پیشنمایش کلاس

مسترکلاس اصول شیرینی فرانسوی با دومنیک انسل

دومنیک انسل، برنده جایزه آشپزی جیمز بیرد، مهارت‌های لازم خود برای پختن شیرینی‌ها و دسرهای خوشمزه را در اولین کلاس آنلاین خود به شما آموزش می‌دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت ۱۶ دقیقه
۱۵ قسمت
59 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب آشپزی قابل دانلود به همراه مباحث کلاسی ارائه می‌شود که شامل جمع‌بندی دروس، دستورالعمل‌های آشپزی و اطلاعات تکمیلی می‌شود.

این کتاب کار 59 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۴:۰۱
آشنایی با دومنیک
آشنایی با دومنیک

با استاد جدید خود آشنا شوید: شیرینی پز برنده جایزه James Beard، دومنیک انسل. وارد کیک پزی دومنیک شوید و هدف او از برگزاری این کلاس را بشنوید. قصد او آموزش مبانی شیرینی پزی و بعضی از حیرت انگیزترین دسرهای دنیا به شماست.

۷:۱۲
سرگذشت دومینیک
سرگذشت دومینیک

با سرگذشت غیر معمول دومینیک آشنا شوید. از یک خانواده قشر کارگر در شمال فرانسه تا شیرینی پزی در معتبرترین و برجسته ترین رستوران های مانهاتان و نهایتا تاسیس کیک پزی مختص خودش.

۱۱:۱۰
مینی مادلین ها
مینی مادلین ها

به عقیده دومنیک یک لحظه بخصوص وجود دارد که دسر در آن لحظه در بهترین شرایط خود قرار دارد. طرز تهیه مینی مادلین ها را از او بیاموزید. کیک های پف دار خوشمزه ای که می توان در بهترین شرایط استفاده آن ها را طی ۵ دقیقه آماده کرد.

۱۳:۵۷
پایه تارت میوه ای
پایه تارت میوه ای

دومنیک طرز تهیه پوسته سابل وانیلی را به شما آموزش می دهد که می توانید از آن بعنوان پایه برای تمام تارت های میوه ای فوق العاده ای که در قسمت های بعد طبخ خواهد شد استفاده کنید. در این قسمت روش پخت خمیری را خواهید آموخت که پایه تارت هایی با تنوع بی نهایت می شود.

۹:۵۴
فیلینگ تارت میوه ای
فیلینگ تارت میوه ای

خمیر شیرینی پزی بخشی غیر قابل انکار از داشته های اصلی یک شیرینی پز است. در این قسمت طرز تهیه نسخه کلاسیک سرآشپز دومنیک را خواهید آموخت. همچنین می آموزید که چطور با استفاده از روش تزریق و آمیختن، طعم های فوق العاده خلق کنید.

۴:۴۹
مربای توت فرنگی فوری
مربای توت فرنگی فوری

در این قسمت سرآشپز دومنیک طرز تهیه مربای توت فرنگی فوری را به شما آموزش می دهد که از آن بعنوان دومین بخش از پر کننده در تارت میوه ای خود استفاده خواهید کرد.

۱۵:۱۳
تزئین کلاسیک تارت توت فرنگی
تزئین کلاسیک تارت توت فرنگی

به عقیده سرآشپز دومنیک، تزئین و ارائه یکی از مهم ترین بخش ها در شیرینی پزی است. تکنیک های او برای انتخاب، تکه کردن و براق کردن میوه ها را بیاموزید. تارت توت فرنگی بپزید که خانواده و دوستانتان را متحیر سازد.

۱۲:۴۳
تزئین مدرن تارت با سیب
تزئین مدرن تارت با سیب

سرآشپز دومنیک تکنیک های نوین خود برای ترکیب خامه با سیب تکه شده را آموزش می دهد. همچنین طرز بکارگیری رنگ و طرح را به گونه ای بیاموزید که تارت میوه ای سیب شما را مبهوت کننده سازد.

۱۳:۲۳
پایه کیک شکلاتی: بیسکویت
پایه کیک شکلاتی: بیسکویت

یکی از موارد مورد علاقه ی سرآشپز دومنیک یک کیک اسفنجی به سبک فرانسوی است که بسیار سبک و فاقد گلوتن است. تکنیک های سرآشپز دومنیک را برای ترکیب، پخت و برش زدن لایه های بی نقص بیسکویت و استفاده از آن برای کیک موس شکلاتی را بیاموزید.

۱۰:۴۴
کیک شکلاتی لایه ای: مینی مرینگ سوئیسی
کیک شکلاتی لایه ای: مینی مرینگ سوئیسی

روش های سرآشپز دومنیک برای پختن یک کیک مرینگ سبک و پف دار را بیاموزید. همچنین بهترین نوع تزئین با خامه روی مرینگ را خواهید آموخت. از این مینی مرینگ ها در قسمت ۱۲ استفاده خواهد شد.

۱۱:۲۳
فیلینگ کیک شکلاتی: موس
فیلینگ کیک شکلاتی: موس

موس شکلاتی ابریشمی و فوق العاده ی سرآشپز دومنیک وابسته به داشتن خامه همزده و یکدست است. تکنیک های او برای تهیه یک موس خوش ساختار و فوق العاده که بتوان روی یک کیک خامه ای از آن لذت برد را بیاموزید.

۲۰:۵۶
مرحله پایانی کیک شکلاتی: سرهم کردن و ارائه
مرحله پایانی کیک شکلاتی: سرهم کردن و ارائه

نحوه سرهم کردن کیک، پوشاندن آن با یک لعاب خارق العاده و نهایتا قرار دادن مرینگ های بی نظیر روی آن را بیاموزید. مرحله پایانی این دسر درهم پیچیده و هوس برانگیزرا ببینید.

۱۸:۵۸
پایه ی آبنباتی: شکلات آب شده
پایه ی آبنباتی: شکلات آب شده

سرآشپز دومنیک تکنیک های لازم برای تهیه یک روکش فوق العاده و براق برای بون بون شکلاتی را آموزش می دهد.

۱۸:۴۰
فیلینگ آبنباتی: پشن فروت، موز و شکلات تلخ
فیلینگ آبنباتی: پشن فروت، موز و شکلات تلخ

طرز تهیه کرم های غنی و خامه ای در ترکیب با طعم های فوق العاده را بیاموزید. در این قسمت طعم مد نظر موز و پشن فروت است. سپس نحوه پر کردن، پختن و از قالب درآوردن بون بون های فوق العاده را خواهید آموخت.

۳۲:۳۱
یک کروسان عالی
یک کروسان عالی

کروسان برای یک شیرینی پز درست مثل املت برای یک سرآشپز غذاست. تکنیک های لازم برای تهیه یک کروسان طلایی و ورقه ای، مثل لایه لایه کردن خمیر و شروع فرآیند کار، را بیاموزید. سپس به تماشای تحلیل استاد خود از کروسان های سراسر دنیا بنشینید.

۵:۰۴
بررسی موردی: کرونات
بررسی موردی: کرونات

دومنیک شما را به کیک پزی خود در نیویورک می برد تا داستان خلق دسری که هزاران بار از روی آن تقلید شد را بیاموزید. این سرآشپز با ترکیبی منحصر بفرد از کروسان و دونات دسری خارق العاده به نام کرونات را خلق کرد. شما نیز می توانید با استفاده از احساسات شیرینی های به یاد ماندنی مختص خود را خلق کنید.

۶:۵۰
نگرشی خلاقانه به شیرینی پزی
نگرشی خلاقانه به شیرینی پزی

دومنیک مسترکلاس خود را با ارائه بعضی از خلاقانه ترین ساخته های خود در کیک پزی انسل به پایان می برد. او در سخن های پایانی خود دانشجویان را تشویق و انگیزش می کند.

دومنیک انسل

آموزش شیرینی پزی فرانسوی

دومنیک انسل یک شیرینی پز ۴۰ ساله فرانسوی است که به خاطر خلق شیرینی های خلاقانه ای همچون Cronut ،Cookie Shot ، DKA و Frozen S’mores در شیرینی پزی معروفش در نیویورک، از سال ۲۰۱۱ تا کنون تمام افراد خوش ذائقه شهر را جذب طعم های خاص خود کرده است. دومنیک با تغییر خلاقانه دسرهای سنتی، خلق برند Cronut و کسب جایزه James Beard خود را بعنوان بهترین شیرینی پز جهان مطرح کرده است.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش شیرینی پزی فرانسوی توسط دومنیک انسل را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross