پیشنمایش کلاس

مسترکلاس آرایش و زیبایی با بابی براوون

بابی براوون رهنمودها، ترفندها و تکنیک های اجرای میکاپ ساده و طبیعی که در شما احساس زیبا بودن را به وجود آورد آموزش می دهد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۳ ساعت 48 دقیقه
۱۹ قسمت
43 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلودبا راهنمایی ها و تکنیک های کاربردی به اضافه فهرستی از برس ها ومحصولات ارایشی تأیید شده توسط بابی .

این کتاب کار 43 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۶:۲۱
فلسفه آرایش
فلسفه آرایش

بابی فلسفه زیبایی خود را اینگونه مطرح می کند: میکاپ باید سریع و طبیعی باشد و بایستی آنچه که هستید را تقویت کند. او مباحث کلاس خود را توضیح داده و دلیل کار کردن روی مدل هایی از سنین و رنگ های پوست مختلف صحبت خواهد کرد.

۷:۳۸
تغییر چهره آرایشگری
تغییر چهره آرایشگری

در حالیکه میکاپ سالهاست که استفاده می شود، اما روش ها به طور مداوم در حال تغییرند. بابی از دهه ۱۹۶۰ تا امروز در مورد مبحث میکاپ تبادل نظر می کند. او در مورد منشا مواد آرایشی بابی براون صحبت می کند و چگونگی تغییر چهره آرایشی را در چهره دختران زمان های مختلف بررسی می کند.

۸:۳۹
رنگ و میکاپ
رنگ و میکاپ

رنگ یک مسأله مهم است. رنگ نشان دهنده یک وضعیت و نمایان گر فردیت شخص است. بابی می گوید که چگونه رنگ و استایل، نکات کلیدی برای ابراز وجود هستند و چگونه زیر سازی می تواند یاری گر شما در یافتن رنگ های درست باشند وی همچنین یک سوء تعبیر را را از میکاپ خشک و خالی روشن می سازد.

۷:۱۵
بسته میکاپ بابی
بسته میکاپ بابی

بابی ابزار ضروری موجود در کیف دستی روزانه، کیف مهمانی و چمدان خود را نشان می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه مجموعه ابزار آرایشی خود را مختصر کرده و تنها موارد اصلی را برای لحظات مختلف روز و زندگی خود به همراه داشته باشید.

۳۱:۱۸
پایه و اساس
پایه و اساس

بابی روی مدل های مختلف از نظر رنگ پوست به شما تکنیک های اجرای زیر سازی را نشان می دهد.

۵:۰۵
بکار گیری مرطوب کننده رنگی
بکار گیری مرطوب کننده رنگی

اگر به چهره کامل زیر سازی نیازی ندارید، می توانید به جای آن از مرطوب کننده رنگی استفاده کنید. بابی با نشان دادن بر روی یک پوست با رنگ متوسط، مرطوب کننده رنگی را به کار می گیرد و نشان می دهد که شما می توانید بعد از آن از زیر سازی و پوشاننده کانسیلر خود بمالید. تا یک چهره بدون لک و با درخشش داشته باشید که نشانگر سلامتی باشد.

۲۴:۰۲
برنزه کننده و رژگونه
برنزه کننده و رژگونه

این ها محصولات دلخواه بابی هستند چون کمک می کنند تا وقتی حال خوبی ندارید، عالی به نظر بیایید. بابی برنزه کننده و رژ گونه را در سه مدل مختلف به کار می گیرد و ابزار، تکنیک و مواد مورد استفاده را شرح می دهد.

۲۷:۰۵
چشم و ابرو
چشم و ابرو

بابی شرح می دهد که چگونه چشم ها را درخشان و مورد توجه بیاورید و به درستی ابروها را پر کنید. شما توصیه ها و ترفندهای بابی را در حوزه چشم و ابرو فرا خواهید گرفت که شامل این نکته نیز هست که کدام رنگ ریمل مختص چشم شماست و باید تنها از آن استفاده کنید.

۸:۵۷
خلق وضعیت لب
خلق وضعیت لب

بابی با اجرا بر روی یک مدل رنگ مسی تیره را روی وضعیت لب کار می کند تا شما هم بتوانید آن را انجام دهید. این اجرا می تواند برای رنگهای قرمز کلاسیک، صورتی روشن و پررنگ تر در اکثر رنگها مورد استفاده قرار گیرد.

۱۳:۲۷
اصول مراقبت از پوست
اصول مراقبت از پوست

بابی محصولات مراقبت پوست روز، از پاک کننده های آرایشی گرفته تا مرطوب کننده ها را تحلیل می کند و ضروری ترین محصولات را معرفی می کند.

۹:۰۰
میکاپ در محل کار
میکاپ در محل کار

بابی به عنوان یک مؤسس و مدیر عامل شرکت، آرایش متناسب با محل کار را می شناسد طوریکه در عین آرایش داشتن باز هم یک شخص حرفه ای به نظر برسید. وی به شما آموزش می دهد که چگونه یک ظاهر مناسب با محل کار بر پایه نوع اداره ای که در آن کار می کنید، داشته باشید.

۱۲:۵۷
خود آرایی: شبانه روز
خود آرایی: شبانه روز

پس می توانید آرایشگر خود باشید. بابی به یک مدل یاد می دهد که خودش آرایشگر خود باشد و بتواند رنگهای مناسب را به کار گیرد.

۱۷:۲۱
چشمان کاملا تیره
چشمان کاملا تیره

چشم تیره، تکنیکی است که خیلی راحت ممکن است غلط اجرا شود. بابی روش اجرای ساده و مدرن این تکنیک را آموزش داده وسپس نشان می دهد که چگونه آن را تقویت کنیم.

۲:۵۰
میکاپ یک دقیقه ای
میکاپ یک دقیقه ای

به عنوان یک هنرمند و یک زن شاغل، بابی اهمیت انجام آرایش را در کمترین زمان می داند. او یک آرایش سریع و راحت را به نمایش در می آورد که از محصولات کمی در آن استفاده می شود.

۷:۲۰
خطاهای میکاپ
خطاهای میکاپ

بابی در مورد چند خطای رایج آرایش صحبت می کند که شامل به کار گیری زیر سازی بسیار سبک و شستن رنگ لب می باشد و یک اجرای زنده از برطرف کردن این خطاها را به نمایش می گذارد.

۱۱:۲۷
برای هنرمندان مشتاق میکاپ
برای هنرمندان مشتاق میکاپ

بابی از خاطرات و درس های شغل خود به عنوان یک هنرمند آرایشگر سخن می گوید.

۱۸:۰۳
میکاپ ویرایشی
میکاپ ویرایشی

بابی طرز استفاده از رنگ های جسورانه را بدون داشتن نگرانی از اشتباه کردن و یا داشتن یک ظاهر نامتعارف شرح می دهد.

۲:۱۳
نتیجه گیری
نتیجه گیری

بابی تجارب خود را از سال ها کار در زمینه صنعت آرایشگری با ما در میان می گذارد: وقت شناسی، کمک گرفتن و به کارگیری تمام توان. او معتقد به سخت کوشی و اراده است و به شما تاکید می کند دست از علایق و آرزوهای خود نکشید.

۸:۰۵
فلسفه کاری بابی
فلسفه کاری بابی

بابی از حرفه ارایشگری می گوید و برای افراد مشتاق توصیه هایی دارد او درسهای خود در هیات مدیره را، از تشکیل تیم گرفته تا باز کردن مسیر برای ترقی در این حرفه، به اشتراک می گذارد.

بابی براوون

آموزش میکاپ و زیبایی

فلسفه ی بابی براون این است که میکاپ باید سریع و طبیعی بوده و آنچه که هستید را تقویت کند. بابی به عنوان یک نماد صنعت آرایش، تبحر خود را با استفاده از مدلهایی با چندین رنگ پوست مختلف در آموزش های گام به گام به اشتراک می گذارد. شما یاد می گیرید که چگونه زیر سازی مناسب را انتخاب کنید، آرایش چشمان تیره را داشته با شید، وضعیت لب را به وجود آورید و آرایش طولانی مدت داشته باشید. اما مهم تر از همه ی این ها، شما یاد خواهید گرفت که چگونه با ظاهر بدون آرایش خود نیز حس اعتماد به نفس داشته باشید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش میکاپ و زیبایی توسط بابی براوون را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross