پیشنمایش کلاس

مسترکلاس آهنگسازی دنس با آرمین ون بیورن

از کسی که تا کنون پنج بار توسط خوانندگان نشریه DJ Magazine به عنوان بهترین دی‌جی دنیا انتخاب شده و آهنگ‌های پرفروش بسیاری دارد نحوه ساختن موسیقی الکترونیک را بیاموزید.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۶ ساعت ۵۰ دقیقه
۳۳ قسمت
49 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب کار قابل دانلود همراه با دروس کلاسی ارائه می‌شود. در کنار آن قطعات صوتی مختلف در پروژه‌های آرمین به صورت اختصاصی از طریق مسترکلاس قابل دسترس می‌باشد.

این کتاب کار 49 صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۶:۱۸
آشنایی با آرمین
آشنایی با آرمین

به استدیو آرمین خوش آمدید. برای یادگیری ساخت موسیقی، DJ شدن و توسعه دوران حرفه ای خود از اسطوره ی موسیقی دنس و ترنس آماده شوید.

۸:۵۵
اضافه کردن گروو و باس
اضافه کردن گروو و باس

اکنون که آرمین و بنو چند ملودی باب میل پیدا کرده اند، وقت ایجاد لایه زیرین آهنگ رسیده است. تکنیک های آرمین برای بهم پیوستن ریتم های یکنواخت در بین لایه های یک آهنگ را بیاموزید.

۱۴:۴۱
نتیجه بزرگ
نتیجه بزرگ

هرگاه چیزی الهام بخش باشد، آرمین به دنبال آن می رود. در این قسمت او روی یک ایده موسیقایی جدید کار می کند: دسته ای از لیدهای جدید که در مقطع توقف آهنگ آن ها را وارد کند.

۱۰:۱۲
میکس و مستر: بخش ۱
میکس و مستر: بخش ۱

به محض اینکه ایده های موسیقایی فوق العاده خود را روی پروژه پیاده کردید، باید به فکر بهسازی صدا و شکل دادن آهنگ باشید؛ طوری که مطمئن شوید شنوند هرآنچه می خواهید را می شنود. با یادگیری این آموزه ها در زمینه میکس کردن گوش هایتان رو به صداهای جدید پذیرا شده و مهارت هایتان گسترش پیدا می کند.

۱۵:۳۱
میکس و مستر: بخش ۲
میکس و مستر: بخش ۲

اگر می خواهید آهنگ شما به همان بلندی و وضوح ترانه هایی که روی رادیو یا پرتال های موسیقی می شنوید باشد، باید همه تمرکز خود را معطوف پردازش کردن کانال مستر آهنگ خود کنید. با رویکرد آرمین نسبت به end bus آشنا شوید.

۱۷:۰۷
تمیزکاری و میکس
تمیزکاری و میکس

اکنون که آرمین و بنو به حسی خوبی نسبت به المان های آهنگ جدید خود رسیده اند، بنو شروع به بررسی پروژه و سر و سامان دادن به آنچه ساخته شده می کند.

۱۱:۰۶
تحلیل و بررسی میکس ومرتب کردن: Be in the Moment
تحلیل و بررسی میکس ومرتب کردن: Be in the Moment

با طرز فکر آرمین نسبت به ارنج و میکس کردن آهنگ هایش آشنا شوید. او طی بررسی یکی از آهنگ های پرطرفدار خود در سبک سای ترنس فرایند خود را مرحله به مرحله و کانال به کانال برای شما توضیح می دهد.

۱۶:۵۷
مرتب کردن
مرتب کردن

یک آهنگ دنس خوب شنونده را با خود در مسیری دلپذیر همراه می کند. مسیری پر از توقف های گیرا و آغازهای پر انرژی. در این قسمت با رویکرد آرمین به خلق مسیرهای جذاب موسیقایی آشنا می شوید.

۲۰:۱۷
سازهای کوبه ای و ارنج کردن
سازهای کوبه ای و ارنج کردن

آرمین و بنو مجموعه ای از لوپ های ساز کوبه ای و FXرا به پروژه خود در لاجیک اضافه می کنند. سپس، بعد از یک سازماندهی نصفه و نیمه، شروع به ارنج کردن و چیدن المان های آهنگ به ترتیب اینترو، توقف (بریک دان) و آغاز مجدد می کنند.

۲۳:۵۲
بازبینی آهنگ
بازبینی آهنگ

اگر قسمت شروع مجدد خوبی نسازید، آهنگ موفقی نخواهید داشت. آرمین و بنو رو در حال خلق یک دراپ فوق العاده با حداکثر تاثیرگذاری ببینید. سپس راجع به شکل گرفتن کل این آهنگ خواهید شنید.

۱۲:۱۲
کار با متن آهنگ و صدای خواننده
کار با متن آهنگ و صدای خواننده

واژه ها موسیقی را گیرا و تاثیرگذار می کنند، صرف نظر از اینکه یک آواز ملودیک باشد یا فقط یک سمپل از صدای خواننده. با روش های آرمین برای افزودن متن به آهنگ هایش آشنا شوید.

۱۲:۵۲
پیدا کردن منبع الهام ملودی
پیدا کردن منبع الهام ملودی

فرآیند ساخت موسیقی توسط آرمین با خلق ملودی هایی مملود از احساسات و درام آغاز می شود. تکنیک های او برای ساخت خلاقانه ملودی را بیاموزید.

۱۰:۰۵
ترک کردن
ترک کردن

مهارت های آرمین تنها محدود به موسیقی های دنس نمی شود. در این قسمت و دو قسمت بعدی، آرمین طی همکاری با Josh Cumbee خواننده گروه Sunny Days به شما نحوه ی ترک کردن، ویرایش و دستکاری صدای آواز خواننده را نشان می دهد.

۱۱:۱۹
مقایسه و گزینش
مقایسه و گزینش

اکنون که آواز جاش به اتمام رسیده، وقت مقایسه و گزینش بخش های مختلف صدای آواز اوست. ببینید که چطور آرمین با گوش های تیز و حرفه ای و غریزه موسیقایی خود همراه با جاش به انتخاب بخش های مطلوب از صدای آواز جاش می پردازند.

۱۶:۵۲
جلسه صدای آواز، بخش ۳: ادیت و میکس
جلسه صدای آواز، بخش ۳: ادیت و میکس

بیاموزید که آرمین چطور از ویرایش و جلوه های صوتی برای خلق ترک های آوازی بی نقص و تاثیرگذار که به گوش شنونده بسیار طبیعی می آیند استفاده می کند.

۸:۴۴
تک آهنگ ها، کلاب میکس ها، و ادیت ها
تک آهنگ ها، کلاب میکس ها، و ادیت ها

آرمین با استفاده از Sunny Days بعنوان نمونه، روش خود برای تبدیل آهنگ های سبک پاپ به میکس های دنس مخصوص کلوپ را گام به گام به شما آموزش می دهد.

۱۰:۳۵
به سراغ ست مخصوص دی جی بروید
به سراغ ست مخصوص دی جی بروید

اکنون زمان آن رسیده که از آهنگسازی فاصله گرفته و شروع به یادگیری اجرا روی صحنه کنید. با اصول اساسی فلسفه ی آرمین برای DJکردن و اجرای روی صحنه آشنا شوید.

۱۸:۲۷
ساختن یک ست دستگاه دی جی: ادیت ها و مش آپ ها
ساختن یک ست دستگاه دی جی: ادیت ها و مش آپ ها

یک ست DJ مناسب حاصل آماده سازی دقیق است. با روش کار آرمین با Ableton Live برای کوتاه کردن آهنگ هایش و ساخت مش آپ های جدید که تماشاچیان را به وجد می آورد آشنا شوید.

۹:۳۶
مبانی استفاده از دستگاه دی جی
مبانی استفاده از دستگاه دی جی

آرمین پشت دستگاه DJمی رود تا به شما نشان دهد برای اجراهای زنده خود از چه ابزارهایی استفاده می کند.

۱۱:۴۸
استفاده از دک ها: تکنیک های آرمین
استفاده از دک ها: تکنیک های آرمین

همچنان که آرمین پیش نمایش بعضی از محبوب ترین آهنگ های خود را اجرا کرده و بین آن ها جابجا می شود، تمام حرکاتش را ببینید و بیاموزید. از هر دکمه ای که فشار می دهد تا هر شاسی که با آن کار می کند. با روش های او برای افزودن لایه های جذاب و جلوه های صوتی هیجان انگیز به آهنگ آشنا شوید.

۱۱:۵۹
نکاتی برای اجرا
نکاتی برای اجرا

یک اجرا کننده باید چیزی بیش از موسیقی عالی برای تماشاچیان در نظر داشته باشد. روش کنترل خود روی صحنه، ارتباط گرفتن با تماشاچیان، و احترام قائل شدن برای DJ هایی که با آن ها همکاری می کنید را بیاموزید.

۱۱:۵۹
میزبانی یک برنامه رادیویی
میزبانی یک برنامه رادیویی

هرگز قدرت رادیو را دست کم نگیرید. آرمین به برنامه رادیویی خود State Of Trance عشق می ورزد و آن را بخشی اساسی از اعتبار جهانی خود می داند. بیاموزید که چطور می توانید از رادیو برای پیشرفت در موسیقی و جذب طرفداران بیشتر استفاده کنید.

۹:۲۳
استودیو خانگی خود را بسازید
استودیو خانگی خود را بسازید

با اینکه آرمین آموزه هایش را از یک استودیو حرفه ای به شما ارائه می دهد، شما می توانید هرآنچه می آموزید را در یک استودیو کوچک خانگی اجرا کنید. در این قسمت فهرستی از آنچه می توانید بدون هزینه زیاد برای شروع ساخت موسیقی های خارق العاده تهیه کنید به شما ارائه می شود.

۷:۲۴
منابع الهام اولیه آرمین
منابع الهام اولیه آرمین

صدا و سبک خاص آرمین ون بیورن از کجا نشأت می گیرد؟ با بعضی موزیسین ها و DJهایی آشنا شوید که باعث شدند آرمین به آنچه امروز هست تبدیل شود.

۱۱:۱۹
آغاز و توسعه دوران حرفه ای
آغاز و توسعه دوران حرفه ای

آرمین دارنده یکی از موفق ترین و طولانی ترین دوره های حرفه ای در سبک ترنس است. توصیه هایی برای شنیده شدن موسیقی هایتان و شناخته شدن بعنوان یک DJ از او بشنوید.

۱:۴۲
جمع بندی کلاس
جمع بندی کلاس

آرمین در آخرین جلسه از کلاس خود شما را به تمرکز روی موسیقی تان، گذر از شک و تردیدهایتان، و از همه مهم تر لذت بردن از کاری که می کنید تشویق می کند.

۷:۳۸
قالب ها و ساماندهی در Logic Pro
قالب ها و ساماندهی در Logic Pro

شاید به نظر عجیب بیاید، اما به عقیده آرمین بهترین آهنگ ها از سازماندهی شروع می شوند. روش خلق پروژه های DAW، بدون سختی زیاد و با خلاقیت بیشتر را بیاموزید.

۱۲:۵۰
ملودی
ملودی

اکنون باید وارد بخش عملی شوید و برخی از تکنیک هایی که آرمین به شما آموزش داده را به اجرا بگذارید. آرمین با کمک همکار آهنگسازی خود Benno de Goejji یک آهنگ اختصاصی را درست همین جا در مسترکلاس برای شما می سازد. این قسمت اولین از هشت مرحله ساخت یک آهنگ پر سر و صدا به سبک آرمین ون بیورن است.

۱۰:۳۶
کار با پدها و لیدها
کار با پدها و لیدها

از این ترفندهای ساخت موسیقی برای بهره گیری هرچه بهتر از لیدهای خود استفاده کنید و به آهنگ خود اتمسفری مملود از انرژی و سرخوشی ببخشید.

۱۶:۴۶
پدها و لیدها
پدها و لیدها

آرمین و بنو به دنبال ملودی ها و صداهای مناسب برای ایجاد حس مطلوب در آهنگ جدید خود می گردند.

۱۲:۳۹
لیدها بیشتر
لیدها بیشتر

آزمون و خطا بخش مهمی از فرایند تولید موسیقی توسط آرمین است. او را در حال امتحان صداهای مختلف برای رسیدن به نوایی الهام بخش ببینید.

۱۱:۵۵
ایجاد یک برش(ریتم یکنواخت)، بخش ۱
ایجاد یک برش(ریتم یکنواخت)، بخش ۱

موسیقی دنس باید شنونده را به تحرک وادارد، اما افزودن این چاشنی پرانرژی به آهنگ نیاز به مهارت بالایی دارد. در این قسمت با روش مناسب افزودن درام کوبه ای و صداهای باس آشنا می شوید.

۱۶:۴۴
ایجاد یک برش، بخش ۲
ایجاد یک برش، بخش ۲

می توانید با افزودن صدای سازهای کوبه ای به یک ریتم غنی و پیچیده عنصر دنس بخشید. با روش آرمین برای افزودن لوپ ها و لایه های جدید به آهنگ های درام آشنا شوید.

آرمین ون بیورن

آموزش آهنگسازی

هر هفته آرمین ون بیورن ۴۱ میلیون نفر را مجذوب شوی رادیویی خود، یعنی A state of trance می کند. او که یکی از پردرآمد ترین دی جی های دنیاست، در اولین کلاس آنلاین خود موفق ترین قطعه های خود را به طور دقیق تشریح نموده و یک قطعه را از پایه می سازد، تا طرز تولید، اجرا و ارتقاء موسیقی دنس را برای شما توضیح دهد. شما با فرآیند فنی او برای استفاده از سمپل ها و پلاگین ها و همینطور روش میکس کردن، ضبط صداها و ساخت یک دی جی ست آشنا خواهید شد. شنوندگان منتظر شما هستند.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش آهنگسازی توسط آرمین ون بیورن را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross