پیشنمایش کلاس

مسترکلاس تبدیل ایده به هنر با ایز دولین

ایز دولین، هنرمند و طراح، رویکردش را برای خلق داستان های بصری و بهره گیری از خلاقیت برای ایجاد هر فرمی، در اختیار شما می گذارد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
2 ساعت 43 دقیقه
15 قسمت
28 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

راهنمایی بر حرفه‌ی ایز دولین و اصول هنرمندانه اش، به همراه اطلاعاتی راجب طراحی، چیدمان صحنه، طراحی پایدار و پلتفرم خلاقانه.

این کتاب کار 28 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
5:55
با ایز دولین آشنا شوید
با ایز دولین آشنا شوید

ایز دولین، به شاگردانش خوش آمد می گوید، محتوای کلاسش را توضیح می دهد، و خلاصه ای از درس هایی که شاگردان یاد خواهند گرفت ارائه می دهد.

13:40
اول تحقیق کنید، سپس طراحی کنید
اول تحقیق کنید، سپس طراحی کنید

ایز دولین، بر یکی از اساسی ترین عناصر خلق هنر، تاکید می کند: مخاطب و قدرت پاسخ های روانشناسانه ی مخاطب به عنوان یک بدن ... . ایز شما را در تجربه ی تور جهانی خواننده معروف جهانی Adele، به عنوان مخاطب، همراهی می کند.

8:59
نمونه های مقیاس
نمونه های مقیاس

ایز دولین، نحوه ی به وجود آمدن ایده هایش را با زبانی ساده، توضیح می دهد و بیان می کند که هر پروژه برای او ابتدا با تحقیق شروع می شود. او همچنین راجب قدرت طراحی، صحبت می کند و اینکه با ایجاد ارتباط بین ذهن و دست، چه دنیاهایی به وجود می آیند.

15:12
مقیاس و معماری
مقیاس و معماری

ایز دولین، راجب اینکه چطور مدل سازی سه بعدی، او را از هنگامی که کودک بود، تحت تاثیر قرار داده است، صحبت می کند و اینکه مدل ها، چطور می توانند برای نمایشی که در دنیای غیر واقعی رخ می دهد، به وسیله ی مقیاس و پرسپکتیو، کمک کننده باشند. او همچنین راجب نحوه ی تبدیل طراحی های دستی اش به مدل های سه بعدی توضیح می دهد.

11:29
بیان داستان به وسیله ی نور
بیان داستان به وسیله ی نور

ایز دولین، راجب مبحث مقیاس، یکی از مهم ترین معلفه هایش، دقیق تر صحبت می کند. او به ما نشان می دهد که چگونه در استودیو خودش، با مقیاس تمرین می کند و توضیح می دهد که چطور با بازی با مقیاس اجسام، می توانید نوعی غافلگیری را به ارمغان بیاورید.

9:40
هزارتوها و الگوها
هزارتوها و الگوها

ایز دولین، بیان می کند که چطور شاگردانش می توانند از طریق یک نور خطی ساده، یک داستان را بیان کنند و باعث بیدار شدن احساسات مخاطب شوند. او بیان می کند که ایده ها، معماری مختص خودشان را دارند و چطور فقدان یا وجود این مورد، می تواند یک قوس روایی ایجاد کند.

8:58
مخاطب
مخاطب

ایز دولین، شما را تشویق می کند تا از سیستم های موجود در طبیعت و معماری، به عنوان منبع الهامی برای هنرتان استفاده کنید. مفهوم رابطه ی همزیستی بین علم و هنر را به خوبی درک کنید و توانایی تان را در طراحی با استفاده از الگو های موجود در طبیعت، ارتقا دهید.

11:08
دیافراگم و مکعب
دیافراگم و مکعب

ایز دولین، علاقه اش به مکعب را بیان می کند و علت استفاده ی زیادش از این مولفه را می گوید. به شاگردانش نشان می دهد که چطور مکعب، با ایجاد یک درب جدید به دنیاهای غیر منتظره و ورود به خیل اکتشافات، می تواند جعبه ی بازی از دیافراگم ها باشد.

18:48
رهبری خلاقانه و همکاری
رهبری خلاقانه و همکاری

ایز دولین، رویکردش را برای همکاری خلاقانه با تیم خودش و هم با هنرمندانی که برای آن ها کار کرده است بیان می کند. او به شما نوعی از رهبری را می آموزد که در همه ی مراحل پروژه از جلسات اولیه تا تشکیل یک تیم موفق، در همه ی بخش ها، انجام می گیرد.

15:08
همکاری با خواننده معروف The Weeknd
همکاری با خواننده معروف The Weeknd

ایز دولین، یکی از اجراهای زنده ی مورد علاقه اش، یعنی آلبوم Legend of the Fall از خواننده معروف The Weeknd را برایمان تعریف می کند و توضیح می دهد که چطور او و همکارانش، یک مسیر پرواز را به یک هواپیمای اوریگامی تاشو تبدیل کردند که در بالای سر مخاطبین قرار داشت.

7:55
کاخ Memory
کاخ Memory

ایز دولین، راجب تاثیرات، اجرا و جزئیات مهم این کاخ صحبت می کند. یک محوطه ی تاریخی بزرگ و یک سازه به عرض 18 متر که نشان دهنده ی برخی از دگرگون کننده ترین لحظه های تاریخ در طی 73000 سال اخیر بود.

8:46
سه گانه The Lehman
سه گانه The Lehman

ایز دولین، راجب یکی از صحنه های تئاتر مورد علاقه اش برای سه گانه ی لمان، صحبت می کند، یک جعبه ی شیشه ای چرخان که به عنوان الگویی کهن برای دفتری مدرن بود. در این درس یاد می گیریم که چطور یک سازه ی اسکلتی، به یک نیروی پویا که شخصیت ها، فعالیت ها و داستان را تحت تاثیر قرار می دهد، تبدیل شد.

9:02
پروژه های شورانگیز
پروژه های شورانگیز

ایز دولین، راجب برخی از شاهکارهایش صحبت می کند و توضیح می دهد که کارهایش معمولا با ایجاد یک دنیای جدید پدید می آیند. برخی مواقع این دنیاها به عنوان کلمات و توصیفاتی که در نمایشنامه است، وجود دارند ولی در مواقع دیگر ، این دنیاها باید از صفر، طراحی و ساخته شوند.

12:04
هنر پایدار
هنر پایدار

در این درس ایز دولین، بر نیاز به هنر پایدار و اهمیت استفاده از هنر برای انتقال حقایق ضروری تاکید می کند، او راجب برخی از راه های زیادی که استفاده می کند تا پایداری را با کارهایش دخیل کند، صحبت می کند.

6:26
حرفه ی شما، داستان شماست
حرفه ی شما، داستان شماست

ایز دولین، تجاربی را که از حرفه اش کسب کرده است به اشتراک می گذارد و می گوید هر شغلی که شما دارید، فقط یک تکرار است، او راهکارهایی برای پیدا کردن شغل از طریق چیدمان صحنه آموزش می دهد و روند خودش را برای مقابله با عدم اعتماد به نفس، بیان می کند.

ایز دولین

آموزش تبدیل ایده به هنر

ایز دولین، برای بیش از بیست سال، سازه های متنوعی برای اپرا، برنامه های تلویزیونی و خواننده هایی همچون بیانسه، بیلی آیلیش، ویکند و بند موسیقی U2، طراحی کرده است.حالا، این هنرمند و طراح، تجربه هایش برای بهره گیری از خلاقیت در هر فرمی را به اشتراک می گذارد. از طرح اولیه تا همکاری کردن برای خلق داستان های بصری، یاد بگیرید که چگونه، انتزاع در ایده ها و تصورتان را به هنری که می توانید ببینید، حس کنید و با دیگران سهیم شوید، تبدیل کنید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش تبدیل ایده به هنر توسط ایز دولین را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross