پیشنمایش کلاس

مسترکلاس هنر مذاکره با کریس واس

مذاکره کننده ی ارشد گروگانگیری اسبق در FBI، کریس واس، استراتژی ها و مهارت های برقراری ارتباط را به شما آموزش می دهد تا به شما کمک کند که در ارتباطات روزمره به میزان بالایی از انتظارات خود دست پیدا کنید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت ۴ دقیقه
۱۸ قسمت
14 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود که تاکتیک های مذاکره کریس را تحلیل می کند و همچنین حاوی مثال هایی از طرز به کار گیری مهارت هایی مثل انعکاس، برچسب وموارد بیشتر می باشد.

این کتاب کار 14 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۹:۳۱
یکدلی تاکتیکی
یکدلی تاکتیکی

با راهنمای خود آشنا می شوید: مدیر ارشد مذاکره کننده بین المللی آدم ربایی سابق در "FBI": کریس واس. بر خلاف اینکه همه فکر می کنند که مذاکره یک نبرد است، اما کریس معتقد است مذاکره موفق یک همکاری است که ریشه در یکدلی دارد.

۱۰:۲۲
انعکاس
انعکاس

انعکاس، یکی از تکنیک های مؤثر و در عین حال ساده در هر مذاکره است. کریس با زبانی ساده شرح می دهد که چطور می توان اطلاعات حیاتی را در یک مذاکره جمع آوری کرد و به طرف مقابل آرامش داد.

۱۱:۲۷
برچسب زدن
برچسب زدن

یاد بگیرید که چگونه از برچسب ها یا همان مشاهده شفاهی احساسات برای خنثی کردن احساسات منفی یا تقویت احساسات مثبت در یک مذاکره استفاده کنید تا مذاکره بهتری شکل گیرد.

۶:۳۷
تمرین: انعکاس و برچسب زدن
تمرین: انعکاس و برچسب زدن

چطور یک گفتگو درباره ترفند اتاق فرار به بینش عمیق درباره شخصیت فرد منجر می شود؟ کریس با استفاده از دو تکنیک کلیدی مذاکره یعنی انعکاس و برچسب گذاری به این پرسش پاسخ می دهد.

۱۰:۴۹
توزیع استادانه
توزیع استادانه

نحوه گفتگو در یک مذاکره به اندازه کلمات مورد استفاده مهم است. کریس توضیح می دهد که چگونه می توان فضای گفتگو را به نفع خود پیش برده و اطلاعات مهم شخص را در رابطه رو در رو را با وی در میان بگذارید.

۱۶:۱۶
تحلیل موضوع سرقت از بانک منهتن
تحلیل موضوع سرقت از بانک منهتن

در سال ۱۹۹۳ سه سارق، سه کارمند را در یک بانک منهتن در بروکلین گروگان گرفتند. تکنیک های عملی مورد استفاده توسط کریس که از صحبت تلفنی او ضبط شده بود و برای اولین بار به اشتراک گذاشته می شود را بشنوید.

۹:۲۴
زبان بدن و الگوهای کلامی
زبان بدن و الگوهای کلامی

طرز رفتار و نحوه گفتار فرد می تواند بیشتر از گفتار به کار گرفته شده در یک مذاکره نمایانگر روحیات درونی افراد با شد. این درس در مورد داشتن نگرشی فراتر از نگرش سطحی و تشخیص حق از با طل است.

۱۱:۲۲
ایجاد تلویح کنترل
ایجاد تلویح کنترل

چه کسی در یک مذاکره کنترل بیشتری دارد: کسی که صحبت می کند یا کسی که بیشتر گوش می دهد؟ کریس راز برتری در مذاکره را فاش می کند و توضیح می دهد که چگونه می توان جهت پیکان را به نفع خود تغییر داد.

۱۰:۱۹
مذاکره نمایشی: نوجوان
مذاکره نمایشی: نوجوان

کریس نقش پدری را بازی می کند که دختر نوجوانش قصد دارد تعطیلات آخر هفته را با دوست پسرش سپری کند و پدر به دوست پسر دخترش اعتماد ندارد. کریس تکنیک هایی را شرح می دهد که این پدر می تواند به کار بندد تا دخترش را با خودش همسو کند.

۸:۰۴
بررسی اتهام
بررسی اتهام

وقتی که یک مذاکره آغاز می شود، معمولا احساسات مختلفی در اتاق مذاکره جاری است. کریس آموزش می دهد که چطور می توان از بررسی اتهام به عنوان یک ابزار استفاده کرد تا این احساسات را شناسایی و نوع منفی آنها را به مثبت بدل کرد.

۱۱:۰۹
ارزش استفاده از واژه نه
ارزش استفاده از واژه نه

اکثر افراد فکر می کنند که مهمترین کلمه در یک مذاکره گفتن کلمه بله است. در واقع خلاف این موضوع صحت دارد. کریس عنوان می کند که چرا کلمه نه می تواند کلمه محوری باشد که می تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند.

۸:۰۱
مذاکره نمایشی: رقیب
مذاکره نمایشی: رقیب

پیداکردن دیدگاه های مختلف سخت ترین کار در مذاکره است کریس نشان می دهد که چگونه می توان دستور کار مخالف را بدون اینکه دیگر برنامه ها را رد کرد، مدیریت کرد.

۱۱:۱۰
واقعیت دست کاری شده
واقعیت دست کاری شده

شکست یا موفقیت یک مذاکره بستگی به طرز قالب بندی نمونه مورد نظر دارد. کریس شما را به دقت در جزییات دیدگاه و چگونگی فهم محرک های احساسی طرف مقابل در مذاکره فرا می خواند تا بتوان یک شرایط قانع کننده ایجاد کرد.

۱۳:۲۵
چانه زنی
چانه زنی

چانه زنی سخت را نباید با یک روش پتکی اشتباه گرفت. کریس به شما یاد می دهد که چگونه با مهارت، دیپلماسی و با تاکتیک به چانه زنی بپردازید.

۱۱:۱۵
مذاکره نمایشی: درآمد
مذاکره نمایشی: درآمد

کریس شرح می دهد که چگونه به شکل مؤثر برای افزایش دستمزد، مذاکره کنید. یاد بگیرید چرا کریس تمرکز مذاکره را روی پول نمی گذارد.

۱۰:۲۹
قوهای سیاه
قوهای سیاه

روش قوهای سیاه، روشی است برای منحرف کردن بازی از اطلاعاتی که شما در هنگام ورود به یک مذاکره نمی دانید. کریس با یک مثال از " FBI " نشان می دهد که کجا از یک قوی سیاه پرده بردارید طوریکه به غلبه و نفوذ منجر شود.

۱۱:۱۵
مذاکره نمایشی: ۶۰ ثانیه وقت دارید وگرنه می کشمش
مذاکره نمایشی: ۶۰ ثانیه وقت دارید وگرنه می کشمش

جلوی یک سارق مسلح بانک که یک گروگان داشت، گرفته شد. او به قول خودش در خواست یک ماشین را در ۶۰ ثانیه وگر نه می کشمش داشت. برخورد کریس را با این زمان درخواستی گروگانگیر ببینید. هر حرکت اشتباهی در یک مذاکره با رقم بالا ممکن است به نتایج مرگباری منتهی شود.

۳:۱۵
قدرت مذاکره
قدرت مذاکره

انگیزه کریس برای تدریس مذاکره کاملا شخصی است. کشف کنید که چرا کریس معتقد است مذاکره یک ابزار قدرتمند است که می تواند زندگی شما را تغییر بدهد.

کریس واس

آموزش هنر مذاکره

کریس واس، به عنوان یکی از مذاکره کننده های گروگانگیری در FBI، تروریست ها، سارقین بانک و آدم رباها را متقاعد می کند تا وقایع را به شکلی که او می خواهد ببینند. اکنون او در حال آموزش راهبردهای امتحان شده ی خود به شماست تا شما را در مذاکرات روز مره یاری رساند. این مذاکرات می تواند در جهت بالا بردن دستمزد شما، گرفتن خدمات و یا بهبود روابط شما باشد. مهارت های ارتباطی قوی تر، بینش تغییر دهنده قواعد نسبت به درون ذات انسانی و درصد بالایی از انتظاراتتان از زندگی را کسب کنید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش هنر مذاکره توسط کریس واس را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross