پیشنمایش کلاس

مسترکلاس بند موسیقی بودن با متالیکا

گروه راک متالیکا برنده 8 جایزه گرمی کلیدهای برقراری ارتباط، همکاری و ایجاد موفقیت آمیز به عنوان یک گروه را به شما می آموزد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
2 ساعت 45 دقیقه
15 قسمت
40 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

راهنمای آلبوم های نمادین و حرفه حماسی متالیکا، پر از توصیه هایی در مورد نوشتن اشعار، اجرای زنده و زنده ماندن در صنعت موسیقی است.

این کتاب کار 40 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
6:13
با مربیان خود آشنا شوید
با مربیان خود آشنا شوید

آنچه را که برای پیشرفت خلاقانه و حرفه ای به عنوان یک گروه متالیکا پیشگامان راک لازم است جستجوکنید. مربیان شما - جیمز هتفیلد، لارس اولریش، کرک همت و رابرت تروجیلو - آنچه را که برای ماندگاری یک گروه لازم است به اشتراک می گذارند.

8:14
از ریف تا آهنگ
از ریف تا آهنگ

یاد بگیرید که به عنوان یک گروه موسیقی بسازید با درسهایی در مورد نحوه ساخت آهنگ متالیکا - از جمع آوری ریف های گیتار و نوشتن مقدمه گرفته تا استفاده از بداهه نوازی برای ساخت ایده و ایجاد تنش در آهنگ های خود آشنا شوید

9:25
ساختارشکنی ”مرد شنی وارد میشود“
ساختارشکنی ”مرد شنی وارد میشود“

یکی از محبوب ترین آهنگ های متالیکا، "Enter Sandman" (مرد شنی وارد میشود)، مکانیزم ترانه سرایی را عمیق تر میکند. گروه ریف های آهنگ را می شکند تا نحوه ساخت آهنگ را آشکار کند و کلید موفقیت آن را باز کند.

13:50
هدایت منیت ها و انتقاد کردن
هدایت منیت ها و انتقاد کردن

بیاموزید که چگونه یک روش ارتباطی ایجاد کنید که منجر به همکاری خلاقانه شود. اعضا با نکات عملی برای انتقاد سازنده و مدیریت تضاد در انجام بهترین کار برای پروژه به نتیجه میرسند.

9:34
نوشتن متن ترانه
نوشتن متن ترانه

جیمز هتفیلد به عنوان نویسنده بیشتر اشعار متالیکا، روش منحصر به فردی را ایجاد کرده است که به اشعار اجازه می دهد موسیقی را دنبال کنند. یاد بگیرید که چگونه از صدا به عنوان یک ساز کوبه ای استفاده کنید، ایده ها را دنبال کنید، و اشعاری را با الهام از زندگی بنویسید.

11:03
ساختارشکنی آهنگ: «Master of Puppets»
ساختارشکنی آهنگ: «Master of Puppets»

اعضای متالیکا آهنگ نمادین خود "Master of Puppets" را آنالیز میکنند و می فهمند که چه چیزی صدای آنها را "سنگین" می کند - از انتخاب آکورد گرفته تا تکنیک هایی مانند downpicking. اعضای گروه همچنین در مورد تأثیرات خود و نحوه ایجاد صدای خاص خود صحبت می کنند.

6:22
ساخت تکنوازی راک از بلوز
ساخت تکنوازی راک از بلوز

با الهام گرفتن از مقیاس های ساده و آکوردهای بلوز، یاد بگیرید که چگونه یک تک نوازی گیتار بنویسید. برای شروع بداهه نوازی روی گیتار خود با نکات و ترفندهایی از کرک همت، گیتاریست اصلی متالیکا، الهام بگیرید.

7:32
بررسی زنده: آهنگ
بررسی زنده: آهنگ "One"

متالیکا چگونگی ساخت آهنگ "One" را نشان می دهد: الهام بخشی آهنگ، ساختار آن و ویدیوی همراه آن - اولین تلاش گروه برای ساختن موزیک ویدیوها.

14:29
تکنیک های اجرا
تکنیک های اجرا

رابطه مخاطب و اجراکننده پیچیده است. یاد بگیرید که چگونه بهترین اجرای خود را داشته باشید و در عین حال صمیمیت با مخاطبان خود ایجاد کنید. اعتماد به نفس خود را روی صحنه با استراتژی هایی که متالیکا در طول چهار دهه اجرای برنامه های زنده استادیومی انجام داده است، تقویت کنید.

8:28
صدای باس
صدای باس

رابرت تروخیلو، هنرمند گیتار باس، امکانات گسترده ساز خود را بررسی می کند. یاد بگیرید که چگونه صدای مناسب را برای هر موقعیتی بسازید و جایگاه خود را در آهنگ پیدا کنید.

8:05
پنجمین عضو گروه
پنجمین عضو گروه

متالیکا طرفداران را پنجمین عضو گروه می داند. در این درس، گروه نحوه برقراری ارتباط با طرفداران را آموزش می‌دهد و نکاتی را برای عناصری مانند طراحی صحنه و قیمت بلیط به اشتراک می‌گذارد تا به توسعه و پرورش یک رابطه مادام‌العمر با آنها کمک کند.

13:25
چیدن یک آلبوم
چیدن یک آلبوم

متالیکا مراحل ساخت یک آلبوم را آموزش می‌دهد، از جمله نحوه ترتیب آهنگ‌ها برای ایجاد تعادل، و روند حرکت همزمان چند آهنگ به جلو.

8:35
تضمین آینده گروه خود
تضمین آینده گروه خود

موسیقی‌دانان اغلب وسوسه می‌شوند که آثار خود را به صورت رایگان ارائه دهند. در این درس، متالیکا راهنمایی های الهام بخش را در مورد نحوه ارزش گذاری کار و زمان خود به عنوان یک هنرمند و نحوه حمایت از گروه خود به اشتراک می گذارد.

6:48
مسئولیت سرنوشت خلاقانه خود را بر عهده بگیرید
مسئولیت سرنوشت خلاقانه خود را بر عهده بگیرید

متالیکا در مورد چگونگی پذیرش چالش در سفر، استفاده از انرژی مشارکتی و ریسک کردن در توجه به همه احتمالات گوشه و کنار، توصیه های جداگانه‌ای می بیان میکند.

33:07
اجرای زنده با متالیکا
اجرای زنده با متالیکا

اکنون که نگاهی مستقیم به فرآیند خلاقیت متالیکا داشته‌اید،کلاس را تعطیل کنید و اجرای انحصاری آنها را فقط برای اعضا مشاهده کنید.

متالیکا

آموزش بند موسیقی بودن

متالیکا با 28 آلبوم، 8 جایزه گرمی و جایگاهی در تالار مشاهیر راک اند رول، بیش از 40 سال است که با یکدیگر موسیقی نمادین خلق کرده‌اند. اکنون، آنها آموزش می دهند که برای ایجاد و حفظ موفقیت به عنوان یک گروه چه چیزی لازم است. نگاهی انحصاری به روند آهنگسازی، ساختن آلبوم و اجرای آنها داشته باشید، و اینکه چگونه آنها سرنوشت خلاقانه خود را به عهده گرفتند تا شما نیز بتوانید همین کار را انجام دهید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش بند موسیقی بودن توسط متالیکا را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross