پیشنمایش کلاس

مسترکلاس آشپزی جنوبی با ماشاما بیلی

ماشاما بیلی برنده ی جایزه ی James Beard، دستور پخت غذاهای مغوی و خوش طعم از گوش گوسفند و سبزیجات دودی گرفته تا گامبو و مخلفات جنوبی را آموزش می دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
3 ساعت 23 دقیقه
10 قسمت
44 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

راهنمایی برای دستور پخت همه‌ی غذاهای ماشاما بیلی، به همراه معرفی تکنیک های آشپزی آمریکای جنوبی و مراکز فروش مواد لازم برای دستور پخت ها

این کتاب کار 44 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
6:16
آشنایی با استاد آشپزی جدیدتان
آشنایی با استاد آشپزی جدیدتان

ماشاما بیلی، برنده ی جایزه ی آشپزی James Beard، داستان خود و داستان رستورانش The Grey، رستورانی واقع در ساوانا گرجستان، که شریک آن هست را به اشتراک می گذارد و توضیح می دهد که چگونه این رستوران جزئی از میراث آمریکای جنوبی به حساب می آید. او همچنین درباره غذاهایی که قرار است آموزش بدهد، صحبت می کند.

21:43
ساکوتاش( غذای مرکب از لوبیا و مغز ذرت پخته)
ساکوتاش( غذای مرکب از لوبیا و مغز ذرت پخته)

ماشاما، اصلیت غذای ساکوتاش را معرفی می کند و توضیح می دهد که چرا وجود گوجه فرنگی ها، این غذا را همانند بامیه، یک فرآورده فرعی از تجارت برده ها، به یک غذای جنوبی تبدیل می کند. او طریقه ی پخت سبزیجات و ترکیب آن ها در یک بشقاب را توضیح می دهد.

28:20
گوشت گوسفند و نوعی کلم دودی
گوشت گوسفند و نوعی کلم دودی

ماشاما بیلی، به اهمیت گوسفندها در تجربه ی همگانی جنوبی و اینکه چطور تکنیک های آشپزی، برای استفاده از هر جزئی از بدن این حیوان، پیشرفت کرده اند، می پردازد. او به شما نشان می دهد که چگونه گوشت خوک را طعم دار کرده و چگونه کلم ها را دودی و سرخ کنیم.

20:01
میدلین غذای دریایی
میدلین غذای دریایی

ماشاما، درباره ی اهمیت آب در تجربه ی آفریقایی آمریکایی می گوید، راجب اصالت غذاها صحبت می کند، سپس به شما یاد می دهد که چگونه میدلین و سوپ درست کنید، و چگونه در آخر برای سرو، میگو و ماهی را آماده کنید.

24:11
ماهی و مخلفات
ماهی و مخلفات

ماشاما، تعریف می کند که چگونه مادربزرگش، ماهی ای را که پدربزرگش گرفته بود، سرخ می کرد، او تفاوت بین دانه های سفید و زرد را توضیح می دهد و دانه های سفید را با سس کریول آماده می کند، او همچنان به شما نشان می دهد که چطور ماهی را برای سرخ کردن، آماده کنید.

12:52
جگر و مخلفات
جگر و مخلفات

ماشاما راجب اهمیت جگر گوشت و مخلفات در آمریکای جنوبی و استفاده اش از این نوع جگر در غذاهایش وقتی که در فرانسه درس می خواند، می گوید. او طرز آماده سازی جگر، مخلفات و آبگوشت را آموزش می دهد.

28:28
بلدرچین با ملاس هندوانه و نان ذرت
بلدرچین با ملاس هندوانه و نان ذرت

ماشاما راجب سنت های خانوادگی اش در ایام تعطیلات می گوید و استفاده از بلدرچین به جای بوقلمون را توصیه می کند. سپس طرز تهیه سس نان ذرتش را آموزش می دهد، که در پی آن آماده سازی ملاس هندوانه را مشاهده می کنیم که از آن برای لعاب دادن به غذا استفاده می کند.

17:57
صدف ترش
صدف ترش

ماشاما راجب اهمیت ترشی انداختن در گرجستان صحبت می کند، و هم چنین اهمیت این نوع صدف در اقتصاد ساوانا را بیان می کند. او سپس طرز تهیه مایع ترشی و آب نمک برای صدف را قبل از سرو غذا توضیح می دهد.

33:10
پای صدف
پای صدف

ماشاما، راجب رابطه ی عمیق مردم ساوانا و آب، صحبت می کند، و گزینه هایی را برای پر کردن داخل پای ها در اختیار می گذارد، او راجب مواد لازم برای خمیر و نحوه ی درست کردن آن توضیح می دهد، سپس به شما نشان می دهد که چطور پای ها را پر کنید و بپزید.

10:08
گامبو بامیه سبز
گامبو بامیه سبز

ماشاما، راجب اهمیت آبگوشت بامیه، برای (Leah Chase) که این طرز تهیه را در دوران روزه مسیحیان، در شهر نیو ارلینز رواج داد، صحبت می کند، سپس طرز تهیه غذا و روش هایش برای درست کردن یک گامبو تیره و بامیه ذغالی را ارائه می دهد.

ماشاما بیلی

آموزش آشپزی جنوبی

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش آشپزی جنوبی توسط ماشاما بیلی را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross