پیشنمایش کلاس

مسترکلاس تبلیغات و خلاقیت با جف گودبی و ریچ سیلوراستاین

جف گودبی و ریچ سیلوراستین، اسطوره‌های صنعت تبلیغات، به شما یاد می‌دهند که چگونه قواعد را زیر پا بگذارید، ذهن‌ها را دستخوش تغییر کنید و بهترین کار خود را در زندگی خلق کنید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۲ ساعت ۲۵ دقیقه
۱۸ قسمت
37 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

در کنار ویدئوهای آموزشی، یک کتاب کار همراه با اطلاعات داخلی در مورد مشهورترین کمپین‌های تبلیغاتی جف و ریچ و توصیه‌هایی برای خلق تبلیغات مختلف، ارائه می‌شود.

این کتاب کار 37 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۶:۰۸
آشنایی با جف و ریچ
آشنایی با جف و ریچ

با جف گودبی و ریچ سیلوراستین ملاقات کنید، موسسان آژانس تبلیغاتی اسطوره‌ای گودبی- سیلوراستین و شرکا. جف و ریچ خود را معرفی می‌کنند و شرایط را برای برگزاری کلاس محیا می‌کنند.

۸:۲۹
ما چه کسانی هستیم و چگونه به اینجا رسیدیم
ما چه کسانی هستیم و چگونه به اینجا رسیدیم

جف و ریچ به اعماق داستان‌های شخصی خود و موارد تاثیر گذاری که منجر به شکل گیری آن‌ها شد سفر می‌کنند. آن‌ها اولین پژوه‌ای خود با یکدیگر را تشریح می‌کنند: کمپین تبلیغاتی شرکت Oakland A’s که برای آن با جوایز بسیاری همراه بود.

۷:۳۱
خلق چیزی از هیچ چیز
خلق چیزی از هیچ چیز

جف و ریچ، در اوایل همکاری خود، از بودجه ناچیز خود حداکثر بهره را بردند تا کاری خلق کنند که توجه جهانیان را به خود جلب کرد. آن‌ها ما را در مسیری که منجر به خلق تبلیغات برای فستیوال فیلم Mill Valley، روزنامه سان‌فرانسیسکو اگزماینر و رستوران Chevys Fresh Mex شد همراهی می‌کنند.

۱۰:۴۱
شیر دارید؟!
شیر دارید؟!

جف و ریچ تاریخچه کمپین تبلیغاتی شیر دارید؟ را برای شما تشریح می‌کنند: از بدو ایجاد ایده‌ها تا جزییات پشت صحنه کمپینی که منجر به خلق ویدئوی تبلیغاتی نمادین و معروف شیر دارید؟ شد.

۶:۲۵
خلق تبلیغ دارای جریان در فرهنگ
خلق تبلیغ دارای جریان در فرهنگ

یاد بگیرید که برای دست یافتن به ایده‌های مختلف چگونه به جهان اطراف خود گوش فرا دهید. جف و ریچ ریشه‌های کمپین‌ تبلیغاتی من عاشق این بازی هستم برای NBA، کمپین تبلیغاتی فریاد برای شرکت SEGA، و کمپین تخته اسکیت Nike را برای شما تشریح می‌کنند.

۸:۲۴
کارکردن با برندهای مختلف
کارکردن با برندهای مختلف

جف و ریچ با مثال زدن کمپین‌های تبلیغاتی ساتورن و بودوایزر، به کند و کاو راهبردها برای درگیر کردن مشتری می‌پردازند، از جمله نحوه شنیدن و به چالش کشیدن آن‌ها. بانی ون، سرپرست بخش راهبردی شرکت، تصمیم خود را برای حضور شخصیت E.T. در کمپین تبلیغاتی کامکست تشریح می‌کند.

۷:۰۵
قواعد گودبی برای ایجاد خرابکاری‌ها خلاقانه
قواعد گودبی برای ایجاد خرابکاری‌ها خلاقانه

جف معتقد است که تبلیغ همانند وندالیسم است. او قواعد خود را برای ایجاد وندالیسم خلاقانه با شما به اشتراک می‌گذارد. از جمله این موارد: همانند سازی یا دزدی ایده نکنید؛ به سمت هیجان بروید و در جست و جوی شهرت باشید.

۷:۱۹
چگونه داستانی را در۳۰ ثانیه تعریف کنیم
چگونه داستانی را در۳۰ ثانیه تعریف کنیم

دو تکنیک برای طرح بندی یک تبلیغ، قبل از روی صحنه بردن آن را بیاموزید.

۹:۵۹
مرحله ساخت و تولید: نوشتن، طراحی و جهت‌دهی
مرحله ساخت و تولید: نوشتن، طراحی و جهت‌دهی

جف و ریچ در مورد رویکرد خود به سه شاخه کاری بسیار حیاتی برای موفقیت در جهان تبلیغات صحبت می‌کنند. این سه شاخه کاری شامل نوشتن، طراحی کردن و مدیریت خلاق است.

۵:۲۶
آیا به اندازه کافی خنده‌دار هست؟
آیا به اندازه کافی خنده‌دار هست؟

شوخ طبعی خریدار دارد! جف و ریچ دلیل آن را توضیح می‌دهند و در ادامه نیز در مورد نحوه به کارگیری شوخی و طنز در کارهایشان صحبت می‌کنند. از جمله در مورد تبلیغ‌ کوین بیکون برای شرکت Logitech و تبلیغ غریب بدون نوشیدنی برای شرکت Budweiser.

۱۱:۱۴
عرضه ایده‌های دیوانه ‌وار
عرضه ایده‌های دیوانه ‌وار

شما چگونه ایده‌های خود را عرضه می‌کنید و چگونه آن‌ها را در اختیار مشتری قرار می‌دهید؟ جف و ریچ تاکتیک‌های خود را در این زمینه برای شما آشکار می‌کنند.

۱۱:۰۸
کالبد یک کمپین تبلیغاتی
کالبد یک کمپین تبلیغاتی

به پشت پرده بروید و شرح ساخت کمپین ببینیم چطور توسعه پیدا می‌کنه برای شرکت پلاراید و کمپین مارموک برای شرکت بادوایزر را بشنوید.

۹:۲۵
مسابقه سوپر بول
مسابقه سوپر بول

هنوز هم که هنوزه مسابقه سوپر بول (مهم‌ترین مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی) جام مقدس تبلیغات است. جف و ریچ به شما دلیل آن را توضیح می‌دهند و در ادامه نحوه ساخت تبلیغ برای E*TRADE را را در این مسابقه با شما به اشتراک می‌گذارند. مارگارات جانسون، معاون ارشد این شرکت، شما را در جریان روند تولید دو تبلیغ در دست ساخت برای سوپر بول سال ۲۰۲۰ قرار می‌دهد.

۵:۴۸
تبلیغ همه چیز است... و همه چیز تبلیغ است
تبلیغ همه چیز است... و همه چیز تبلیغ است

تبلیغات چیزی بیشتر از بیلبوردها و آگهی‌های تلویزیونی است. با تبلغاتی که برای دستگاه تست الکل از رانندگان توستیتوس شده، تا چیپس رنگین کمانی دوریتوز برای اجتماع همجنس‌گرایان و همچنین موزه چیتوز؛ بیاموزید که چگونه در تبلیغات مختلف از مرزها فراتر بروید.

۵:۳۰
انسانیت را به جهان اداری شده بیاورید
انسانیت را به جهان اداری شده بیاورید

جف و ریچ در مورد این صحبت می‌کنند که چگونه برای بلند کردن صدای آرمان خواهی، با شرکت‌های مختلف وارد همکاری شده‌اند.

۶:۴۴
بازگشت به انسانیت
بازگشت به انسانیت

جف و ریچ مواردی را با شما اشتراک می‌گذارند که در آن‌ آژانس تبلیغاتی آن‌ها برای خلق تبلیغات انسانی‌تر از ابداعات دیجیتالی استقبال کرده‌اند.

۷:۲۴
کسب و کاری جدید: ماشینی با حداکثر سرعت
کسب و کاری جدید: ماشینی با حداکثر سرعت

ببینید که جف و ریچ برای بدست آوردن دل کارفرماها تا کجا پیش رفته‌اند. از جمله یک داستان الهام بخش که در آن جف از فرصت استفاده کرد و توانست توجه شرکت “BMW”را به خود جلب کند.

۱۰:۴۴
چگونه یک آژانس تبلیغاتی راه بندازیم، به خصوص یک همچین آژانسی
چگونه یک آژانس تبلیغاتی راه بندازیم، به خصوص یک همچین آژانسی

جف و ریچ، در پایان به تشریح اهمیت ایجاد یک فرهنگ شرکتی مثبت می‌پردازند که در آن از آزادی استقبال می‌شود و همچنین در آن بخشودگی تشویق می‌شود تا تیم شما بتواند بهترین‌های خود را عرضه کنند.

جف گودبی و ریچ سیلوراستین

آموزش تبلیغات و خلاقیت

جف گودبی و ریچ سیلوراستین، به عنوان مغز متفکر پشت کمپین تبلیغاتی شیر دارید؟، کمپین مارمولک شرکت بادوایزر، و بی‌شمار تبلیغ دیگر که توانسته‌اند در دل فرهنگ عامه نفوذ کنند، هرگز دست از تصور کردن احتمالات مختلف برای تبلیغات برنمی‌دارند. هم اکنون آن‌ها تصمیم گرفته‌اند که با شما نحوه ساخت تبلیغات دل‌ربا و ظریف را به اشتراک بگذارند. یاد بگیرید که چگونه به ایده‌های خوب دست پیدا کنید، چگونه داستان‌های خنده‌دار و درگیر کننده تعریف کنید و چگونه در ارائه بعدی ایده‌های خود همه را مبهوت کنید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  عااالیه این کلاس

  سلام علی عزیز. جای بسیار خوشحالی داره نظر شما . لطفا با اشتراک گذاری و معرفی به دوستانتون در این حرکت جمعی شرکت کنید تا افراد بیشتری از مسترکلاس استفاده کنند.

  آموزش تبلیغات و خلاقیت توسط جف گودبی و ریچ سیلوراستین را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross