پیشنمایش کلاس

مسترکلاس خلاقیت و رهبری با آنا وینتور

آنا وینتور به طور بی‌سابقه‌ای به شما امکان دسترسی به جهان خود را می‌دهد. او به شما یاد می‌دهد که چگونه یک پیشوای با بصیرت و خلاقیت باشید  بدون اینکه نیازی به عذرخواهی داشته باشید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۲ ساعت ۳۶ دقیقه
۱۲ قسمت
77 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

این کتاب کار شامل نکات آنا برای ساختن برای ساخت یک کسب و کار بزرگ و یافتن راه حل‌های خلاق می‌شود. این کتاب کار همچنین شامل یک نگاه به درون فستیوال مت گالا نیز می‌شود.

این کتاب کار 77 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۸:۴۲
آشنایی با استاد رهبری جدیدتان
آشنایی با استاد رهبری جدیدتان

با معلم جدید خود، آنا وینتور، سردبیر مجله ووگ ملاقات کنید. آنا ابتدا در مورد تجربیات ابدایی خود که منجر به شکل گیری سبک رهبری او شده است توضیحاتی می دهد و برای شما می گوید چرا تا به حال در هیچ دوره ای به اندازه الان شغل رهبری خلاق هیجان انگیز نبوده است.

۹:۰۸
انجام یک کار تا به انتها
انجام یک کار تا به انتها

آنا به شما فنون مدیریتی ای را نشان می دهد که به او برای تبدیل شدن به یک رهبر تاثیر گذار کمک کرد؛ از جمله اینکه چگونه یک تیم بسازیم و آن را مدیریت کنیم و همچنین چگونه بازخورد ایجاد کنیم.

۱۱:۰۰
پیدا کردن سبک و استایل خود و پیگیری آن
پیدا کردن سبک و استایل خود و پیگیری آن

آنا بایدها و نبایدهای یک مصاحبه کاری را به بحث می گذارد. او همچنین چندین نکته عملی با کسانی که در این حوزه شروع به کار کرده اند به اشتراک می گذارد؛ از جمله اینکه چگونه صدای خلاق خود را بیابیم و توضیح بهترین شیوه ها برای تعامل با اساتید خود.

۱۴:۳۷
رهبری همراه با نگرش
رهبری همراه با نگرش

آنا با دعوت از شما به دفتر کار خود در مجله ووگ، به شما نشان می دهد که چگونه با یک نگرش شفاف رهبری می کنید در حالی که خلاقیت و همکاری در بین اعضای تیم تشویق می کند. آنا همچنین اشاراتی دارد با نحوه برخورد خود با نقدهای مختلف.

۱۴:۵۴
فرآیند تصمیم گیری سردبیر
فرآیند تصمیم گیری سردبیر

آنا با نگاهی رو به جلو و گاهاً با تصمیماتی جنجالی توانسته برای بیش از ۳۰ سال، ووگ را به عنوان یکی از مهم ترین نشریات مد حفظ کند. او فرآیند پشت چندین جلد مجله جنجالی را مورد بحث می گذارد و توضیح می دهد که چرا اشتباه کردن حیاتیست.

۱۰:۵۷
اجرای یک نگرشی: تحول مت گالا
اجرای یک نگرشی: تحول مت گالا

مت گالا همیشه هم بدین گونه که امروز هست یک شاخص فرهنگی نبوده. آنا شما را به پشت صحنه مت گالا ۲۰۱۹ می برد و به شما نشان می دهد که چگونه توجه به همه جزییات مت گالا را تبدیل به یکی از تاثیرگذارترین و مورد بحث ترین وقایع سالیانه کرده است.

۱۵:۵۲
عکاس ها و مدل ها
عکاس ها و مدل ها

عکاسی برای مخابره پیام و برند شما حیاتی است. آنا به چند نفر از بزرگترین عکاسان و مدل این دوره نگاهی می اندازد و نکاتی را برای رهبران خلاق و تاثیر گذار در مورد قدرت یک عکس ارائه می دهد.

۲۰:۲۲
تکامل یک برند: نگاهی به گذشته جلد مجلات معروف ووگ
تکامل یک برند: نگاهی به گذشته جلد مجلات معروف ووگ

آنا در آرشیو مجله ووگ کاوش می کنید تا در مورد چندتا از معروف ترین و نمادین ترین و خاطره انگیزترین جلدهای ووگ بحث کند. او در مورد تصمیمات خود توضیحاتی می دهد و تشریح می کند که چگونه این تصمیمات به تکامل برند ووگ کمک کرده است.

۱۳:۴۵
برای موفقیت چه باید کرد
برای موفقیت چه باید کرد

آنا به شروع کسب و کار چندین تن از معروف ترین طراحان مد کمک کرده است. او توضیح می دهد که چگونه یک طراح برای او اهمیت پیدا می کند و نکاتی را ارائه می دهد که برای بقا به عنوان یک طراح خلاق ضروریست.

۱۶:۰۷
شناسایی استعدادهای طراحی
شناسایی استعدادهای طراحی

آنا شما را به پشت پرده مراسم انجمن مد آمریکا - ووگ ۲۰۱۸ می برد و برای شما آشکار می کند که داوران در یک استعداد نو ظهور به دنبال چه چیزی هستند و چندین پیشنهاد برای کمک به موفقیت طراحان ارائه می دهد.

۹:۵۹
درس هایی از رهبرای خلاق
درس هایی از رهبرای خلاق

آنا با بیان داستان های کریستوفر بیلی، میوچیا پرادا و مایکل کرز، چیزهایی را که باعث موفقیت آن شده است را روشن می سازد.

۱۱:۱۸
رهبری تاثیر گذار
رهبری تاثیر گذار

رهبران نمادین فقط به دنبال انجام و به پایان رساندن کارها نیستند؛ آن ها همچنین با مخاطب خود ارتباطی را ایجاد می کنند و مواضعی برای خود اتخاذ می کنند. آنا در مورد معنای عمیق تر کار خود صحبت می کند و توضیح می دهد که اعتبار بخشی به دیگران اهمیت دارد.

آنا وینتور

آموزش خلاقیت و رهبری

آنا وینتور، یکی از نمادهای مد و لباس و رسانه، برای ۳۰ سال است که گفتمان فرهنگی ما را به پیش می‌برد. سردبیر مجله ووگ و کارگردان هنری Condé Nast، عینک آفتابی مشهور خود را از روی صورتش برمی‌دارد تا به شکل بی‌سابقه‌ای کلید ورود به جهان خود را به شما بدهد. ببنید آنا چگونه استعدادها را پرورش می‌دهد، به شکلی بی‌پروا دست به تصمیم گیری می‌زند و یک برند را تکامل می‌بخشد. بیاموزید که چگونه از نگاه یک رهبر خلاق می‌توانید یک رهبر تاثیرگذار باشید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  سلام ، ممنون از زحماتتون ، متاسفانه در این کلاس جلسه 5 جا افتاده و جلسه 12 دوبار قرار گرفته

  آموزش خلاقیت و رهبری توسط آنا وینتور را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross