پیشنمایش کلاس

مسترکلاس کارآفرینی با سارا بلیکلی

سارا بلیکلی، مؤسس برند تجاری اسپانکس، روش های راه اندازی و شیوه های خود برای ابداع، فروش و بازاریابی محصولاتی که مشتری ها عاشق آنها باشند را به شما آموزش می دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت ۲۹ دقیقه
۱۴ قسمت
48 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود با پیشنهاداتی برای پروراندن ایده یک میلیو دلاری، داشتن یک محصول اصل وتعریف هویت برند خویش.

این کتاب کار 48 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۷:۵۵
پیدا کردن هدف
پیدا کردن هدف

با معلم جدید خود ملاقات کنید: سارا بلیکلی، میلیاردر خود ساخته و موسس شرکت اسپانکس. سارا در مورد ماجراجویی های خود به عنوان یک مخترع و کار آفرین صحبت می کند و با شما اهداف خود برای خدمت به زنان و تولید محصولات بهتر برای زنان به اشتراک می گذارد.

۱۶:۴۳
توسعه ایده های بزرگ خود
توسعه ایده های بزرگ خود

سارا در مورد میزان زمانی که برای تفکر در مورد توسعه ایده های خود نیاز دارید صحبت می کند. یاد بگیرید که چگونه ایده های خود را تصفیه کنید، چگونه خود را از رقبایتان متمایز کنید و چگونه ایده های خود را ثبت کنید.

۱۶:۲۹
وضعیت ذهنی یک کار آفرین
وضعیت ذهنی یک کار آفرین

برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین باید وضعیت ذهنی مناسبی را برای خود ایجاد کنید و آن را توسعه دهید. سارا به شما یاد می دهد که به گونه ای ذهن خود را تربیت کنید که از شکست ها استقبال کنید، در چالش های مختلف به دنبال درس های پنهان آن باشید، مقاصد خود را مشخص و عینی کنید و بالاها را هدف بگیرید.

۱۴:۳۳
تولید نمونه اولیه
تولید نمونه اولیه

سارا به شما تاکتیک های جواب پس داده تولید نمونه اولیه را آموزش می دهد، از جمله اینکه چگونه از بازخورد مشتریان آگاه شوید و روی نقاط ضعف خود کار کنید. او همچنین در مورد توسعه بعضی از ابداعات خود بحث می کند.

۱۷:۳۸
ساخت
ساخت

سارا به عنوان یک مخترع، محدودیت های مختلف را با سازندگان به چالش می کشد. سارا شما را تشویق می کند که خارج از محدودیت ها فکر کنید و به شما یاد می دهد که چگونه یک تولید کننده انتخاب کنید، در مورد حداقل ها با او مذاکره کنید و از طریق تنوع بخشی به تولید کنندگان برای خود اهرم ایجاد کنید.

۲۰:۰۴
فروش
فروش

سارا به عنوان خبره فروش که زمانی کار خود را با فروش دستگاه فکس از دری به در دیگر شروع کرد، ایده های عملی خود را برای فروش با شما به اشتراک می گذارد؛ از جمله اینکه چگونه مشتری خود را بشناسید، چگونه یک نه را به بله تبدیل کنیم و چگونه با ترس های خود از فروش دست و پنجه نرم کنیم.

۲۱:۴۰
ایجاد آگاهی
ایجاد آگاهی

اسپانکس از طریق محصولاتی که زنان دوست دارند و از آن تعریف می کنند تعریف به برندی شده که همه امروز آن را می شناسیم. سارا شما را تشویق می کند که با ماجرای اصلی خود بازار را به پیش ببرید و از طریق تاکتیک های بازاریابی سر و صدا ایجاد کنید.

۱۴:۴۶
تحلیل و بررسی برند Mented
تحلیل و بررسی برند Mented

سارا با کی جی میلر، موسس برند آرایشی منتد و محصولات آرایشی روزمره نود هم صحبت می شود. آن ها در مورد اهمیت تفکیک در خرده فروشی، هماهنگی در ارائه محصول و رهبری بازار با شعار اصلی خود صحبت می کنند.

۱۲:۴۵
قیمت گذاری
قیمت گذاری

قیمت گذاری یکی از مهم ترین بخش های هر تجارت است. سارا نکاتی را به کارآفرینان مشتاق در مورد نحوه ساخت ارزش فهم شده، توسعه برنامه های توزیع و ایجاد استراتژی های تخفیف کالاها ارائه می دهد.

۱۳:۳۵
تحلیل و بررسی برند Wellround
تحلیل و بررسی برند Wellround

سارا با بتسی شیلینگ، موسس کمپانی ولراند (که یک کمپانی تولید محصولات بهداشتی است) در مورد جایگیری در بازار به بحث می نشیند. یاد بگیرید که در ارتباط با هزینه های تولید چگونه محصولات خود را قیمت گذاری کنید و چگونه در مورد همکاری در توزیع محصولات خلاقانه فکر کنید.

۱۹:۱۱
ساخت یک فرهنگ
ساخت یک فرهنگ

برای سارا فرهنگ شرکتی به خصوص برای رشد اسپانکس یک اولویت مهم محسوب می شود. سارا بر اهمیت استخدام افراد برای پوشش ضعف های شرکت، توانمند سازی کارمندان و ایجاد یک فرهنگ برای درس گرفتن از شکست ها تاکید می کند.

۱۳:۳۵
تحلیل و بررسی برند Fellow
تحلیل و بررسی برند Fellow

سارا یا جیک میلر، موسس شرک فلو (تولید کننده ابزار حرفه ای درست کردن قهوه) به بحث می نشیند، و با او در مورد اهمیت ساخت و توسعه یک فرهنگ شرکتی مثبت و مقیاس سازی هوشمندانه، به خصوص در امر استخدام نیرو با او صحبت می کند.

۶:۳۷
تحلیل و بررسی Spanx
تحلیل و بررسی Spanx

سارا در مورد ساخت و توسعه موفق ترین محصولات شرکت خود با جزییات بحث می کند و به شما بینشی گسترده تر در مورد مراحل مختلف فرآیند تولید و توسعه می دهد؛ از جمله نام گذاری آن ها، نحوه ابداع این محصولات و تفکیک آن از محصولات دیگر.

۱۴:۴۰
راهنمای بقای سارا-
راهنمای بقای سارا-

سارا دانش خود را در مورد فراز و نشیب های زندگی یک کار آفرین با شما به اشتراک می گذارد. فلسفه پایه فکر او را که برای موفقیت او حیاتی بوده است یاد بگیرید، از ساخت یک سیستم حمایتی تا مدیریت زمان و تردیدهای خود.

سارا بلیکلی

آموزش خود کارآفرینی

سارا بیکلی با چیزی بیش از یک ایده و انگیزه برای پیدا کردن مسیرش، از فروشنده خانه به خانه برای فروش دستگاه فکس گرفته تا تبدیل شدن به جوانترین خانم میلیاردر خود ساخته در سال ۲۰۱۲ پیش رفت. اکنون طراح، سرمایه گذار و مؤسس اسپنکس به شما آموزش می دهد تا درها را باز کنید و قرادادها را ببندید. روش سارا در اولویت مداری مشتری و تاکتیک های او برای مدل سازی، برند سازی و آگاهی بخشی و خود راه اندازی روش خویش به سمت موفقیت را فرا بگیرید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش خود کارآفرینی توسط سارا بلیکلی را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross