پیشنمایش کلاس

مسترکلاس باغبانی با ران فینلی

فعال مدنی و باغبان تجربی ران فینلی، به شما نشان می دهد که چگونه در هر فضایی باغچه بسازید، گیاهان خود را پرورش دهید و غذای خود را تولید کنید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۲ ساعت ۷ دقیقه
۱۰ قسمت
21 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

کتاب کار قابل دانلود ران فینلی پر است از نکته‌هایی در مورد باغبانی در خانه و به ما کمک میکند تا منطقه زراعی خود را برای کاشت و پرورش غذای خود پیدا بکنیم

این کتاب کار 21 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۵:۱۳
آشنایی بیشتر با ران فینلی
آشنایی بیشتر با ران فینلی

ران فینلی، فعال مدنی و به قول خودش باغبان گنگستر، بالاخره تصمیم گرفته خود را معرفی بکند و به ما توضیح بدهد که چرا باید به طبیعت احترام بگذاریم و نشان بدهد که پرورش مواد غذایی خانگی چطور به ما آزادی میبخشد.

۱۳:۳۹
انقلاب در فرآیند کاشتن
انقلاب در فرآیند کاشتن

ران فینلی داستان خود را برای ما روایت می کند، از چالش‌های زندگی در بیابان مواد غذایی برای ما صحبت می کند و از نقش حیاتی غذای سالم و اینکه چطور میتوان از زراعت برای خلق جامعه و کشف آنچه مهم است استفاده کرد.

۱۶:۴۷
وارد میدان شوید
وارد میدان شوید

ران فینلی راهکارهایی برای تبدیل خاک فشرده و غیرمغذی به زمین حاصلخیز برای رشد گیاهان سالم ارائه می دهد و به ما آموزش می دهد که چگونه خاک یا همان کمپوست را تجدید بکنیم. او همچنین به امتحان انواع خاک می پردازد و طرز استفاده از ترمیم بیولوژیکی برای کاهش سموم خاک را به ما یاد می دهد.

۱۴:۱۸
تولد یک کشاورز
تولد یک کشاورز

ران فینلی به ما یاد می دهد که چطور میشود با استفاده از لوازم زائد منزل گلدان‌ها و محفظه‌های زیبا ساخت و ما را با ابزاری هر کشاورزی نیاز دارد آشنا می کند.

۱۵:۱۰
بنشن و سبزیجات
بنشن و سبزیجات

نحوه پرورش دو نوع از سبزیجات مورد علاقه ران را یاد بگیرید: کلم پیچ ولوبیا سبز شیرین. ران به ما نحوه پرورش و همچنین طرز و زمان برداشت را آموزش میدهد.

۱۱:۵۸
غذای خود را پرورش بدهید: سیب زمینی شیرین
غذای خود را پرورش بدهید: سیب زمینی شیرین

ران نحوه پرورش سیب زمینی شیرین را به ما نشان می دهد، در مورد ویژگی‌های آن صحبت می کند و توضیح می دهد که از کجا باید بفهمیم زمان برداشت محصول رسیده است.

۸:۰۹
غذای خود را پرورش بدهید: گیاهان
غذای خود را پرورش بدهید: گیاهان

درست کردن باغچه شخصی کاری راحت و ارزان است. ران به ما می گوید که کدام گیاهان برای شروع مناسب‌اند، چطور در فضاهای کوچک باغچه بسازیم و چگونه به گیاهان خود رسیدگی کنیم.

۱۷:۱۳
افزایش محصول
افزایش محصول

ران واحه‌ای در یک جنگل شهری ساخته که اگر میخوا‌ست تمام گیاهانش را خریداری بکند باید هزینه سنگینی پرداخت می کرد. او به ما راه‌های تکثیر گیاهان را نشان می دهد. گیاهانی چون کاکتوس، گیاهان شیرین، نیشکر، و مرکبات.

۲۱:۵۳
چگونه گیاهان خود را نکشیم
چگونه گیاهان خود را نکشیم

نمیتوانید گیاهان خود را زنده نگه دارید؟ یاد بگیرید که چگونه هرکسی میتواند تبدیل به یک کشاوز واقعی بشود. مثل ران که به خوبی از گیاهانش مراقبت می‌کند و نحوه تشخیص مشکلات عمومی از جمله پیچیدگی ریشه و کم آبی و بیش آبی را بیاموزید.

۲:۴۹
وجه خلاق خود را پیدا بکنید
وجه خلاق خود را پیدا بکنید

ران در انتها اینگونه جمع بندی می کند که معتقد است در وجود هرکسی نیروی خلاقی وجود دارد و اینکه باغچه جای فوق ‌العاده‌ای برای تخلیه این خلاقیت است.

ران فینلی

آموزش باغبانی

وقتی که ران فینلی باغچه خودش را در پیاده رو خاکی و باریک جلوی خانه‌اش راه ‌اندازی کرد، احضار شد و در نهایت حکم جلبش صادر شد. او جنگید، قانون را تغییر داد و یک جنبش به راه انداخت. حالا فعال مدنی و «باغبان گنگستر» به شما آموزش می دهد که چگونه غذای خود را پرورش دهید، گیاهانتان را زنده نگه دارید و بدون توجه به اندازه باغچه ‌تان، زیبایی را با باغبانی تجربه کنید و بذرانقلاب بکارید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش باغبانی توسط ران فینلی را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross