پیشنمایش کلاس

مسترکلاس قدرت ذهنی با رابین آرسون

متخصص تناسب اندام و مربی ارشد Peloton، رابین آرسون، به شما یاد می دهد که چگونه از اصول پایداری و استقامت در همه ی جوانب زندگیتان بهره ببرید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
1 ساعت 15 دقیقه
11 قسمت
36 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

راهنمایی که اصول رابین را برای افزایش قدرت ذهنی نشان می‌دهد، به همراه دستورات و روش هایی برای ایجاد مانترای قدرتمند شخصیتان.

این کتاب کار 36 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
4:20
با رابین آرسون آشنا شوید
با رابین آرسون آشنا شوید

در این درس، رابین آرسون، راجب داستان زندگیش که شامل تصادف هولناکش و اینکه چطور این تصادف منجر شد که او دویدن را برای التیام بخشیدن به دردهایش، شروع کند آغاز می کند. او همچنین راجب خلاصه‌ای از کلاسش و اینکه چطور به شما در تقویت خود دوستی، کمک می کند توضیحاتی می‌دهد.

9:33
برای هدفتان سرمایه گذاری کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید
برای هدفتان سرمایه گذاری کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید

اینکه در سفرتان تا رسیدن به هدف نهاییتان، سرمایه گذار باشید، به چه معناست؟ رابین راجب اینکه چطور شجاع بودن، تبدیل درد به قدرت، کنار گذاشتن بهانه ها و پذیرفتن شکست، برای ایجاد ذهنی سرمایه گذار ، الزامی است صحبت می کند.

9:27
غلبه کردن بر موانع ذهنی
غلبه کردن بر موانع ذهنی

در این درس، راجب اینکه چطور رابطه‌ی بین بدن و ذهن، وقتی به بهره گیری از قدرتتان می‌رسد، تعیین کننده است و اینکه چطور حرکت، پایه‌ی هرچیزی است که ما در زندگی، انجام می‌دهیم. مخصوصا وقتی می خواهیم، پتانسیل واقعی خود را کشف کنیم.

5:21
ارزش خود را بدانید
ارزش خود را بدانید

غرور و اعتماد به نفس عملا یک کلمه‌ی دیگر برای ارزش شخصیتان است، در این درس، رابین توضیح می‌دهد که چطور همه‌ی ما، می توانیم فرد از خود راضی درونمان را پیدا کنیم و توسعه دهیم و چطور از این احساس غرور برای آزاد کردن پتانسیل واقعی خودمان، استفاده کنیم.

11:47
غذا به عنوان سوخت
غذا به عنوان سوخت

شما ممکن است این را ندانید ولی آنچه شما می خورید و می نوشید، مستقیما بر رابطه ی بین ذهن و بدنتان، تاثیر می گذارد. در این درس، رابین برخی از دستور پخت های مورد علاقه اش، که شما را برای رسیدن به بهترین ها آماده می کند به اشتراک می گذارد و راجب راه‌هایی که می توانید عادات غذایی خود را تغییر دهید، صحبت می کند.

7:35
معیار شادی
معیار شادی

در این درس، رابین آرسون راجب راه‌هایی برای شناسایی و سنجش لحظه‌های شادی در زندگی روزانه تان می گوید و توضیح می‌دهد که چرا پیدا کردن و حفظ این شادی، به شناخت رویاهایتان و پتانسیلتان کمک می کند.

6:51
خود را از نو بسازید
خود را از نو بسازید

هیچوقت برای بازآفرینی داستان زندگیتان، خیلی زود نیست رابین آرسون شما را در زمینه‌ی هنر بازآفرینی شخصی، به عنوان راهی برای قوی تر شدن و رویاهای بزرگ تر داشتن، راهنمایی می کند.

8:19
هدفتان را پیدا کنید
هدفتان را پیدا کنید

پیدا کردن هدفتان وقتی که می خواهید داستان همیشه در حال تغییرتان را، دوباره بسازید، بسیار ضروری است. رابین آرسون به شما تکنیک های متفاوتی اعم از ایجاد مانترا، نوشتن خاطرات و نوشتن اهدافتان، برای کمک به دستیابی به هدفتان و پیشرفت کردن، می آموزد.

6:10
یک ابر قهرمان پیدا کنید
یک ابر قهرمان پیدا کنید

ابر قهرمان ها می توانند الهام بخش و انگیزه بخش باشند. در این درس، رابین آرسون برخی از ابرقهرمان هایی که او را به سمت بهتر شدن سوق می‌دهند معرفی می کند و شما را تشویق می کند تا در عظمت ابرقهرمان خود، غرق شوید.

4:14
چرا تو نه؟
چرا تو نه؟

راه کشف عظمت خود، با سنجش و پیدا کردن پتانسیل خودتان شروع می شود. رابین آرسون راجب اینکه چگونه پذیرفتن حسادت، ترویج خلاقیت و نفوذ در تفاوت هایتان، کلیدی برای شناخت علاقه‌تان و شروع مسیر واقعیتان می باشد، صحبت می کند.

2:20
محبت ها را جبران کنید و حمایتگر باشید
محبت ها را جبران کنید و حمایتگر باشید

هیچ چیز بیشتر از تسهیم قدرتتان با بقیه، شما را توانمند نمی کند. رابین آرسون، کلاسش را با صحبت راجب اینکه چطور محبت به دیگران، به زندگیش معنا بخشیده و چطور به اشتراک گذاشتن داستان زندگی یک فرد، می تواند به فرد دیگری در رسیدن به اهدافش کمک کند، به پایان می رساند.

رابین آرسون

آموزش قدرت ذهن

رابین آرسون با تبدیل شدن از یک وکیل به یک دونده‌ی ماراتن فوق العاده تا تبدیل به یک نویسنده‌ی پرفروش و سپس به مربی ارشد در Peloton، این را ثابت کرده، که هیچوقت برای پیشرفت سطح زندگیتان، دیر نیست. او آماده است تا به شما آموزش دهد که چطور تقویت قوای ذهنیتان، می تواند به شما کمک کند تا آنچه برایتان امکان پذیر است را ببینید و بسنجید، یادبگیرید که چطور رویاهایتان و اصول پایداری، قدرت و استقامت را برای دستیابی به اهدافتان، بشناسید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش قدرت ذهن توسط رابین آرسون را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross