چند بخشی را شکل دهد.

۹:۴۶
دستکاری و لایه بندی سمپل های درام در ساختن بیت
دستکاری و لایه بندی سمپل های درام در ساختن بیت

صدای درام ها و سازهای ضربی در آهنگ های تیم فوق العاده هستند. بیاموزید که چطور با مهندسی صدا می توان صداهای بی روح و خشک درام را تبدیل به طوفانی کرد که از هدفون بیرون می زند.

۵:۰۲
ایده اولیه آهنگ Pony
ایده اولیه آهنگ Pony

تیمبالند با استفاده از آهنگ Pony از Ginuwine به عنوان نمونه، توضیح می دهد که چطور انتخاب صداهای منحصربفرد می تواند آهنگسازی شما را از سایر رقبا تمایز بخشد.

۹:۲۱
دستکاری سمپل های صوتی در ساختن بیت
دستکاری سمپل های صوتی در ساختن بیت

همکاران تیمبالند در استودیو به شما نشان می دهند که چگونه می توانید با استفاده از افکت ها و پلاگین ها صدای مختص خود را خلق کنید.

۱۹:۲۲
ایجاد توقف در ساختن بیت
ایجاد توقف در ساختن بیت

به عقیده تیمبالند کنتراست و تضاد عنصری اساسی در حفظ جذابیت یک آهنگ از آغاز تا پایان است. او به شما نشان می دهد که چطور بدون تغییر توالی کورد ها در آهنگ کنتراست ایجاد کنید.

۴:۵۱
ایده اولیه آهنگ Gossip Folks
ایده اولیه آهنگ Gossip Folks

همکاری های تیمبالند با میسی الیوت بسیار برجسته و مشهور هستند. تیم به بررسی نحوه همکاری با یکدیگر برای ساختن آهنگ های بسیار موفق پرداخته و به شما نشان می دهد که چطور سمپل های کار شده و پخته می توانند به یک آهنگ جانی تازه ببخشند.

۲۲:۱۳
افزودن تاپ لاین یا خط اول در نوار صدا در ساخت بیت
افزودن تاپ لاین یا خط اول در نوار صدا در ساخت بیت

تیمبالند در همکاری با یک خواننده تازه کار به نام آدریان میشل به توضیح مهمترین گام در خلق یک آهنگ بسیار موفق می پردازد، یعنی ایجاد یک تاپ لاین یا صدای خواننده. او همچنین فلسفه خود در مورد متن آهنگ را توضیح می دهد.

۹:۳۹
ایده اولیه آهنگ Are You That Somebody?
ایده اولیه آهنگ Are You That Somebody?

تیمبالند، Static Major و Aaliyah تنها ۲۴ ساعت برای نوشتن آهنگ Are You That Somebody زمان داشتند. در این جلسه تیمبالند توضیح می دهد که چگونه موفق به انجام این کار شدند. همچنین او تکنیک هایی ظریف برای تبدیل کردن یک آهنگ خوب به یک آهنگ فوق العاده را آموزش می دهد.

۷:۲۸
منابع الهام تیمبالند
منابع الهام تیمبالند

تیمبالند به قدردانی از برخی بزرگ ترین آهنگسازان پیش از خود پرداخته و توضیح می دهد که چطور الهام و تاثیر گرفتن از آن ها او را در شکل دادن صدای مختص خودش یاری کرد.

۸:۱۱
چگونه پافشاری کنید
چگونه پافشاری کنید

به عقیده تیمبالند پافشاری و وقف کردن خود برای کار دو عامل اصلی برای موفقیت هستند. او در پایان مسترکلاس خودش، از انگیزه هایش صحبت می کند و توضیح می دهد که چطور می توانید روی اهداف خود متمرکز بمانید.

تیمبالند

آموزش ساخت موزیک

تهیه کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، تیمبالند، شما را پشت سیستم می برد تا فرآیند ساخت آهنگ های برجسته را به شما بیاموزد؛ آهنگ هایی که با برترین چهره های موسیقی جهان همچون Jay-Z، Missy Elliott، Justin Timberlake، Beyonce و Aaliyah کار کرده است. او در اولین کلاس آنلاین خود، چگونگی همکاری با خواننده ها، ساخت لایه های آهنگی جدید و خلق هوک های به یاد ماندنی را به شما می آموزد. وارد استودیوی تیمبالند شوید و از یکی از نوآورترین بیت سازهای جهان آموزش ببینید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش ساخت موزیک توسط تیمبالند را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross