پیشنمایش کلاس

مسترکلاس نواختن درام و همکاری خلاقانه با رینگو استار

نوازنده افسانه ای درام رینگو استار در کنار شما برای رسیدن به خلاقیت می ایستد تا بتوانید با قلب خود بنوازید و سفر موسیقیایی خود را با آغوشی باز بپذیرید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
1 ساعت 49 دقیقه
12 قسمت
52 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

راهنمای نحوه همکاری با برترین خوانندگان پاپ و گروه های افسانه ای، به همراه نمایش تصویری دلپذیر از فرآیند خلاقیت، مشارکت های حیاتی و باورهای نوازندگان در زمینه درام.

این کتاب کار 52 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
4:25
با استاد خود آشنا شوید
با استاد خود آشنا شوید

رینگو داستان ورود خود به دنیای نوازندگی درام را برای شما بیان می کند و بصیرتی را با شما به اشتراک می گذارد که بوسیله آن بتوانید صدای خلاق خود را پیدا کنید.

5:15
آیا این را شنیده اید؟ اوایل زندگی رینگو
آیا این را شنیده اید؟ اوایل زندگی رینگو

گوش کردن به محدوده وسیعی از صداها در دوران جوانی به رینگو کمک کرد تا اصوات و جهت انتقال آنها را درک کند، توصیه او به شما گوش دادن اصوات و نوازندگی ساز تا حد ممکن است. همچنین از نظر او در مورد تکامل موسیقی راک مطلع می شوید.

12:20
نوازندگی در بَند(گروه موسیقی)
نوازندگی در بَند(گروه موسیقی)

از زمان حضورش در گروه بیتلز تا به همین حالا، رینگو برای پیشرفت سایر خوانندگان و نوازندگان در مورد درام نوازی صحبت می کند. او همچنین بر اهمیت انرژی درآمد موسیقی تاکید دارد و درآمد موسیقی را بسیار مهم می داند.(منظور از درآمد همان نوازندگی بداهه قبل از شروع کار خواننده است.)

8:32
به تجهیزات زیاد احتیاجی نیست، فقط وسایل طبل زنی
به تجهیزات زیاد احتیاجی نیست، فقط وسایل طبل زنی

رینگو در مورد طبل و سنج های موجود در یک کیت توضیح می دهد و بجای ایجاد یک کیت بزرگ، بر خلاق بودن نسبت به داشته هایتان تاکید دارد. همچنین سازهای کوبه ای دیگری مثل تنبور و کاوبل را به شما معرفی می کند.

5:58
تجهیزات را خودتان بسازید
تجهیزات را خودتان بسازید

رینگو برای شما از طریق داستان نحوه پیدا کردن صدای خود و ساخت کیت درام با کمک دستمال سفره برای اینکه حس بهتری نسبت به آن داشته باشد توضیح می دهد. او شما را تشویق می کند تا به گوش تان اعتماد کنید و هرگز از ایجاد تغییر دلخواه در کیت درام وحشت نکنید.

11:44
استفاده از کیت طبل زنی: نکات و تکنیک ها
استفاده از کیت طبل زنی: نکات و تکنیک ها

برای دارمر های تازه کار و یا با تجربه، در این درس تکنیک هایی برای نحوه نشستن، الگو های مختلف حرکت پا، استفاده موثر از سنج و روشهای هماهنگی با ریتم را بیان می کند.

4:04
با احساس به نوازید
با احساس به نوازید

رینگو در مورد کیفیت متغیر (احساس) در نوازندگی درام با شما صحبت می کند یعنی ریتم و سبک شخصی که در هنگام نواختن موسقی ارائه می کنید. برای دست یابی با چنین حسی، او توصیه می کند که ریتم اصلی توسط بدنه گروه نواخته شود و به صورت چهارضربی باشد.

10:16
زندگی را به درون اشعار بیاورید
زندگی را به درون اشعار بیاورید

رینگو به نحوه مشارکت خود در نوشت ترانه هایی مثل (باغ اختاپوس) و (بازگشت بوگالو) به عنوان یکی از اعضای بیتلز اشاره می کند و شما از ابتدا تا انتهای نوشتن ترانه را یاد خواهید گرفت.

4:42
با مخاطبان ارتباط برقرار کنید
با مخاطبان ارتباط برقرار کنید

رینگو نگرش خود را در مورد دوست داشتن مخاطبان و نحوه گرفتن انرژی از آنها مطرح می کند همچنین در مورد مواجه با ترس از صحنه برای شما صحبت می کند و اعتراف می کند که هنوز هم این ترس را دارد و برای غلبه بر آن توصیه می کند که محکم سرجایتان بنشینید(عقب نشینی نکنید).

16:27
تعلیق های متفاوت: دموی درام به همراه جیم کلتنر و گرگ بیستون
تعلیق های متفاوت: دموی درام به همراه جیم کلتنر و گرگ بیستون

درامرهای افسانه ای مثل جیم کلتنر و گرگ بیستون به او ملحق می شوند و از نحوه تاثیر رینگو بر زندگی حرفه ای خود می گویند. این سه نفر سبک های متفاوت خودشان را برای شما به نمایش می گذارند تا بتوانند مسیر های متفاوتی به دنبال کنندگان این حرفه نشان دهند.

9:24
گسترش افق دید خود
گسترش افق دید خود

در این قسمت رینگو درمورد فعالیت در دنیایی بیرون از دنیای درام صحبت می کند(نقاشی کردن) و بیان می کند که این اتفاق چگونه به کمک کرده تا دید تازه ای به دنیای پیرامون داشته باشد. همچنین وی در مورد تاثیر کمک کردن به خیریه و فلسفه صلح که منجر به هدایت او می شود صحبت خواهد کرد.

16:29
گرد همایی ستارگان
گرد همایی ستارگان

بیاین بِترکونیم. رینگو شما را به گردهمایی 6 نفر از برترین ستارگانی که امروزه با آنها کار می کند خواهد برد. جیم کاکس نوازنده کیبورد، ناتان ایست نوازنده باس، جو والش نوازنده گیتار، استیو لوکاتر نوازنده گیتار، گرگ بیستون و جیم کلنتر نوازندگان درام

رینگو استار

آموزش نوازندگی درام و همکاری خلاقانه

رینگو استار اسطوره ای، به شکل گیری نوازندگی درام در موسیقی راک اند رول کمک بزرگی کرد. حالا با برنده شدن در 9 دوره جوایز گرمی قصد دارد تا الهام بخش نوازندگان دارم مبتدی و با تجربه باشد. رینگو از طریق اجرای درام و بیان تجربیات شخصی اش در گروه بیتلز اصول خود را در مورد همکاری، خلاقیت و نحوه پذیرش حرفه موسیقی به روشی جالب با شما به اشتراک می گذارد.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش نوازندگی درام و همکاری خلاقانه توسط رینگو استار را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross