پیشنمایش کلاس

مسترکلاس کمدی با استیو مارتین

در طی ۲۵ ویدئوی آموزشی، استیو مارتین همه چیز را، از پیدا کردن صدای طنز خودتان تا استاد شدن در حرکات طنز را به شما آموزش می ‌دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
4 ساعت 41 دقیقه
25 قسمت
74 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود به همراه مباحث کلاسی ارائه می‌شود که شامل جمع‌بندی دروس و اطلاعات تکمیلی می‌شود.

این کتاب کار 74 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۲:۵۵
آشنایی با استیو
آشنایی با استیو

این شما و این استیو. او یکی از موفق ترین کمدین های تاریخ و همینطور یک نویسنده، بازیگر و نوازنده تحسین شده است. اکنون او استاد شخصی شماست.

۹:۳۱
راه افتادن در کمدی
راه افتادن در کمدی

استعدادی ندارید؟ هیچ مشکلی نیست. استیو به بیان روش هایی می پردازد که بر اساس آن هرکس می تواند دوران کار کمدی خود را آغاز کند. او هرگز اجازه نداد کمبود استعداد مانع کارش شود و شما نیز نباید اجازه دهید.

۱۱:۲۴
گردآوری مطالب
گردآوری مطالب

در جای جای محیط پیرامون شما پر از منابع الهام است، فقط کافیست خوب نگاه کنید. استیو به شما آموزش می دهد که چطور چشمان خود را باز نگه دارید و دنبال سوژه باشید و علاوه بر این بعضی از غنی ترین منابع برای متریال کمدی را به شما نشان می دهد.

۱۰:۳۷
پی بردن به لحن طنز آمیزتان
پی بردن به لحن طنز آمیزتان

یکی از دشوارترین و طاقت فرساترین کارهای پیش روی یک کمدین، پی بردن به حرف هایی است که برای گفتن روی صحنه دارد. در این قسمت استیو به توضیح تکنیک های مفیدی برای پی بردن به لحن طنزآمیزتان و تبدیل کردن آن به کمدی می پردازد.

۱۱:۳۷
ایجاد یک شخصیت طنز
ایجاد یک شخصیت طنز

نه فقط آنچه می گویید، بلکه طرز گفتن آن بسیار مهم است. استیو در مورد پرورش شخصیت کمدی خود و چگونگی شکل گیری آن صحبت می کند، و روش خلق شخصیتی کمدی برای خودتان را، طوری که متریال کمدی را به سطحی بالاتر ببرید، توضیح می دهد.

۱۵:۴۳
جوک ها و تکه ها
جوک ها و تکه ها

میلیون ها روش برای خنداندن افراد وجود دارد. استیو این روش مرسوم که طبق آن فقط خط اصلی جوک و اصل مطلب باید خنده دار باشد را رد می کند و چند ساختار فوق العاده جوک برای درگیر و خندان نگه داشتن مخاطب را به شما آموزش می دهد.

۱۰:۲۰
ارائه
ارائه

نحوه ارائه تفاوت اصلی را ایجاد می کند. استیو به شما تکنیک هایی برای تنظیم سرعت ارائه، حالات جسمانی مناسب، و زمانبندی صحیح جهت ارائه هرچه بهتر جوک های نوشته شده روی صحنه آموزش می دهد.

۱۶:۲۹
طراحی نحوه اجرا
طراحی نحوه اجرا

خب پس چند تا جوک دارید، حالا چی؟ استیو نحوه تبدیل کردن متریال کمدی به یک اجرای در خور صحنه را آموزش می دهد.

۱۷:۰۸
کار روی اولین اجرای استندآپ نالینی
کار روی اولین اجرای استندآپ نالینی

استیو با چند دانشجو و کمدین جوان جلسه ای برگزار نموده و طی آن راهنمایی هایی کاربردی در مورد اولین اجرای استند-آپ به یکی از آن ها ارائه می دهد.

۹:۵۴
کار روی اجرای تیم
کار روی اجرای تیم

استیو یکی از جوک های نوشته شده توسط «تیم» را بررسی نموده و به او طرز ارتقاء سطح کمدی، ارتباط گرفتن با تماشاچی و اجرای روان را آموزش می دهد.

۱۵:۲۲
آغاز و به اتمام رساندن یک اجرا
آغاز و به اتمام رساندن یک اجرا

داشتن شروعی طوفانی و پایان بندی مناسب دو عنصر کلیدی برای یک اجرای به یاد ماندنی است. استیو از اهمیت این لحظه ها صحبت می کند و چگونگی استفاده از آن به نفع خودتان را آموزش می دهد.

۹:۱۶
بی حرمتی و اخلاق مندی
بی حرمتی و اخلاق مندی

در این قسمت استیو به یکی از رایج ترین سوالاتی که به ذهن هر کمدین، راجع به جوک های بی ادبی و سیاسی، خطور می کند پاسخ می دهد.

۱۲:۱۰
رشد بعنوان یک اجرا کننده
رشد بعنوان یک اجرا کننده

به کمال رسیدن در کمدی نیز مانند هر زمینه دیگری مستلزم تمرین است. استیو به شما نحوه تحلیل اشتباهات، اصلاح متریال، و کسب اطمینان از داشتن آمادگی لازم برای مرحله بعد را آموزش می دهد.

۸:۳۸
استرس، اختلال گرها و بد و بیراه گویی
استرس، اختلال گرها و بد و بیراه گویی

حتی برای استیو مارتین هم هر از گاهی پیش می آید که اجرای بدی داشته باشد. اما شما می توانید با کمک او از اشتباهات رایج اجتناب نموده، بر ترس خود روی صحنه غلبه کرده و بهترین استفاده را از بد و بیراه گویی تماشاچیان ببرید.

۱۰:۵۱
یک زندگی هنری
یک زندگی هنری

شکست، رقابت و نقدهای بد: کمدین بودن بسیار سخت است. استیو به شما می آموزد که چطور در برابر ناملایمتی ها دوام بیاورید و هرطور که بتوانید از داشتن یک زندگی هنری دفاع کنید.

۱۰:۳۹
ایجاد کاراکترها
ایجاد کاراکترها

استیو فرآیند کاری خود برای خلق برخی از به یادماندنی ترین کاراکترها و جان بخشیدن به آن ها روی پرده نمایش را، بر اساس تجربه بازیگری در بیش از۵۰ فیلم، توضیح می دهد.

۱۳:۴۳
تکنیک های داستان
تکنیک های داستان

استیو هرگز در برابر مانع نویسندگی تسلیم نمی شود و شما نیز نباید تسلیم شوید. او روی ها کاری خود در داستان سرایی را برای خلق برخی از کلاسیک ترین آثار خود بیان می کند.

۱۱:۰۱
بررسی موردی فیلم نامه نویسی: رکسان
بررسی موردی فیلم نامه نویسی: رکسان

استیو به بحث در مورد تجربیات خود طی نوشتن رکسان، الهاماتی که برای بعضی از خنده دار ترین صحنه هایش داشته، و چگونگی تبدیل یک نمایشنامه قرن ۱۹ امی به یکی از محبوب ترین فیلم های خود می پردازد.

۱۲:۱۱
ویرایش
ویرایش

به عقیده استیو، ویرایش یکی از قوی ترین ابزارهای در اختیار یک کمدین است. در این دو قسمت، او به تجزیه و تحلیل فرآیند خود برای ویرایش پرداخته و نحوه ی به کمال رساندن یک چیز خوب عادی را به شما نشان می دهد.

۱۵:۲۵
ویرایش - ادامه
ویرایش - ادامه

استیو با تأکید ویژه بر زندگی یک اثر نوشتاری ، هنگامی که در اختیار بازیگران و کارگردانان قرار گرفت ، همچنان به بحث در مورد شیوه های ویرایش خود می پردازد. او سپس چشم خود را به نقد و بررسی می اندازد تا طرح بث را تحلیل کند.

۱۱:۱۱
نویسندگی بررسی موردی: Meteor Shower
نویسندگی بررسی موردی: Meteor Shower

استیو از نمایشنامه خود شهاب باران بعنوان یک ابزار آموزشی جهت توضیح طرز بهینه نوشتن، ترکیب بندی هوشمندانه، و خلق عملی کارکترها استفاده می کند.

۹:۱۰
الهامات طنزآمیز استیو
الهامات طنزآمیز استیو

آنچه استیو را تبدیل به بهترین کرد، مشاهده بهترین ها بود. با مشاهیر کمدی که برای استیو الهام بخش بودند و تاثیری که بر مهارت او داشته اند آشنا شوید.

۱۰:۲۹
سرگذشت استیو
سرگذشت استیو

عشق استیو به اجرا او را از شعبده بازی های کودکانه به اجرا روی بزرگ ترین صحنه ها در استادیوم ها رساند. اکنون او دیگر به آسایش رسیده است.

۵:۰۸
نتیجه نهایی
نتیجه نهایی

استیو با ارائه چند توصیه نهایی و سخنانی الهام بخش کلاس خود را جمع بندی کرده و به پایان می برد.

۱۰:۵۷
بررسی موردی ویژه: سخنرانی ها
بررسی موردی ویژه: سخنرانی ها

ضمن نمایش یکی از اجراهای استیو در مراسم بزرگداشت تام هنکس در موزه هنرهای معاصر، استیو به تشریح یکی از سخنرانی های مورد علاقه خود پرداخته و فرآیند ذهنی خود برای ارائه کمدی ترین سخنرانی ها را با شما به اشتراک می گذارد.

استیو مارتین

آموزش کمدی

استیو مارتین یک کمدین، نویسنده، و نوازنده آمریکایی است که از سال ۱۹۶۰ بعنوان نویسنده مجموعه های طنز و اجرا کننده در برنامه هایی همچون The Tonight Show آغاز کرد. یکی از اولین اجراهای استیو در یک سینمای فضای باز بود. در چنین فضایی وقتی تماشاچیان از جوکی لذت می بردند با صدای بوق تشویق می کردند. در اولین کلاس آنلاین خودش، استیو دانش حاصل از ۵۰ سال اجرا برای خودروها و آدم ها در قالب تالارهای پر از تماشاچی و فیلم های پرفروش را با شما به اشتراک می گذارد. روش پی بردن به سبک خود، گردآوری مطالب، اجرا، و ارتقاء سطح کمدی خود را بیاموزید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش کمدی توسط استیو مارتین را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross