پیشنمایش کلاس

مسترکلاس موسیقی فیلم با دنی الفمن

آهنگساز کاندید اسکار، دنی الفمن، شیوه ی خلاقیت التقاطی و روش خود برای ساخت یک داستان توسط صدا را آموزش می دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت ۱۰ دقیقه
۲۱ قسمت
72 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود با داستان های پشت صحنه از مشهورترین موسیقی های متن توسط دنی، به اضافه راهنمایی هایی برای آهنگ سازان نوپا و با تجربه فیلم.

این کتاب کار 72 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۱:۵۸
با دنی الفمن آشنا شوید
با دنی الفمن آشنا شوید

با معلم جدید خود ملاقات کنید: دنی الفمن، نامزد ۴ جایزه اسکار. وی دورنمایی از کلاس های خود ارائه می دهد و شما را به دنیای سورئال و خوفناک خود دعوت می کند.

۱۵:۱۶
شروع به کار
شروع به کار

دنی قبل از اینکه تبدیل به آهنگ ساز فیلم شود هیچ گاه یک موزیسین به طور معمول آموزش دیده نبوده است، شما هم لازم نیست باشید. او با شما سفر غیرمنتظره خود به سمت آهنگ ساز فیلم شدن را به اشتراک می گذارد.

۱۰:۴۱
ساخت قطعه موسیقی برای فیلم
ساخت قطعه موسیقی برای فیلم

اولین روز کاری برای تدوین و ساخت موسیقی جلسه شناسایی است که در آن گوش دادن به صحبت های کارگردان حیاتی است. دنی به شما توضیح می دهد که چگونه نقشه آهنگ های خود را بچینید و طول زمانی آن، بودجه مورد نیاز را مشخص کنید و چگونه بتوانید بر موسیقی معاصر غلبه کنید.

۱۰:۴۶
داستان گویی از طریق موسیقی
داستان گویی از طریق موسیقی

برای اینکه بتوانید آهنگ ساز فیلم باشید، شما ابتدا باید موسیقی فیلم را به خوبی بشناسید. دنیای برای شما روشن می سازد که چگونه موسیقی فیلم های مختلف در طول تاریخ بینش کارگردان را ارتقا داده اند و همینطور تاثیر خود را بر روی کارهای وی گذاشته اند.

۱۳:۲۴
تم ها و ملودی ها
تم ها و ملودی ها

یک تم یا ملودی می تواند همه چیز باشد و در عین حال هیچ چیز نباشد، ممکن است خیلی سریع ایده های آن را پیدا کنید یا پیدا کردن آن کاری زمان بر باشد. دنی با ارائه مثال هایی از چندین اثر معروف خود به شما آموزش می دهد که چگونه برای فیلم خود تم و ملودی های مختلف را شناسایی کند و آن را خلق کنید.

۳:۵۷
گوش دادن همزمان به موسیقی
گوش دادن همزمان به موسیقی

دنی در کنار گوش دادن به موسیقی فیلم یک نقشه ساده که خود آن را نوشته است، شما را در مسیر ساخت آن راهنمایی می کند و به شما توضیحاتی در مورد آن می دهد.

۱۴:۱۵
ساز بندی
ساز بندی

برای نمایش یک احساس هیچ ساز درست یا اشتباهی وجود ندارد. دنی به شما روش های ساخت لحن، انرژی و موومان ها را از طریق سازبندی آهنگ نشان می دهد و به شما می آموزد که چگونه با سازهای خود رفتار کنید، آن ها را آماده کنید و آن ها را بنوازید.

۷:۵۹
رویای قبل از کریسمس ساخته تیم برتون
رویای قبل از کریسمس ساخته تیم برتون

ساخت موسیقی متن برای یک شخصیت می تواند عمل اضطراب آوری باشد. دنی از طریق این تحلیل موردی نحوه ساخت آهنگ برای فیلم رویای قبل از کریسمس را توضیح می دهد و به شما نشان می دهد که برای ابداع داستان جک اسکلینگتون چگونه با تیم برتون همکاری کرده است.

۱۱:۵۵
روند کار
روند کار

زمانی که شما یک ذهن غیرسازماندهی شده همانند دنی داشته باشد، سازماندهی استودیو و پروژه کلید یک اشتغال موفق است. دنی با شما فرآیند خود برای سازماندهی استودیوی خود، نحوه انتخاب نرم افزارهای ساخت صدا و استفاده از تخته بزرگ برای پیگیری وضعیت آهنگ را با شما به اشتراک می گذارد.

۷:۵۳
ساخت الگوی موسیقیایی
ساخت الگوی موسیقیایی

شناسایی لحن فیلم می تواند صدایی را که قالب موسیقی شما را ایجاد می کند، مشخص سازد. دنی به شما نحوه ساخت قالب موسیقایی برای ساخت آهنگ را آموزش می دهد و به شما می گوید که چگونه ایجاد آمادگی برای ساخت آن می تواند به تحقق بخشیدن نگرش شما کمک کند.

۱۲:۲۹
غرایز و حس نا امنی
غرایز و حس نا امنی

هنرمندان پر از تردیدها هستند. دنی در مورد نحوه مدیریت تردیدها و عبور از آن صحبت می کند. او در مورد نقاط آسیب پذیر فکر خود صحبت می کند و توضیح می دهد که چگونه بر آن ها غلبه می کند و چگونه غرایز خود را برای دست زدن به تصمیمات بهتر قوی کرده است.

۱۶:۰۱
ساخت موسیقی برای فیلم بلند
ساخت موسیقی برای فیلم بلند

برای نقشه بندی یک قطعه، شما نیاز به شناسایی لحن فیلم و لحظاتی از فیلم است که آن فیلم را معنا می کند. دنی با استفاده از مثال هایی از ژانرهای مختلف سینما، به شما نشان می دهد که چگونه برای بازتاب لحظات کلیدی و چشم اندازهای لحنی فیلم دست به مهندسی معکوس قطعات می زند.

۵:۲۰
تغییر رویکرد: فیلم شیر
تغییر رویکرد: فیلم شیر

دنی با استفاده از فیلم شیر به عنوان یک نمونه موردی، به شما نشان می دهد که چرا یک رویکرد دقیق و نت به نت برای ساخت آهنگ لزوما همیشه یک تصمیم درست نیست و چگونه بداهه نوازی گاها قطعه گمشده پازل آهنگسازی است.

۱۱:۰۲
ویرایش پویای موسیقی
ویرایش پویای موسیقی

آهنگ سازی برای یک فیلم در حال تکمیل کار چالش برانگیزی است. دنی به شما آموزش می دهد که چگونه ریتم و تمپو را پیدا کنید، چگونه وارد یک عبارت و جمله موسیقایی شوید و از آن خارج شوید و چگونه موسیقی خود را با تصویر هماهنگ کنید.

۵:۲۴
جزییات شیطان
جزییات شیطان

دنی عاشق فرآیند اضافه کردن جزییات به آهنگ است. دنی با نشان دادن صحنه ای از فیلم لارنس عربستان به شما نمایش می دهد که چگونه طراحی صدا و اضافه کردن جزییات کیفیت قطعه موسیقیایی شما را ارتقا می بخشد.

۵:۱۴
گوش دادن همزمان به موسیقی: ناشناخته شناخته شده
گوش دادن همزمان به موسیقی: ناشناخته شناخته شده

دنی با شما به قطعه ساخته خود در فیلم ناشناخته شناخته شده گوش می دهد و برای شما توضیح می دهد که ساخت تم برای شخصیت منفی آنقدری هم که شما فکر می کنید سر راست نبوده است.

۱۲:۳۳
در شکست
در شکست

حتی آهنگسازان کهنه کاری همچون دنی هم ممکن است با شکست روبرو شوند و برای جبران آن باید تلاش کنند. دنی با تشریح یک همکاری شکست خورده با تیم برتون به شما نشان می دهد که چگونه می توانید بر غرور خود غلبه کنید و در هنگام مواجه با شکست آن راحفظ کنید.

۷:۰۰
کارکردن با کارگردان
کارکردن با کارگردان

همکاری با کارگردان ها خود هنری ظریف است که دنی در طی ۳۵ سال تجربه آن را بدست آورده است. او به شما نکات و پیشنهاداتی برای صحبت با کارگردان، ارائه ایده ها و دریافت بازخوردها ارائه می دهد.

۸:۰۶
عبور از خط قرمز
عبور از خط قرمز

مرزی باریک بین تاثیر گرفتن از کار دیگران، ارجاع دادن به آن ها و دزدی ادبی است. دنی به شما نشان می دهد که این مرز زمانی که از محدوده ها پا فراتر می گذارید چگونه ترسیم می شود و چگونه می توانید از آن ها جلوتر روید و اصالت کار خود را حفظ کنید.

۶:۲۸
توصیه هایی به آهنگسازان تازه کار
توصیه هایی به آهنگسازان تازه کار

دنی به عنوان یک آهنگسازی که آموزش رسمی ندیده است به شما دیدگاهی متفاوت برای وجود به این شغل را ارائه می دهد. او شما را تشویق می کند که آن چیزهایی را که شما را منحصربه فرد می کند پیدا کنید و بهترین جنبه های کاری خود را دنبال کنید و برای شنیده شدن آن جنبه از خود را ارتقا دهید.

۳:۰۷
جمع بندی کلاس
جمع بندی کلاس

دنی به دوباره به ماجراجویی هایی که با شما آغاز کرده اشاره می کند؛ همانند یک معدنچی طلای پیر که کنار یک آتش به جویندگان طلای جوان داستان هایی می گوید قبل از اینکه آن ها به سیاحت جهان برای یافتن طلا بروند.

دنی الفمن

آموزش آهنگسازی

از موسیقی اصلی سریال سیمپسون ها گرفته تا متن موسیقی ماجرای بزرگ پی وی به کارگردانی تیم برتون و کابوس قبل از کریسمس، آهنگ های دنی الفمن به یاد ماندنی، اصیل و بسیار اسرار آمیز هستند.حال، پایه گذار گروه موسیقی اوینگو بویینگو و کاندیدای چهار دوره جایزه ی اسکار، روش غیر متعارف و عجیب خود را به اشتراک می گذارد. به استودیوی دنی وارد شوید و تکنیک های او را برای برانگیختن احساس و ارتقا بخشیدن به داستان از طریق موسیقی فرا بگیرید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  امیدوارم همه بدونن این آدم شیطان صفت واقعا کیه. دنی الفمن خود شیطانه

  آموزش آهنگسازی توسط دنی الفمن را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross