پیشنمایش کلاس

مسترکلاس هنر شعبده بازی با پن و تلر

در اولین کلاس آموزشی مسترکلاس، تلر سکوت خود را می‌شکند و در کنار پن رویکرد خود به خلق عجایب حیرت‌انگیز را توضیح می‌دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۲ ساعت ۲۹ دقیقه
۱۷ قسمت
64 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب راهنمای قابل دانلود به همراه مباحث کلاس ارائه می‌شود که شامل اطلاعات تکمیلی و راهنمای تصویری قدم به قدم انجام حقه‌های شعبده‌بازی می‌شود.

این کتاب کار 64 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۴:۴۱
پن و تلر را ملاقات کنید
پن و تلر را ملاقات کنید

با معلمان جدید خود آشنا شوید؛ پن و تلر، شعبده بازهای برنده جایزه امی که برای بیش از ۴۰ سال مخاطبان خود را به حیرت واداشته اند. پن و تلر با شما شعبده های خود را به اشتراک می گذارند و در پشت صحنه نمایش به شما تفکرات خود را آموزش می دهند.

۱۵:۵۸
تردستی: اشک فرانسوی
تردستی: اشک فرانسوی

پن و تلر به شما یک از مهم ترین پایه های روش های تردستی یعنی اشک فرانسوی را آموزش می دهند. آن ها قدم به قدم این تردستی را آموزش می دهند و برای شما توضیح می دهند که چرا این تردستی اساس و پایه بسیاری از جادوهای شعبده بازی دیگر است.

۱۰:۲۴
لیوان ها و توپ ها
لیوان ها و توپ ها

وقتی که شما در حقه اشک فرانسوی به تبحر رسیدید نوبت این می رسد که توان خود را برای حقه های لیوان و توپ ارتقا بدهید. پن و تلر در این مبحث چندین حقه از بیشمار حقه ای که می توان با لیوان و توپ انجام داد را به شما می آموزند.

۶:۰۸
جادو چیست؟
جادو چیست؟

شعبده بازی شکلی از هنر ذهنی است که نیازمند درگیری مخاطب و تعلیق عدم باور آن هاست. پن و تلر در این مبحث مفاهیم و قواعد روانشانی پشت این حقه را برای شما تشریح می کنند.

۵:۰۷
رد گم کردن
رد گم کردن

پن و تلر استاد منحرف کردن افکار هستند. از منحرف کردن افکار استفاده کنید تا مخاطبان خود را برای باور به داستان هایی که می شوند ترغیب کنید.

۱۸:۵۲
شعبده با سکه
شعبده با سکه

شعبده سکه شامل قواعد انحراف شنوایی، تردستی و ایجاد شعبده از طریق کف دست است. پن و تلر به شما شعبده های سکه مختلفی را آموزش می دهند که هر مخاطبی را از هر سنی متحیر می کند.

۴:۲۶
جادو در مقابل دروغ
جادو در مقابل دروغ

شما برای متقاعد کردن مخاطبتان، نیاز دارید به تشویق مخاطب برای رسیدن به یک نتیجه گری شخصی. پن و تلر در مورد فلسفه فریب کاری پنهان در شعبده بازی را به بحث می گذارند.

۴:۱۳
آشنا به ذهن یا کلاهبردا؟
آشنا به ذهن یا کلاهبردا؟

ذهن گرایی ژانری در شعبده بازی است که در طیفی از اصول اخلاقی شعبده بازی قرار می گیرد. از پن و تلر بیاموزید که چگونه از ذهن گرایی برای اجرای یک شعبده ذهن خوانی برای اهداف سرگرمی استفاده می کنند.

۲۲:۱۶
شعبده با کارت ها
شعبده با کارت ها

پایه های حرکات دست در حقه های کارت بازی را یاد بگیرید که از طریق آن ها می توانید دنیایی از این حقه ها را در بین انگشتان خود اجرا کنید.

۵:۳۸
آشکار سازی بهترین بخش های مغز انسان
آشکار سازی بهترین بخش های مغز انسان

شعبده باز ها چگونه مخاطبان خود را فریب می دهند؟ آن ها از بخش های آسیب پذیر ذهن مخاطب استفاده می کنند. پن و تلر وارد جنبه های فیزیولوژیک ذهن انسان می شوند و آن را با جادو در ارتباط قرار می دهند.

۶:۱۰
شعبده با طناب
شعبده با طناب

شعبده های طناب با تصویر نابودی و رستاخیز سر و کار دارند. پن و تلر شما به درون شعبده های جدا کردن و بازیابی طناب ها می برند.

۸:۴۵
قواعد اجرا
قواعد اجرا

اصالت، تمرین و تحقیق، راهبردهای کلیدی برای یک اجرای بی عیب و نقص است. پن و تلر به عنوان شعبده بازهای کهنه کار، تجربه های سال ها فعالیت خود در این عرصه را بیرون می کشند و دانش و نکات مختلف را با شعبه بازهای همه سبک های مختلف به اشتراک می گذارند.

۱۰:۲۳
قانون علیت
قانون علیت

شعبه بازی قواعد علت و معلولی را ساده سازی و تحریف می کند. پن و تلر در این مبحث جنبه های فلسفی روابط علت و معلومی در ارتباط با شعبده بازی و روح و روان انسان را به بحث می گذارند.

۸:۳۰
لذت جادو جمبل
لذت جادو جمبل

هم دلی، حیرت، لذت: این احساسات همه بخشی از تجربه به اشراک گذاشته در حین انجام شعبده بازی است. تلر از خاطره ای در دوران کودکی خود می گوید که در تمام عمر لذتی از طریق شعبه بازی برای دیگران به ارمغان آورده است.

۱۴:۲۸
آموزش هنرآموزان پیشرفته
آموزش هنرآموزان پیشرفته

مت کانلی یک از مجری های پادکست "Penn’s Sunday School" است که اخیرا شروع به یادگیری شعبده بازی کرده است. پن و تلر با جانی تامسون، شعبده باز اسطوره ای همراه می شوند تا به مت حقه ای را یاد دهند که تمرین و مهارت فنی بالایی نیاز دارد.

۱۶:۳۶
اژدهای جادو را از خود دور کنید
اژدهای جادو را از خود دور کنید

پیف، اژدهای جادویی، شعبده باز حرفه ای و با سابقه در مورد یک راه جدید برای شعبده بازی از پن و تلر و همچنین جانی تامپسون توصیه هایی دریافت می کند.

۷:۱۴
اجرای پن و تلر در شهر لاس وگاس آمریکا
اجرای پن و تلر در شهر لاس وگاس آمریکا

رویکرد منحصر به فرد پن و تلر در حقه "جا به جایی کارت به جای غیرممکن" را در قالب ناپدید کردن یک تلفن همراه در یکی از اجراهای زنده آن ها ببینید.

پن و تلر

آموزش شعبده بازی

پن و تلر با سابقه بیش از ۴۰ سال همکاری با یکدیگر، باعث تمام شدن بلیط‌های نمایش هایشان در سراسر جهان شده اند. این دو توانسته‌اند در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود برای خود ستاره‌ای داشته باشند و در لاس‌وگاس طولانی‌ترین سابقه اجرای نمایش‌ها را داشته باشند. هم اکنون این دو شعبده ‌باز اسطوره‌ای می‌خواهند شما را به پشت پرده‌ نمایش ببرند. حقه‌های تردستی و ابزار ذهنی آن‌ها را یاد بگیرید که همه را در خانه یا روی صحنه به حیرت وا می‌دارد. درک خود را از احتمالات گسترش دهید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش شعبده بازی توسط پن و تلر را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross