پیشنمایش کلاس

مسترکلاس استراتژی کمپین و پیام رسانی با دیوید اکسلرود و کارل راو

دیوید اکسلرود و کارل راو، استراتژیست‌های مشهور کمپین‌های انتخاباتی ریاست جمهوری، برای شما آنچه را در راهبردهای موثر سیاسی و اطلاع رسانی می‌گذرد آشکار می‌سازند.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۵ ساعت ۴ دقیقه
۲۴ قسمت
15 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود به همراه مباحث کلاسی ارائه می‌شود که شامل یک واژه‌نامه، لیست منابع مطالعاتی و اطلاعات تکمیلی می‌شود.

این کتاب کار 15 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۸:۰۵
آشنایی با استادان جدیدتان
آشنایی با استادان جدیدتان

معلمان جدید خود، دیوید اکسلرود و کارل روو را ملاقات کنید. در اولین مبحث آن ها برای شما توضیح می دهند که چگونه وارد سیاست شدند، چگونه دوستی نامحتمل آن ها پا گرفت و چرا آن ها انقدر برای دموکراسی شور و شوق دارند.

۶:۱۱
شروع یک کمپین
شروع یک کمپین

کارل و دیوید برای شما تشریح می کنند که یک تیم انتخاباتی در ابتدای رقابت ها باید چه چیزهایی را در نظر بگیرد. یاد بگیرید که چگونه باید قانون انتخابات و کاندیدای خود را برای توسعه یک نظریه برای چگونگی بردن در انتخابات شناسایی کنید.

۱۳:۰۹
ارزیابی کاندیدای خود
ارزیابی کاندیدای خود

شناخت تمام جنبه های کاندیدای مورد نظر برای پیروزی در کمپین انتخاباتی یک ضرورت است. هر دو معلم به شما نشان می دهند که چرا باید از نقاط قوت و ضعف او را آگاهی پیدا کنید: برای شناسایی خطوط حمله و توسعه پیام انتخاباتی.

۹:۵۱
تحقیق در مورد رقبا
تحقیق در مورد رقبا

کارل به کاوش در چرایی ها و چگونگی های ساخت تحقیقات برای شناسایی رقبا می پدازد و به نگرانی های اخلاقی این عمل اشاره می کند.

۱۲:۳۰
کارکردن روی یک کمپین
کارکردن روی یک کمپین

هر دو معلم به شما نحوه انتخاب کاندیدای مورد نظر برای شرکت در کمپین را آموزش می دهند و نقش های مختلف در یک تیم انتخاباتی و نقش تصمیم گیرنده کلیدی را توضیح می دهند.

۸:۱۰
برنامه ریزی برای کمپین
برنامه ریزی برای کمپین

کارل برای شما توضیح می دهد که چرا به یک برنامه ریزی انتخاباتی احتیاج دارید، این برنامه باید شامل چه مواردی باشد و چگونه با پیش روی رقابت ها در جریان مسائل قرار بگیرید و برنامه خود را تکامل دهید.

۱۴:۳۸
درک رای دهندگان و هدف انتخابات
درک رای دهندگان و هدف انتخابات

کارل به شما آموزش می دهد که کدام از بخش های انتخابات الکتروراد را هدف قرار دهید و چگونه به آن ورود کنید. در کنار او دیوید نیز نکات خود را در مورد اهمیت نظر قانون گذاران بیان می کند.

۲۰:۰۴
گروه های رای دهنده و کانونی
گروه های رای دهنده و کانونی

کارل برای شما تشریح می کند که در کل بودجه کمپین باید چه چیزهایی را وارد کنید، چگونه بفهمید که چقدر می توانید پول جمع کنید و راه های مختلف برای جمع کمک های مردمی چگونه است.

۱۷:۵۵
بودجه ریزی و جمع آوری کمک های مالی
بودجه ریزی و جمع آوری کمک های مالی

کارل برای شما تشریح می کند که در کل بودجه کمپین باید چه چیزهایی را وارد کنید، چگونه بفهمید که چقدر می توانید پول جمع کنید و راه های مختلف برای جمع کمک های مردمی چگونه است.

۱۵:۵۱
پیام تبلیغاتی
پیام تبلیغاتی

دیوید و کارل با استفاده از تجربه تبلیغات موثر خود در کمپین های پیشین، به شما انواع مختلف پیام که می توانید برای کمپین خود ایجاد کنید را آموزش می دهند، از محتواهای زندگی نامه ای تا تبلیغات مثبت، تطبیقی و منفی.

۱۹:۳۸
مطالعه موردی پیام تبلیغاتی
مطالعه موردی پیام تبلیغاتی

دیوید شما را به جریان کمپین انتخاباتی برای فرماندار آیوآ می برد و به شما نشان می دهد چگونه پیام تبلیغاتی خود را توسعه و تکامل دهید.

۱۲:۱۳
حضور عمومی
حضور عمومی

دیوید در مورد اهمیت شروع یک کمپین بحث می کند و در مورد بنیان سخنرانی آغازین توضیحاتی می دهد و در ادامه شرح می دهد که چرا همه کاندیداهای انتخاب باید متوجه این مساله باشند که در یک کمپین تمام اعمال آن ها زیر ذره بین قرار می گیرد.

۸:۰۳
انتشار پیام
انتشار پیام

کارل و دیوید وضعیت در حال تغییر رسانه ها را مورد تحلیل قرار می دهند و برای انتشار پیام کاندیدای خود موثرترین نحوه استفاده از تلویزیون و اینترنت را آموزش می دهند.

۱۰:۴۰
تحت کنترل در آوردن شبکه های اجتماعی
تحت کنترل در آوردن شبکه های اجتماعی

دیوید و کارل ضرورت شبکه های اجتماعی برای کمپین های انتخاباتی مدرن را شرح می دهند. یاد بگیرید که برای انتشار پیام خود، هدف قرار دادن رای دهندگان، جلب کمک ها و پیدا کردن افراد داوطلب چگونه از شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

۹:۰۳
ارسال مستقیم پیام
ارسال مستقیم پیام

کارل توضیح می دهد که ارسال مستقیم نامه هنوز هم ابزار ارزشمند برای دسترسی به رای دهندگان در طی کمپین انتخاباتی است.

۶:۳۰
شعار تبلیغاتی و لوگوها
شعار تبلیغاتی و لوگوها

دیوید با استفاده از تجربیات خود در کمپین انتخاباتی اوباما در سال ۲۰۰۸، دیدگاه منحصر به فرد خود در مورد قدرت شعارها و لوگوهای تبلیغاتی را به شما ارائه می دهد.

۱۱:۴۷
حمایت از کاندیدای خود
حمایت از کاندیدای خود

کارل و دیوید به شما راهبردهایی را برای حمایت از کاندیدای خود در چرخه انتخاباتی طاقت فرسا آموزش می دهند؛ از جمله راه هایی برای حفظ انرژی کاندیدا تا ارائه بارخوردهای سفت و سخت.

۱۲:۴۹
توانمندسازی نیروهای داوطلب
توانمندسازی نیروهای داوطلب

کارل به عنوان متخصص "بازی های زمینی"، به شما آموزش می دهد که در طی کمپین انتخاباتی چگونه از نیروهای داوطلب برای دسترسی به رای دهندگان بالقوه می توان استفاده کرد. همچنین کارل و دیوید بحث می کنند که چرا انجام کارهای داوطلبانه می توان نقطه ورود بسیار خوبی برای کار در یک کمپین باشد.

۱۷:۳۳
مناظره ها
مناظره ها

کارل و دیوید با استفاده از مثال هایی از مناظره های تاریخی، تاکتیک هایی را که کاندیداها برای پیروزی در یک مناظره می توانند استفاده کنند، شرح می دهند.

۱۷:۲۲
قراردادن کمپین در مسیری خاص
قراردادن کمپین در مسیری خاص

دیوید توضیح می دهد که چگونه می توان از اشتباهات غیرقابل اجتناب و حملات منفی که در طی هر انتخاباتی رخ می دهد سر افراز بیرون آمد.

۱۱:۳۵
شناسایی افراد تاثیرگذار
شناسایی افراد تاثیرگذار

کارل به شما آموزش می دهد که چگونه شرکت ها و افرادی که به طور مثبتی می توانند در کمپین شما تاثیر گذار باشند را شناسایی کنید و از آن ها بهره ببرید.

۱۴:۰۰
پایان مسابقه
پایان مسابقه

هفته های پایانی یک کمپین، پر مشغله ترین بخش یک چرخه انتخاباتی است. دیوید و کارل در مورد اولویت هایی که در رقابت به سمت خط پایان انتخابات باید در نظر بگیرید صحبت می کنند.

۲۳:۳۶
وضعیت کنونی سیاست
وضعیت کنونی سیاست

کارل و دیوید در مورد دیدگاه خود در مورد وضعیت قطبی سیاست در آمریکا و آینده سیاسی کشور بحث می کنند.

۳:۰۲
جمع بندی کلاس
جمع بندی کلاس

دیوید و کارل از شما می خواهند که دست به عمل بزنید و شما را تشویق می کنند که خود را درگیر سیاست کنید و تغییر ایجاد کنید.

دیوید اکسلرود و کارل راو

آموزش ساخت کمپین و پیام رسانی

دیوید اکسلرود و کارل راو بینشی به استراتژی های پیروزی در کمپین را به شما ارائه می دهند. شما در این مجموعه با چگونگی تشکیل پلتفرم کمپین و تاثیرگذاری بر مخاطب از طریق پیغام رسانی پیوسته آشنا شده و همینطور ابزارها و الهامات لازم برای پیروزی را بدست می آورید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش ساخت کمپین و پیام رسانی توسط دیوید اکسلرود و کارل راو را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross