پیشنمایش کلاس

مسترکلاس میکسولوژی با لنیت مرورو و رایان چتی وردنا

رایان و لنیت، باریستاهایی حرفه ای و محبوب در جهان، نحوه آماده سازی نوشیدنی هایی بینظیر برای مناسب های مختلف را به شما آموزش می دهند.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۴ ساعت ۳۰ دقیقه
۱۷ قسمت
17 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

کتاب دستور آشپزی که برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است شامل طرز تهیه همه چیز می شود؛ از مارتینی ها گرفته تا کوکتل های سور که با سفیده تخم مرغ درست می شوند . به علاوه ی تمام اطلاعات مورد نیاز برای ساخت بار خانگی تان.

این کتاب کار 17 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۵:۱۹
با استادان میکسولوژی خود آشنا شوید
با استادان میکسولوژی خود آشنا شوید

لینت مرورو، پیشتاز سیر پیشه نوشیدنی در نیویورک، مدیر بار Llama Inn در شهر بروکلین است. رایان چتی وردانا که با اسم مستعارش آقای لیان شناخته می شود، در سراسر جهان بار هایی افتتاح کرده است که هر کدام برنده جایزه هستند.

۳:۱۱
مهارت ساخت نوشیدنی از دیدگاه لینیت
مهارت ساخت نوشیدنی از دیدگاه لینیت

لینت اصول سیر نوشیدنی ها را با ما در میان می گذارد و به ما از تاثیری که کار در رستوران بر سبک نوشیدنی هایش داشته است می گوید . او همچنین به بحث اهمیت آموزش و زنان توانمند در صنعت می گوید.

۴:۱۷
فلسفه نوشیدنی از دید آقای لیان
فلسفه نوشیدنی از دید آقای لیان

رایان بر این باور است که کوکتل انسان ها را به هم نزدیک می کند و در حال و حوصله شما تاثیر بسیار مثبتی دارد. او معتقد است که برای درست کردن یک نوشیدنی در سطح جهانی ابزار و مواد اولیه خاص و منحصر به فردی نیاز نیست بلکه افراد و مناسباتی که کوکتل را برایشان آماده می کنید، حائز اهمیت است .

۱۳:۰۹
سر از پشت پرده ی میز بار در بیاورید
سر از پشت پرده ی میز بار در بیاورید

رایان و لینیت بر سر موارد مورد نیاز یک میز بار خانگی بحث و گفتگویی دارند. رایان مشوق شما خواهد بود که با نوشیدنی های مورد علاقه تان کار کنید و لینیت هم نگاه اجمالی به نوشیدنی هایی می اندازد که چند منظوره هستنند و هر دو معتقدند که باید از هر چه که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید.

۱۷:۱۸
موهیتو و کوکتل اسمش
موهیتو و کوکتل اسمش

رایان و لینیت نحوه آماده کردن چند کوکتل را به ما شما آموزش می دهند که بتواند در انتهای یک روز خسته کننده و طولانی، خستگی را از تن شما خارج کند.

۱۷:۱۸
موهیتو و کوکتل اسمش
موهیتو و کوکتل اسمش

رایان و لینیت نحوه آماده کردن چند کوکتل را به ما شما آموزش می دهند که بتواند در انتهای یک روز خسته کننده و طولانی، خستگی را از تن شما خارج کند.

۳۰:۰۷
Old Fashioned نوشیدنی
Old Fashioned نوشیدنی

با لینیت نحوه آماده کردن کوکتل Fancy Free رو یاد می گیریم که به مراتب از کوکتل Old Fashioned سریعتر آماده می شود. رایان روش پیشرفته ای را برایتان توضیح می دهد که بتوان تنها با مخلوط بوربن و موم، هدیه ای جالب تهیه کرد.

۲۳:۳۹
ساخت نوشیدنی های معروف
ساخت نوشیدنی های معروف

لینیت عاشق کوکتل های Sour است، او از مواد تشکلیل دهنده این کوکتل ها میگوید و نحوه آماده کردن سه تا از آن ها را هم برای ما توضیح می دهد. دستور تهیه کوکتل Cosmopolitan معمولا قابل فهم نیست برای همین رایان دستور تهیه خودش را با ما در میان میگذارد.

۳۳:۰۰
کوکتل هایی که با سفیده تخم مرغ
کوکتل هایی که با سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ مناسب تهیه یک نوشیدنی Sour با رویه نرم است. لینیت و رایان به ما یاد می دهند که با مرکبات سفیده تخم مرغ را بپزیم و در تهیه نوشیدنی هایی که پیسکو پایه آن ها هستند، از آن استفاده کنیم.

۲۰:۲۲
نوشیدنی های کلاسیک معروف
نوشیدنی های کلاسیک معروف

روش جدید برای تهیه مارتینی را از رایان یاد بگیرید. او به علاوه طرز تهیه جین مارتینی کلاسیک را هم برایمان شرح می دهد. و اما آموزش کوکتل و سپر و مارتینز به سبک جیمز باند از لینیت. مارتینز مخلوطی از کوکتل منهتن و مارتینی است که در صده ۱۸ برای اولین بار تولید شد.

۱۳:۳۹
نوشیدنی Negroni
نوشیدنی Negroni

لینیت برای تهیه کوکتل Negroni به جای عرق جین از عرق نیشکر استفاده می کند و از این رو کوکتل ما طمع تافی به خود می گیرد. برای مخلوط میوه و سبزی های معطر تازه می توان از مایکروویو استفاد کرد که رایان روشش را به ما آموزش می دهد.

۱۴:۲۹
شادی بخش های محفل شام
شادی بخش های محفل شام

رایان با ریحان و فلفل دلمه ای یک اسپریتز گوارا اماده می کند. و لینت هم از ترفند های هم زدن نوشیدنی و همچنین طمع بخشی به عرق نیشکر با نعنا و بیترز را برایمان می گوید.

۲۰:۲۵
کوکتل تیکی و نوشیدنی خانگی Highballs
کوکتل تیکی و نوشیدنی خانگی Highballs

لینیت یک جشن با حال و هوای جزیره ای را با یک لیوان نوشیدنی زنده می کند. رایان مهمان ها را در جشن ها سرگرم می کند. او نوشیدنی پایه را آماده می کند و آن را با بقیه مخلفات و مخلوط کننده در اختیار مهمان ها قرار می دهد که خودشان نوشیدنی Highballs شان را درست کنند . رایان همه این کار ها را به شما آموزش می دهد.

۲۱:۵۵
نوشیدنی های از پیش آماده شده و میوه ای
نوشیدنی های از پیش آماده شده و میوه ای

پیش از اینکه مهمان ها برسند، طبق روش رایان، با یک بطری یک کوکتل آماده کنید و جمع را به شعف بیاورید. لینیت هم طرز تهیه یک نوشیدنی میوه ای به نام Llama del Rey را به ما یاد می دهد. این نوشیدنی های متشکل از انواع نوشیدنی های پرویی است.

۱۸:۳۶
Lyan Mary کوکتل
Lyan Mary کوکتل

رایان طرز تهیه کوکتل Lyan Mary را با روش منحصر به فردش به ما یاد می دهد. انواع طمع و چاشنی های ایده آل را یاد بگیرید و ببیند که چرا نباید روی لیوان نوشیدنی مان را بیش از حد تزئین کنیم.

۱۰:۱۱
نوشیدنی مناسب با غذا
نوشیدنی مناسب با غذا

نوع کوکتل باراکودا که لینیت درست می کند با سینی پارکوتری و گوشت های خوش طمع و پنیر های تند فرانسوی جور در نمی آید. هیچ چیز مثل نوشیدنی Portland Calling رایان، دسر تارت کاستارد تمشک را تکمیل نمی کند.

۵:۵۰
ابتکار و مهارت
ابتکار و مهارت

رایان و لینیت گفتگویی بر سر چیزهایی که از هم یاد گرفته اند دارند و می گویند که چرا آنقدر از همکاری با یکدیگر لذت می برند. آن ها مشوق خلاقیت شما هستند و شما را ترغیب می کنند که با دوستانتان در خانه کار کنید و نوشیدنی خودتان را تهیه کنید.

رایان چتی وردنا و لنی مرورو

آموزش میکسولوژی

لنی مرورو دریافت کننده جایزه جیمز بیرد، باریستای پیشتاز ساخت نوشیدنی و میکسولوژی در نیویورک است. رایان چتی وردنا با نام مستعار آقای لیان بنیان گذار کافه Dandelyan است که بهترین کافه دنیا نامگذاری شده است. آن ها لازمه های آماده کردن نوشیدنی را به شما آموزش می دهند، از یافتن ذائقه شخصی شما تا ساخت کافه خانگی برای خودتان، تهیه نوشیدنی های خوش طمع برای هر مناسبتی را فرا بگیرید و باریستای محبوب دوستانتان شوید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش میکسولوژی توسط رایان چتی وردنا و لنی مرورو را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross