پیشنمایش کلاس

مسترکلاس آشپزی مدرن ایتالیایی با ماسیمو بوتورا

ماسیمو بوتورا به شما رویکرد خود برای پخت غذاهای سنتی ایتالیا را آموزش می‌دهد؛ از غذای روزیتو تا تورتلینی. او با شما مهارت‌هایی را به اشتراک می‌گذارد که به وسیله آن می توانید دستورالعمل‌هایی که در ذهن دارید بر روی میز غذا بگذارید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت ۴۶ دقیقه
۱۴ قسمت
58 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب آشپزی قابل دانلود به همراه مباحث کلاسی ارائه می‌شود که شامل جمع‌بندی دروس، دستورالعمل‌های آشپزی و اطلاعات تکمیلی می‌شود.

این کتاب کار 58 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۵:۵۳
آشنایی با استاد آشپزی جدیدتان
آشنایی با استاد آشپزی جدیدتان

با استاد جدید خود آشنا شوید: ماسیمو بوتورا، سرآشپز رستوران دارنده نشان سه ستاره میشلن تحت عنوان Osteria Francescana. ماسیمو از اعتقاد خود به متحول ساختن دستور پخت های کلاسیک، پرورش ذائقه شخصی و نقش خلاقیت در آشپزی می گوید.

۱۳:۳۱
تکامل یک پستو
تکامل یک پستو

متحول ساختن دستور پخت های کلاسیک را از همین جلسه شروع کنید. ماسیمو رویکرد منحصر بفرد خود به طبخ پاستا، با استفاده از خرده نان به جای هسته کاج را توضیح می دهد. در این قسمت دستیار مخصوص ماسیمو یعنی تاکا کندو همراه اوست.

۱۱:۴۳
گوشتابه و سس در تورتلینی
گوشتابه و سس در تورتلینی

در ایالت امیلیا رومانا در ایتالیا، تورتلینی غذای اصلی است. ماسیمو طرز پخت دو همراه اصلی تورتلینی را به شما آموزش می دهد: یک گوشتابه غلیط و خوشمزه به نام ایل برودو و سس کرمی پارمیجیانو رجیانو.

۱۴:۰۹
خمیر، پر کننده و سرهم کردن تورتلینی
خمیر، پر کننده و سرهم کردن تورتلینی

چند مهمان ویژه برای تهیه خمیر و پر کننده فیلینگ تورتلینی به ماسیمو می پیوندند. طرز سرهم کردن این غذای اصلی ایالت امیلیا رومانا را بیاموزید.

۲۰:۳۸
امیلیا برگر
امیلیا برگر

ماسیمو برگر به سبک خود را، که شامل مواد اولیه محلی امیلیا رومانا است، به شما نشان می دهد. سپس او دانشجویان را برای طبخ یک برگر با مواد اولیه بومی خودشان به چالش می کشد.

۱۳:۴۲
پاساتلی: آب همه چیز دار، سبزی خواری
پاساتلی: آب همه چیز دار، سبزی خواری

یکی از اصول اساسی ماسیمو در آشپزخانه آشپزی بدون ذره ای هدر رفت است. ماسیمو نشان می دهد که چطور با تهیه یک brodo di tutto مخصوص سبزی خواری می توان از باقیمانده های سبزیجات به نحو احسنت استفاده کرد.

۱۴:۱۶
پاستای خرده نان
پاستای خرده نان

ماسیمو به شما نشان می دهد که چطور با افزودن خرده نان های تازه ی سرشار از طعم اومامی، یکی از دستور پخت مادر بزرگش برای پاساتلی را متحول کرده است. این پاساتلی در brodo di tutto سرو می شود.

۲۹:۴۶
چغندر رنگ آمیزی شده
چغندر رنگ آمیزی شده

به ماده اولیه سری این غذای گیاه خواری فوق العاده، که شامل چغندر کبابی بوده و برگرفته از آثار هنری نقاش محبوب ماسیمو یعنی Damien Hirst می شود، پی ببرید. از این سس خارق العاده می توان در بسیاری از غذاهای گوشتی و گیاهی استفاده کرد.

۱۰:۴۳
ماهی حلوای مدیترانه ای
ماهی حلوای مدیترانه ای

ماسیمو به شما نحوه طبخ یک ماهی حلوای پخته شده روی کاغذ پوست خوشمزه را با استفاده از چاشنی های کلاسیک مدیترانه ای آموزش می دهد. چاشنی هایی همچون: لیمو، درختچه ی مدیترانه ای، زیتون، گوجه فرنگی و جعفری.

۲۴:۵۷
تاگلیاتله با راگو خرد شده
تاگلیاتله با راگو خرد شده

تاگلیاتله با راگو همان بشقاب غذایی است که موجب به شهرت رسیدن رستوران Osteria Francescana شد. ماسیمو طرز تهیه این غذا را به سبک خود و با گوشت تکه شده به صورت دستی، برای رسیدن به نهایت طعم و مزه، را نشان می دهد.

۱۹:۰۹
سوفله بهتر از پانتونه
سوفله بهتر از پانتونه

ماسیمو به شما نشان می دهد که چطور با خرده کیک ها و شیرینی های موجود سوفله ای سبک و خوشمزه درست کنید که از اجزاء تشکیل دهنده آن خوشمزه تر است. او در این دستور پخت از پانتونه، یک نان شیرین ایتالیایی با کشمش و میوه های آبناتی شده، استفاده می کند.

۱۵:۰۵
ریستو کدو تنبل
ریستو کدو تنبل

ماسیمو روشی منحصر بفرد برای طبخ ریسوتو را به شما آموزش می دهد که در آن به جای استفاده از سرکه سفید، کره و پیاز از آب پرتقال تازه و پوره کدو تنبل کبابی استفاده می کند. حاصل این دستور پخت بسیار شبیه یک دسر می شود و می توانید طرز تهیه را هرطور که بخواهید تغییر دهید.

۱۸:۲۵
نمایش تست کردن
نمایش تست کردن

برای اینکه ذائقه خود را پرورش دهید، ماسیمو روش چشیدن سه ماده اولیه اصلی در نسخه مختص خودش از خوراک ایتالیایی را به شما آموزش می دهد. این سه ماده شامل: گوجه فرنگی، پارمیجیانو رجیانو و سرکه بالزامیک هستند.

۱۴:۳۱
ماجرای دو غذا در رستوران Osteria Francesacana
ماجرای دو غذا در رستوران Osteria Francesacana

ماسیمو نحوه پی بردن به دستور پخت دو غذای اصلی و شاخص رستوران Osteria Francesacana را توضیح می دهد؛ بخش ترد لازانیا و ماهی حلوای مدیترانه ای. همچنین او طرز کامل کردن بشقاب هریک از این دو غذای معروف را توضیح می دهد.

ماسیمو بوتورا

آموزش آشپزی ایتالیایی

ماسیمو بوتورا، آشپز برنده سه ستاره میشلن از رستوران Osteria Francescana که آوزه اش تا سراتاسر جهان پیچیده است همانند آزمایشگاهی برای تولید ایده‌های ناب استفاده می‌کند. او در کلاس‌های تخصصی مسترکلاس، نحوه تبدیل دستورالعمل پخت غذاهای سنتی و محلی ایتالیایی را به خوراکی‌های هیجان انگیز مدرن با شما به اشتراک می‌گذارد. شما می‌آموزید که چگونه یک غذای خوش طعم و سرشار از ویتامین به نام tagliatelle al ragù یا ریزوتوی کدو تهیه کنید. در کنار آن دستور العمل امیلیا برگر به صورت انحصاری در مسترکلاس برای شما کنار گذاشته شده است. ذائقه خود را گسترده‌تر کنید و وارد یک ماجراجویی پر از آشپزی و مزه شوید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش آشپزی ایتالیایی توسط ماسیمو بوتورا را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross