پیشنمایش کلاس

مسترکلاس بازیگری با ناتالی پرتمن

ناتالی پرتمن، بازیگر برنده اسکار، شما را به درون روند بازیگری خود میبرد تا مهارت‌های خود را با شما به اشتراک بگذارد و به شما یاد می‌دهد که چگونه برای فیلم بعدی نقشی دست و پا کنید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۲ ساعت ۳۷ دقیقه
۲۰ قسمت
61 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود به همراه مباحث کلاسی ارائه می‌شود که شامل جمع‌بندی دروس و اطلاعات تکمیلی می‌شود.

این کتاب کار 61 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۲:۵۲
آشنایی با استاد جدیدتان
آشنایی با استاد جدیدتان

با استاد جدید خود آشنا شوید: برنده جایزه اسکار ناتالی پرتمن. او به عنوان یک بازیگر خودآموخته مجموعه ای از تکنیک های شخصی برای خلق کاراکترها و شکل دادن نوع اجرا گرد هم آورده، و اکنون قصد دارد آن ها را با شما به اشتراک بگذارد.

۷:۲۸
آشنا شدن با کاراکتر
آشنا شدن با کاراکتر

برای اینکه بتوانید کاملا در قالب کاراکتر جا بیافتید، ابتدا باید درکی جامع از خصوصیات شکل دهنده شخصیت قدرتمند آن داشته باشید. ناتالی به شما روش پی بردن به جزئیات شخصیت، ایجاد تقویم شخصی و تحلیل روابط تاثیرگذار کاراکتر را به شما آموزش می دهد.

۷:۴۴
شکل دادن کاراکتر از طریق تحقیق
شکل دادن کاراکتر از طریق تحقیق

برای شکل دادن کاراکتر منابع واقعی اهمیت بسیار زیادی دارند. ناتالی از فواید تحقیق تاریخی، مستند ها، و حتی ویدئوهای یوتیوب برای درک انگیزه ها و رفتار کاراکتر ها صحبت می کند.

۱۰:۰۱
شکل دادن حالات جسمانی کاراکتر
شکل دادن حالات جسمانی کاراکتر

برای شکل دادن حالات جسمانی کاراکتر، باید از بدن خود استفاده کنید. ناتالی به شما برای پی بردن به حرکات و اعمال جسمانی مناسب کمک می کند، و علاوه بر این طرز صحیح استفاده از لباس های موجود در کمد و گریم را جهت قرار گرفتن در قالب نقش به شما می آموزد.

۶:۵۱
بررسی موردی صحنه: ژست فیزیکی
بررسی موردی صحنه: ژست فیزیکی

ناتالی صحنه هایی از ایفای نقش بازیگرانی که برایش الهام بخش بوده اند با شما به اشتراک می گذارد، و به تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آن ها از حرکات جسمانی برای بیان داستان شخصی کاراکتر می پردازد.

۷:۲۸
بررسی موردی: «Black Swan»
بررسی موردی: «Black Swan»

در این بررسی موردی، ناتالی در مورد نحوه آماده سازی برای ایفای نقش یک رقاص باله که درک خود را از واقعیت از دست داده در فیلم «Black Swan» صحبت می کند؛ او برای این نقش ماه ها با یک مربی باله تمرین کرده است.

۹:۲۳
آماده سازی لهجه: تحقیق و تمرین
آماده سازی لهجه: تحقیق و تمرین

وقتی ناتالی برای نقشی که شامل یک زبان، گویش یا لهجه خارجی و بیگانه است آماده می شود، بعنوان اولین مرحله آماده سازی با معلم لهجه خود «تانیا بلومستین» تماس می گیرد. در این قسمت ناتالی و تانیا همراه با یکدیگر روش کاری خود برای شکل دادن لهجه یک کاراکتر را شرح و ارائه می دهند.

۱۰:۵۰
آماده سازی لهجه در فیلم «Jackie»
آماده سازی لهجه در فیلم «Jackie»

در این بررسی موردی، ناتالی و تانیا روش و طرز کار خود برای آماده سازی نقش ناتالی در فیلم «جکی» بعنوان بانوی اول جاکلین کندی را توضیح می دهند.

۱۰:۵۱
کار روی صحنه
کار روی صحنه

ناتالی تکنیک های خود برای کار روی صحنه را به اشتراک می گذارد. در این قسمت شما چگونگی برقراری ارتباط احساسی با همکاران، کنار آمدن با آسیب پذیری و خودآگاهی، و همینطور حفظ انرژی در یک روز کاری سخت و طولانی را می آموزید.

۱۲:۰۵
اجرا مقابل دوربین
اجرا مقابل دوربین

ناتالی پس از سال ها اجرا مقابل دوربین، اکنون به آنچه او را در رسیدن به بهترین حالت یاری می کند پی برده است. او روند شخصی کاری خود و همینطور نکات و توصیه های دیگری برای داشتن بهترین اجرا در مقابل دوربین را توضیح می دهد.

۶:۴۱
کار با کارگردان ها
کار با کارگردان ها

نوع رابطه ای که از همان ابتدا با کارگردان برقرار می کنید می تواند در اجرای موفقیت آمیز نقش به شما کمک کند. ناتالی طرز پیشبرد چنین رابطه ای و ارائه ایده های جدید به کارگردان را به شما آموزش می دهد.

۹:۳۳
همکاری های موفق با کارگردان ها
همکاری های موفق با کارگردان ها

ناتالی در مورد برداشت های ارزشمند خود از همکاری با کارگردانان با استعداد و خبره ای همچون «دارن آرنوفسکی»، «مایک نیکولاس»، «آنتونی مینگلا» و «پابلو لارین» صحبت می کند.

۱۱:۰۱
همکاری با ترنس مالیک
همکاری با ترنس مالیک

بر خلاف بسیاری دیگر از کارگردان هایی که ناتالی با آن ها همکاری داشته است، ترنس مالیک به هیچ وجه از قواعد مرسوم پیروی نمی کند. ناتالی آنچه از روش های خاص و غیر مرسوم کارگردان مورد تحسین خود آموخته است بیان می کند.

۷:۳۴
ایفای نقش یک کاراکتر واقعی
ایفای نقش یک کاراکتر واقعی

برای ایفای نقش یک شخصیت تاریخی نیاز به تحقیقاتی دقیق و گسترده در مورد هر دو جنبه شخصی و عمومی زندگی آن شخصیت دارید. ناتالی توضیح می دهد که چطور در عین پایبندی به واقعیت های موجود در مورد کاراکتر، فضای لازم برای ابداع و خلاقیت را نیز ایجاد می کند.

۳:۴۶
تکالیفی برای شکل دادن اجرا
تکالیفی برای شکل دادن اجرا

ناتالی با ارائه تکالیفی بر اساس برخی از مشهورترین فیلم ها و اجراها، شما را برای اجرای تمرین هایی راهنمایی می کند تا بتوانید بوسیله آن به تحلیل مسیر یک کاراکتر در داستان، تحقیق در مورد کاراکتر و تشریح رویکرد کارگردان بپردازید.

۸:۱۱
بداهه سازی
بداهه سازی

ناتالی بداهه سازی را فرصتی برای خلاقیت می داند. در این قسمت او به شما نحوه درگیر شدن با محیط، هوشیار ماندن نسبت به رویدادها، و فعالانه گوش دادن را آموزش می دهد.

۵:۵۰
کار با وسایل صحنه و دوربین
کار با وسایل صحنه و دوربین

ناتالی شما را به یک دکورصحنه نمونه می برد، و به سوالات مهمی که باید از طراح تولید و کارگردان بپرسید اشاره می کند. همچنین او نحوه کار با دکور صحنه، وسایل صحنه و دوربین را به شما می آموزد.

۸:۳۸
ایفای نقش مقابل پرده سبز
ایفای نقش مقابل پرده سبز

ایفای نقش مقابل پرده سبز شما را وادار به استفاده صرف از تخیل و تصویر ذهنی خود می کند. در این قسمت، ناتالی نکاتی راجع به رویکرد مناسب به این چالش منحصر بفرد بیان می کند.

۸:۰۴
توصیه هایی به بازیگران
توصیه هایی به بازیگران

ناتالی توصیه و نکاتی در مورد طرز صحیح مصاحبه دادن برای نقش، الهام گرفتن، دفاع از افرادی که با آن ها همکاری می کنید، و از همه مهم تر تقویت روحیه هنری تان به شما ارائه می دهد.

۲:۵۱
هم حسی جاری
هم حسی جاری

در آخرین قسمت از این مجموعه، ناتالی شما را پرداختن هرچه بیشتر به مهم ترین بخش بازیگری، یعنی هم حسی، تشویق می کند. او از شما می خواهد همچنان که در قالب کاراکتر قرار می گیرید سرزنده و سرحال باشید و لذت بردن از ایفای نقش را در اولویت اول قرار دهید.

ناتالی پرتمن

آموزش بازیگری

ناتالی پرتمن دوران بازیگری خود را از ۱۲ سالگی آغاز کرد و تا قبل از ۳۰ سالگی برنده جایزه اسکار شد. او بعنوان یک بازیگر خودآموخته از تکنیک های شخصی خود برای خلق کاراکترهایی قوی و پیچیده استفاده می کند. ناتالی در اولین کلاس آنلاین خود، عنصر اصلی یک اجرای بی نقص را در درجه اول هم حسی، جای دادن جزئیات زندگی واقعی در قالب نقش، و فرآیند خلاقانه شخصی می داند. برای تاثیرگذارترین اجرای خود آماده شوید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  • با خریداری کلاس آموزش بازیگری ناتالی پورتمن به صورت جداگانه و یا تهیه اشتراک سالانه قادر به مشاهده آفلاین خواهید بود.

با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

به انجمن بپیوندید
اشتراک
اطلاع از
بازخوردهای درون متنی
نمایش تمامی دیدگاه ها

thanks a lot. Because this master class is really helpful to me.

این کتاب کار چه محتویاتی داره؟

آموزش بازیگری توسط ناتالی پرتمن را امروز شروع کنید

119 تومان
دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
دسترسی آفلاین برای یکسال
دسترسی به کتاب کار
خرید اشتراک تمامی کلاس ها
شروع از 199 تومان
با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
فقط یک قدم فاصله دارید
این کلاس را هدیه دهید
119 تومان
برای آن هایی که دوستشان دارید
تغییر را رقم بزنید
پشتیبانی
cross