پیشنمایش کلاس

مسترکلاس آشپزی هندی با مادهور جافری

مادهور جافری، برنده 7 بار جایزه جیمز بیرد، 30 دستور غذای معتبر را به شما آموزش می دهد و روش ها و تکنیک های گسترده آشپزی هند را به اشتراک می گذارد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
2 ساعت 26 دقیقه
12 قسمت
90 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

راهنمایی پر از همه چیزهایی که برای تهیه غذاهای مورد علاقه مادهور نیاز دارید، از دستور العمل ها و تجهیزات ضروری گرفته تا واژه نامه ای از ادویه ها.

این کتاب کار 90 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
5:40
با مربی خود آشنا شوید
با مربی خود آشنا شوید

مادهور جافری مرجع اصلی غذای هندی در غرب است. با نوشتن بیش از 30 کتاب آشپزی، تخصص مادور غیرقابل انکار است. در اینجا، می‌توانید ببینید که مادهور چگونه موفق به نوشتن 30 کتاب آشپزی شد و از این متخصص چه چیزی خواهید آموخت.

7:13
اصول ادویه: زیره بو داده و ماسالا گرم
اصول ادویه: زیره بو داده و ماسالا گرم

مادهور توضیح می دهد که چگونه ادویه ها را می توان برای ایجاد غلظت تغییر داد، همانند روشی که یک نقاش از رنگ ها استفاده می کند. یک عمل ساده مانند بو دادن یا ترکیب ادویه ها می تواند آنها را کاملاً متحول کند و "تاثیرات" متفاوتی از یک ادویه به شما بدهد.

19:53
کاوش در ادویه جات: سیب زمینی هزار راه
کاوش در ادویه جات: سیب زمینی هزار راه

مادهور در این درس، امکانات بی‌نهایت ادویه‌ها را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد و چهار روش از کاربرد آنها برای تبدیل سیب‌زمینی آب پز ساده به چیزی واقعاً خاص نشان می‌دهد.

11:23
راز زدایی از کاری: میگوی گوان
راز زدایی از کاری: میگوی گوان

این درس افسانه‌های مربوط به معنای کاری را از بین می‌برد. مادهور یک غذای خوشمزه با میگو را نشان می دهد و سه غذای دیگر را به اشتراک می گذارد که به طور کلی به عنوان کاری طبقه بندی می شوند: یک غذای ماهی کرالان، یک کورما با سبزیجات مخلوط و یک مرغ کره ای کلاسیک.

21:02
گوشت های جنوب آسیا: آلو گشت
گوشت های جنوب آسیا: آلو گشت

غذای جنوب آسیا فراتر از غذاهای هندی است. در این درس، مادهور یک آلو گشت پاکستانی را نشان می دهد و مرغ لیمویی معروف خود را با گشنیز به همراه برداشت خودش از کباب بره پخته را به شما نشان می دهد.

11:59
سبزیجات ضروری هندی: گل کلم با آنقوزه و زیره
سبزیجات ضروری هندی: گل کلم با آنقوزه و زیره

غذاهای گیاهی هندی جزو بهترین ها در جهان است. مادهور در اینجا یک غذای دلچسب گل کلم را با زیره سبز و آنقوزه به اشتراک می گذارد. او با استفاده از بامیه و بهارتای بادمجان، شما را با انواع مختلف سبزیجات در غذاهای هندی آشنا می کند.

14:45
جادوی برنج: باسماتی و بریانی
جادوی برنج: باسماتی و بریانی

برنج از غذاهای باستانی و فرهنگ هندی است. این درس ساده ترین روش پخت و ارائه سنتی برنج باسماتی را در کنار یک غذای فوق العاده به نام بره بریانی نشان می دهد.

14:17
نان های هندی: چاپاتی
نان های هندی: چاپاتی

صدها نان و پنکیک هندی وجود دارد. برای شروع، مادهور به شما نشان می‌دهد که چگونه یک چاپاتی کلاسیک درست کنید تا با غذاهای دیگر از کلاسش بخورید. مادهور همچنین از انواع نان های هندی از پنکیک عدس گرفته تا پاراتای پر شده صحبت می کند.

15:01
حبوبات آرامبخش: دال
حبوبات آرامبخش: دال

عدس فروتن و در عین حال قدرتمند سنگ بنای بشقاب هندی است. مادهور به شما نشان می دهد که چگونه می توانید دو نوع عدس خشک ساده را بردارید و آنها را به یک غذای دلپذیر و خوشمزه تبدیل کنید. او همچنین دستور پخت یک غذای نخود را به اشتراک می گذارد.

11:55
هر لقمه ای را تزئین کنید: چاتنی تمرهندی (ادویه ها)
هر لقمه ای را تزئین کنید: چاتنی تمرهندی (ادویه ها)

یک غذای هندی بدون تزیین کامل نیست. مادهور به شما نشان می دهد که چگونه یک تکه تمرهندی خشک را به یک چاتنی تمر هندی خوشمزه تبدیل کنید. همچنین به شما نشان می دهد که چگونه ترشی گل کلم، ترشی چیلی و رایتا خیار کلاسیک درست کنید.

6:37
غذای خیابانی موردپسند خوشمزه: داهی پوری چات
غذای خیابانی موردپسند خوشمزه: داهی پوری چات

چات، کلمه غذای خیابانی در هند، از کلمه‌ای به معنای «لیسیدن» گرفته شده است و غذاهای خیابانی یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های غذاهای هندی است. مادهور نحوه درست کردن آلو پوری چات را به اشتراک می‌گذارد، یک پیش‌غذای مهمانی عالی برای به جریان افتادن طعم.

6:15
یک جشن هندی: منوهای نمونه
یک جشن هندی: منوهای نمونه

در هند چیزی بین گوشت و غذا نیست. مادهور در اینجا به ارتباط بین لمس، بافت، عطر و طعم می پردازد. او نحوه غذا خوردن را با دستان شما نشان می دهد و با استفاده از غذاهایی که در کلاسش آموزش داده می شود، منوهای نمونه را به اشتراک می گذارد.

مادهور جافری

آموزش آشپزی هندی

مادهور جافری با بیش از 30 کتاب آشپزی برنده جایزه تالار مشاهیر کتاب آشپزی بنیاد جیمز بیرد، ممکن است بزرگترین مرجع زنده در غذاهای هندی باشد. اکنون او آن سنت های گسترده و داستانی را با شما به اشتراک می گذارد. 30 دستور غذای معتبر را بیاموزید: سبزیجات، نان، گوشت جنوب آسیا، غذاهای خیابانی و غیره. ادویه ها را مخلوط کرده و لایه لایه کنید و همه را با هم بیاورید - از لقمه کامل تا منوهای کامل با طعمی قوی و زنده.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش آشپزی هندی توسط مادهور جافری را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross