پیشنمایش کلاس

مسترکلاس قدرت قصه گویی با لوار برتن

لوار برتن، برنده‌ جایزه‌ی Emmy و همچنین مجری برنامه‌ی Reading Rainbow به شما تکنیک های قصه گویی پویا تر و صحیح تر را آموزش می‌دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
2 ساعت 30 دقیقه
13 قسمت
36 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

راهنمایی که به مسیر شغلی لوار برتن و فلسفه های قصه گویی می پردازد، از برقراری ارتباط با کودکان تا بیان احساساتتان بدون استفاده از کلمات.

این کتاب کار 36 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
5:30
با لوار برتن استاد خودتان آشنا شوید
با لوار برتن استاد خودتان آشنا شوید

لوار برتن، ستاره ی سریال Roots و برنده جایزه‌ی Emmy برای اجرای برنامه کودک به نام Reading Rainbow، از شما دعوت می کند تا قدرت داستان گویی را کشف کنید. او اهمیت داستان گویی به عنوان بخشی از انسان ها و نقش بحرانی این ابزار در برقراری ارتباط را با شما به اشتراک می گذارد.

7:20
قصه گویی صحیح
قصه گویی صحیح

لوار برتن، چکیده‌ای از زندگیش را به عنوان یک قصه گو بیان می کند و توضیح می دهد که چرا خود شناسی، در تعریف کردن هر داستانی، بسیار مهم است.

5:02
با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید
با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید

داستان گویی، به ارتباط شما با مخاطب ها بستگی دارد. در این درس، لوار برتن تکنیک هایی برای مجذوب کردن و ارتباط گرفتن با عده‌ی زیادی از مخاطبین را به اشتراک می گذارد.

11:46
بررسی سریال Roots
بررسی سریال Roots

مینی سریال Roots یک رویداد تلویزیونی انقلابی بود که بحث های پیرامون برده داری در آمریکا را تغییر داد. لوار برتن درباره‌ی تاثیر همدلانه‌ی این مینی سریال صحبت می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه زاویه‌ی دید داستانی، می تواند وسیله‌ی مهمی برای تغییر باشد.

12:16
اهمیت قصه گویی به صورت شفاهی
اهمیت قصه گویی به صورت شفاهی

داستان گویی به صورت شفاهی، به نوعی میراث ما به عنوان بشر است، در این درس، لوار برتن اهمیت داستان گویی و رابطه‌ی آن با نحوه‌ی برقراری روابط امروزه‌ی مار را بررسی می کند.

12:45
بزرگترین قدرت انسان تصور کردن است
بزرگترین قدرت انسان تصور کردن است

لوار برتن معتقد است که ما هر آنچه را که تصور می کنیم، خلق می کنیم. در این مبحث لوار داستان گویی را به توانایی تصور دنیای بهتر، متصل می‌کند.

17:49
قصه گویی برای کودکان
قصه گویی برای کودکان

لوار برتن گزیده‌ای از کتاب The Rhino Who Swallowed a Storm که برای کودکان نوشته است را می‌خواند و تکنیک هایی را برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبین جوان از طریق صدا ها، زاویه دید، نشانه های بصری و برانگیختن مخاطب به اشتراک می گذارد.

13:33
قصه گویی همراه با اجرا کردن
قصه گویی همراه با اجرا کردن

سخنرانی به صورت عمومی می تواند حتی برای اشخاص حرفه‌ای و با تجربه موجب ایجاد اضطراب شود، لوار برتن، تکنیک هایی را جهت آماده شدن برای داستان گویی و تمرین‌های اساسی که به او برای اجرا کمک می کند مرحله به مرحله توضیح می دهد.

10:13
قصه‌ گویی برای بزرگسالان
قصه‌ گویی برای بزرگسالان

لوار برتن، تکنیک های به خصوصی را که به شما کمک می کند تا با مخاطب بزرگسال با اطمینان، ارتباط برقرار کنید توضیح می دهد.

12:13
ارتباطاتتان را تاثیرگذار کنید
ارتباطاتتان را تاثیرگذار کنید

درک داستان گویی می تواند نحوه‌ی ارتباط برقرار کردن ما در زندگی روزمره را بهبود ببخشد، در این بخش یاد می گیریم که چگونه پیام های خود را واضح به دیگران برسانیم، قصد خود را بیان کنیم و از ریتم، همگام سازی و تعلیق استفاده کنیم.

15:46
پادکست ها
پادکست ها

پادکست، همانند نمایشنامه های قدیمی رادیویی، علاقه ای را جهت داستان گویی به صورت صوتی به وجود آورد، لوار برتن تعدادی روایت خوانی انجام می‌دهد و اشاره های تکنیکی‌ای مربوط به چگونگی شروع یک پادکست می کند.

10:02
قهرمان های قصه گوی من
قهرمان های قصه گوی من

ادامه دادن کار اساتیدمان، میراث آن ها را حفظ می کند. لوار برتن، برخی از قهرمان هایش در زمینه‌ی داستان گویی رامعرفی می کند و درباره‌ی ضرورت صحت و درستی برای یک قصه گو بودن صحبت می کند.

16:44
داستان شما را چه کسی می گوید؟
داستان شما را چه کسی می گوید؟

در درس پایانی، لوار برتن از اهمیت بازنمایی در قصه گویی صحبت می کند، مانند اینکه چگونه داستان ها می توانند به شما برای برقراری ارتباط و همدلی با دیگران کمک کند و اینکه چگونه با پذیرفتن و بیان واقعیت خود، می توانید دنیا را به جای بهتری تبدیل کنید.

لوار برتن

آموزش قدرت داستان گویی

لوار برتن، با نقش های ماندگارش در سریال Roots و جنگ ستارگان و با سابقه‌ی 23 ساله به عنوان مجری Reading Rainbow تاثیر به سزایی در فرهنگ ما به جا گذاشته است. حالا این برنده‌ی جایزه‌ی Emmy ،Grammy و Peabody، رویکردش در زمینه‌ی قصه گویی را با شما به اشتراک می گذارد تا شما بتوانید به درستی با مخاطب ارتباط برقرار کنید. شما خواهید آموخت که چگونه منظور خود را برسانید، از صدای خود استفاده کنید و برای قصه گویی تاثیر گذارتر و پویا تر، تجربه کسب کنید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش قدرت داستان گویی توسط لوار برتن را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross