پیشنمایش کلاس

مسترکلاس باربیکیو تگزاسی با آرون فرنکلین

آرون فرانکلین به شما می‌آموزد که چگونه یک باربیکیوی خوشمزه رستوران سنترال تگزاس را طبخ کنید: شامل نحوه پختن سرسینه معروف خود و همچنین انواع دیگری از گوشت‌های دودی که آب از دهان هر کسی راه می‌اندازد.

برنامه درسی
درباره استاد
دیدگاه کاربران
خرید کلاس
۴ ساعت ۳۵ دقیقه
۱۶ قسمت
۴۱ صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی

کتاب کار کلاس

یک کتاب آشپزی قابل دانلود همراه با کلاس ارائه می‌شود که شامل جمع‌بندی دروس، دستورالعمل‌های آشپزی و فنون آن و همچنین نکات مکمل درسی می‌شود.

این کتاب کار ۴۱ صفحه است.

جهت دریافت کتاب کار یکی از اشتراک های سه ماهه، شش ماهه، یکساله و یا کلاس را به صورت جداگانه تهیه نمایید.
۲:۵۷
آشنایی با فرانکلین
آشنایی با فرانکلین

با استاد جدید خود آشنا شوید: آرون فرنکلین، اسطوره باربیکیو در تگزاس مرکزی. این استاد تحسین شده باربیکیو در اولین کلاس خود شما را به رستوران معروف خود Franklin Barbecue برده و برایتان در مورد دستور پخت ها و تکنیک هایی که در این کلاس خواهید آموخت توضیح می دهد.

۲۸:۳۰
آتش و دود
آتش و دود

افروختن آتش بطور صحیح و کنترل مناسب آن عنصری کلیدی برای استادی در زمینه باربیکیو است. آرون در این قسمت تکنیک های خود برای برپایی آتش مناسب را نشان می دهد. همچنین او نحوه تحلیل دود آتش را به شما آموخته و دانش لازم برای ایستادن پای دستگاه باربیکیو را به شما ارائه می دهد.

۲۵:۳۳
پورک بات
پورک بات

آرون در اولین جلسه آشپزی شما را گام به گام با دستورپخت گوشت لطیف و خوشمزه ی پهلوی گوسفند آشنا می کند. شما همه مراحل، از جدا کردن و ادویه زدن تا خرد کردن و لقمه کردن را از او خواهید آموخت.

۳۴:۰۱
دنده گوسفند دودی
دنده گوسفند دودی

اگرچه آرون به بریسکت های خاصش معروف است، اما در مورد دنده هم وسواس دارد. با روش امتحان شده ی آرون برای زمان بندی، دودی کردن و تکه کردن دنده ها جهت بدست آوردن کباب دنده ای آب دار و لذیذ آشنا شوید.

۸:۲۴
چوب
چوب

چوب و عطری که دود آن ایجاد می کند عنصر اساسی در آشپزی به سبک باربیکیو هستند. همراه با آرون به کنار دسته ای از الوار بروید و نحوه ی ارزیابی و انتخاب تکه های مناسب چوب برای آتش کردن را بیاموزید.

۲۱:۳۱
کبابی کردن استیک و بروکلی
کبابی کردن استیک و بروکلی

اگر آرون مشغول باربیکیو کردن با سرعت پایین در رستوران فرانکلین باربیکیو نباشد، در منزل مشغول کبابی کردن روی منقل خانگی خود است. در این قسمت او روش های حرارت دهی مستقیم و غیر مستقیم برای پخت استیک ها و کبابی کردن بروکلی با سرعت بالا، طوری که بتوان هر روز از هفته این کار را انجام داد، به شما آموزش می دهد.

۸:۳۸
کیفیت و انتخاب گوشت
کیفیت و انتخاب گوشت

آیا گوشت حیوانی که از علف تغذیه کرده با گوشت حیوانی که جو خورده باشد تفاوتی دارد؟ آیا گوشت تازه واقعا از گوشت یخ زده بهتر است؟ آرون روش های خود برای ارزیابی کیفی گوشت و انتخاب بهترین نوع آن را به شما آموزش می دهد.

۳۴:۲۰
برش زدن بریسکت
برش زدن بریسکت

در اولین قسمت از مجموعه ۵ قسمتی آموزش طبخ بریسکت تگزاسی، آرون تکنیک ها و روش های خود برای تمیز کردن، تکه کردن و شکل دادن به گوشت سینه را به شما آموزش می دهد.

۲۰:۱۳
بریسکت دودی بخش ۱
بریسکت دودی بخش ۱

اولین مرحله از دودی کردن بریسکت برپا کردن آتش و پخش کردن آن برای یکدست پخت گوشت است. با تکنیک های آرون برای افزودن چاشنی بطور یکنواخت در همه جای گوشت و اهمیت طعم دهی در ساعات اولیه پخت آشنا شوید.

۱۷:۰۲
بریسکت دودی بخش ۲
بریسکت دودی بخش ۲

در دومین مرحله از دودی کردن ۱۲ ساعتی بریسکت، با تکنیک های آرون برای رساندن حرارت به همه بخش های گوشت، طبخ یکدست و مداوم گوشت، حفظ آتش و برپا نگه داشتن آن آشنا شوید.

۱۸:۳۷
بریسکت دودی بخش ۳
بریسکت دودی بخش ۳

تکنیک های آرون برای پیچیدن بریسکت، تست کردن نرمی آن، و تعیین زمان برداشتن گوشت از روی شعله و خنک کردن آن در آخرین مرحله از طبخ بریسکت را بیاموزید.

۱۷:۲۱
تکه کردن بریسکت
تکه کردن بریسکت

آرون روش دقیق خود برای تکه کردن و برش زدن بریسکت پخته شده جهت به حداقل رساندن هدر رفت و حداکثر ساختن تعادل در مزه را گام به گام به شما آموزش می دهد.

۱۰:۵۴
آماده سازی سس
آماده سازی سس

دستور پخت این سس اختصاصی تهیه شده برای مسترکلاس، با طعم تند و شیرین لذیذ، که آرون از آن روی دنده ها استفاده می کند را بیاموزید.

۴:۳۳
دستگاه باربیکیو
دستگاه باربیکیو

آرون پس از سال ها کار با دستگاه های آفست اسموکر دقیقا می داند که هنگام خرید به چه چیزهایی باید توجه کرد و از چه مواردی باید پرهیز کرد. توصیه های او را بشنوید و تجربیات او را بیاموزید.

۱۵:۵۵
سرگذشت زندگی آرون
سرگذشت زندگی آرون

آرون مسیر خود را در باربیکیو با یک گوشت سینه و یک اسموکر ۹۹ دلاری آغاز کرد. سرگذشت غیر معمول آرون برای تبدیل شدن به استادی که اکنون هست را بشنوید و در مورد دلیل پیدایش این پدیده را بدانید.

۷:۴۷
قسمت ویژه: تاریخچه باربیکیو تگزاس
قسمت ویژه: تاریخچه باربیکیو تگزاس

در این قسمت آرون به بررسی ریشه های باربیکیو در تگزاس می پردازد؛ از مهاجران اروپایی تا پزشکان جنگ جهانی دوم. او به شما نشان می دهد که چطور گوشت سینه، بخشی که تکه کردن و پختن آن بسیار دشوار است، تبدیل به غذای مخصوص یک منطقه شده است.

آرون فرنکلین

آموزش باربیکیو تگزاسی

آرون فرانکلین که زمانی برای سرگرمی در حیاط پشتی خانه اش باربیکیو می کرد، اکنون به خاطر رستوران فرانکلین برنده جایزه جیمز بیرد شده است. رستورانی که مردم ساعت ها پشت درب آن برای معروف ترین غذای آن یعنی بریسکت صف می کشند. اکنون این متخصص باربیکیو تگزاسی شما را با فرآیند کند وهوس برانگیزش برای پخت غذاهایی مثل دنده، پورک و بریسکت کبابی آشنا می کند. با برش هایی دقیق و دمایی مناسب، شما نیز خواهید آموخت که چطور بهترین باربیکیو را آماده کنید.

پاسخ پرسش های پرتکرار

  با دیگر دانشجویان گفتگو کنید

  به انجمن بپیوندید تا در درس ها عمیق تر شوید، با دانشجویان دیگر در ارتباط باشید و از کار خود بازخورد بگیرید.

  به انجمن بپیوندید
  اشتراک
  اطلاع از
  بازخوردهای درون متنی
  نمایش تمامی دیدگاه ها

  آموزش باربیکیو تگزاسی توسط آرون فرنکلین را امروز شروع کنید

  119 تومان
  دسترسی همیشگی به نسخه آنلاین
  دسترسی آفلاین برای یکسال
  دسترسی به کتاب کار
  خرید اشتراک تمامی کلاس ها
  شروع از 199 تومان
  با خرید اشتراک به تمامی کلاس ها دسترسی خواهید داشت
  فقط یک قدم فاصله دارید
  این کلاس را هدیه دهید
  119 تومان
  برای آن هایی که دوستشان دارید
  تغییر را رقم بزنید
  پشتیبانی
  cross