پیشنمایش کلاس

مسترکلاس نویسندگی مهیج با دن براوون

دن براوون، نویسنده کتاب‌های پرفروش، در اولین کلاس آنلاین خود به شما به صورت قدم به قدم فرآیند تبدیل ایده‌ها به رمان‌های جذاب را می‌آموزد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت ۴۷ دقیقه
۱۹ قسمت
89 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود به همراه مباحث کلاسی ارائه می‌شود که شامل جمع‌بندی دروس و نکات تکمیلی است.

این کتاب کار 89 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۴:۳۱
آشنایی با دن براوون
آشنایی با دن براوون

با استاد جدید خود آشنا شوید: نویسنده بزرگ و برجسته دن براون. در اولین جلسه از کلاس، دن در مورد نکات عملی که از این کلاس یاد خواهید گرفت پرداخته و اولین درس تعلیق را به شما آموزش می دهد.

۱۰:۳۰
آناتومی یک فیلمنامه هیجانی
آناتومی یک فیلمنامه هیجانی

به عقیده دن همه داستان ها از المان های مشابه تشکیل شده اند. با اجزاء ضروری مورد نیاز هر داستان گیرا، شامل چک لیست شخصی مورد استفاده دن برای خلق برخی از موفقیت ترین آثارش در سبک هیجانی آشنا شوید.

۱۵:۱۳
پیدا کردن ایده
پیدا کردن ایده

دن به شما آموزش می دهد که چطور در دنیای اطراف خود به دنبال ایده های بزرگ باشید، چگونه برای کتاب خود عنوان مناسب انتخاب کنید، و چطور تنگنا و معمای اخلاقی داستان خود را شکل دهید.

۴:۲۸
انتخاب لوکیشن ها
انتخاب لوکیشن ها

بیاموزید که چطور با انتخاب لوکیشن مناسب مخاطب را جذب نموده، تعلیق ایجاد کرده و ساختار کتاب خود را شکل دهید.

۱۲:۵۱
خلق قهرمان ها و آدم بد ها
خلق قهرمان ها و آدم بد ها

دن به شما تکنیک هایی برای خلق قهرمان هایی می آموزد که مخاطب بتواند در حد یک انسان واقعی با آن ارتباط برقرار کند. سپس نحوه خلق شخصیت های بد پیچیده ای را بیاموزید که بعنوان عامل بوجود آورنده ی کنش و تضاد عمل کنند.

۱۶:۲۵
ابزارهای کلی خلق کاراکتر
ابزارهای کلی خلق کاراکتر

دن توصیه هایی کارآمد برای خلق کاراکترهای ثانوی قابل باور ارائه می کند. او همچنین به شما آموزش می دهد چطور با برقراری ارتباط مناسب بین کاراکترها تضاد را به حداکثر رسانده و روند داستان را پیش ببرید.

۶:۱۷
بررسی مورد کاراکتر: راز داوینچی
بررسی مورد کاراکتر: راز داوینچی

دن نگاهی پر جزئیات به کاراکتر یکی از پرفروش ترین رمان هایش، یعنی راز داوینچی، می اندازد تا نشان دهد که چطور می توان از انواع مختلف کاراکترها برای ایجاد تعلیق و پیش راندن روایت استفاده کرد.

۹:۰۹
تحقیق، بخش ۱
تحقیق، بخش ۱

به عقیده دن، تحقیق یکی از مهم ترین بخش ها در فرایند خلاقانه است. بیاموزید که چطور می توان با تحقیقات میدانی و مصاحبه با متخصصین یک زمینه به داستان جزئیات دقیق اضافه نموده و به آن اعتبار بخشید.

۱۰:۰۸
تحقیق، بخش ۲
تحقیق، بخش ۲

دن با تفحص بیش تر در فرآیند تحقیق خود به شما نشان می دهد که چطور می توان بین المان های غیر قابل پیش بینی ارتباط برقرار کرد.

۲۱:۳۴
شکل دادن یک داستان از صفر
شکل دادن یک داستان از صفر

دن فرآیند شکل دادن یک داستان، از ایده اولیه تا پایان بندی، را بطور کامل برای شما توضیح می دهد. او راهنمایی گام به گام برای تبدیل کردن ایده تان به یک داستان دلهره آور جذاب به شما ارائه می دهد.

۱۳:۱۳
ایجاد تعلیق ودلهره - بخش ۱
ایجاد تعلیق ودلهره - بخش ۱

دن با استفاده از رمان خود، به نام Origin، و یک پروژه دیگر که تا کنون پیش از چیزی در مورد آن نگفته است، توضیح می دهد که چطور با استفاده از خط های داستان موازی و پاراگراف های آغازین دراماتیک جهت ایجاد تعلیق می توان خوانندگان را تا آخر مجذوب داستان کرد.

۱۱:۳۵
ایجاد تعلیق دلهره - بخش ۲
ایجاد تعلیق دلهره - بخش ۲

دن به شما راهبردهایی برای جذب مخاطب به صحنه ها و خلق لحظات دلهره آوری که آن ها را در انتظار صفحات بعدی نگه می دارد آموزش می دهد.

۱۵:۱۰
نگارش فصل ها و صحنه ها
نگارش فصل ها و صحنه ها

با اصول دن برای رسیدن از طرح داستانی به پیش نویس اولیه آشنا شوید. روش خلق لحظات برجسته و به یاد ماندنی و ایجاد تنش و رهایی را از دن بیاموزید.

۱۸:۰۲
انتخاب و استفاده از زاویه دید
انتخاب و استفاده از زاویه دید

دن راهبردهایی برای انتخاب یک زاویه دید روایی به شما آموزش می دهد که بتوانید بوسیله آن تعلیق ایجاد نموده، اطلاعات را مخفی نگه دارید و ماهیت کاراکترها را افشا کنید.

۱۶:۴۵
توصیف و دیالوگ
توصیف و دیالوگ

روش نوشتن توصیفات، به گونه ای که متناسب با منطق خواننده باشند، و دیالوگ هایی که در عین انتقال اطاعات مهم بیانگر ماهیت کاراکتر نیز باشند را بیاموزید.

۱۴:۰۰
ویرایش و بازنویسی
ویرایش و بازنویسی

دن به توضیح سیستم اجرایی خود برای پیگیری وضعیت ویرایش پرداخته و نشان می دهد که چطور می توانید با تصویر ذهنی تان به اثر قدرت و تاثیرگذاری ببخشید.

۱۵:۳۹
محافظت از فرآیند
محافظت از فرآیند

فلسفه دن در مورد نویسندگی خیلی ساده است: از فرآیند محافظت کنید و نتایج خود به خود رقم خواهند خورد. روش عبور از مانع نویسندگان و همینطور شکل دادن عادات نویسندگی برای به حداکثر رساندن خلاقیت را بیاموزید.

۸:۵۸
زندگی یک نویسنده
زندگی یک نویسنده

دن از اهمیت پافشاری و پشت کار می گوید، توصیه هایی در مورد شکل دادن تیمی که به شما باور داشته باشند ارائه می دهد و روش نوشتن نامه ی درخواستی که در بین کوهی از نامه های دریافتی کارگزاران به چشم بیاید را به شما آموزش می دهد.

۲:۵۷
راز رازها
راز رازها

دن سخنان خردمندانه و انگیزشی پایانی خود را بیان نموده و عتیقه ای را که هرگز تا بحال به کسی نشان نداده است را به شما نشان می دهد.

دن براوون

آموزش نویسندگی

تا کنون بیش از ۲۵۰ میلیون نسخه از فیلمنامه های مهیج دن برووان، که مملو از نشان های پنهانی و خطرات دلهره آور است، به فروش رسیده است. دن براوون در مسترکلاس خود. قدم به قدم فرآیند تبدیل ایده ها به روایت های میخکوب کننده را توضیح می دهد. روش های او برای تحقیق حرفه ای، خلق کاراکترها، و حفظ دلهره تا رسیدن به پایان دراماتیک را بیاموزید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش نویسندگی توسط دن براوون را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross