خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

کارلوس سانتانا

آموزش گیتار

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۱۴ دقیقه
۱۶ قسمت
136 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۶:۱۲
آشنایی با کارلوس سانتانا
با استاد جدید خود آشنا شوید: گیتاریست برنده جایزه Grammy، کارلوس سانتانا. کارلوس در اولین قسمت از این کلاس به هدف والای موسیقی اشاره نموده و از شما می پرسد که می خواهید چه نقشی در تحقق این هدف داشته باشید.
۱۲:۲۵
تمرین بعنوان یک پیشکش موسیقایی
راهبردهای کارلوس برای خو گرفتن با سازتان، و همینطور کسب مهارت و اعتماد به نفس بعنوان یک هنرمند را بیاموزید.
۱۵:۰۸
رفتن به عمق نت
راه نفوذ به قلب شنونده از طریق موسیقی رفتن به عمق نت است. کارلوس به شما آموزش می دهد چگونه تمام احساساتتان را در موسیقی تان بگذارید.
۹:۴۲
صدای خود را پیدا کنید
صدای مخصوص شما چه صدایی است؟ بیاموزید که چطور می توانید با ترکیب تاثیراتی که از سایر هنرمندان گرفته اید با آنچه در وجود خود دارید، صدای منحصر بفرد خود را از گیتار بگیرید
۸:۴۶
یک طبق موسیقی جهانی
کارلوس از شما می خواهد مفهوم غربی موسیقی کلاسیک را کنار بگذارید و در مورد بعضی منابع الهام موسیقایی مورد علاقه ی او از سراسر دنیا تفحص کنید.
۱۳:۰۰
فراگیری از سبک بلوز
اگر بتوانید در سبک بلوز بنوازید، می توانید در هر سبک دیگری بنوازید. کارلوس نقطه نظراتش در مورد اساتید بلوز را مطرح نموده و تکنیک هایی برای حس بخشیدن به شیوه نواختن تان را به شما آموزش می دهد.
۱۳:۰۹
گوش هایتان را به ریتم باز کنید
ریتم همچون بومی سفید برای طرح ملودی است. کارلوس آنچه از تماشای نوازندگان سبک کانگا آموخته به شما می گوید و نحوه جای دادن سایر سنت های ریتمیک در موسیقی را به شما آموزش می دهد.
۱۵:۱۱
ملودی والاترین است
روش ها و راهبردهای کارلوس برای نوشتن ملودی هایی که شنونده را از خود بیخود می کند بیاموزید.
۲۲:۲۰
موسیقی فراتر از چارچوب هاست
موسیقی همه جا هست.کارلوس به شما می آموزد که چطور از مردم، صداها، یا هرچیز دیگری که در این جهان تجربه می کنید الهام موسیقایی بگیرید.
۱۰:۲۲
رهبری و اجرا در یک گروه
کارلوس رویکردهای خود برای تشکیل یک گروه پرشور، همکاری با خواننده ها، و شرکت در همکاری های سخاوتمندانه و رضایت بخش هنری را آموزش می دهد.
۹:۰۷
اجرای زنده: ارتباط گرفتن با شنونده
روش های کارلوس برای متاثر کردن شنونده، ارتباط گرفتن با آن ها در حد شخصی، و وارد کردن آن ها به یک تجربه احساسی را بیاموزید.
۱۳:۰۴
گیتارها، آمپلی فایرها و تقویت
همراه با کارلوس به بررسی گیتارها و آمپلی فایر هایش بپردازید و بیاموزید که چطور با استفاده از آن ها صدای ساز خود را روی صحنه تقویت می کند.
۱۰:۰۳
به تحول خود ادامه دهید
در پایان این مسترکلاس، کارلوس به شما توصیه می کند از یک نوازنده نیمه وقت به یک زندگی هنری تمام وقت وارد شوید.
۱۱:۰۲
قسمت ویژه: تکنیک ها
کارلوس توصیه هایی اضافه بر سازمان به شما ارائه می دهد. مثلا چطور به بهترین شکل از پیک استفاده کنید، و چطور زمان بندی ها را با ضربات پا تنظیم کنید. همچنین به شما آموزش می دهد چطور از این تکنیک ها در اجرا استفاده کنید.
۱۲:۰۹
قسمت ویژه: درس هایی برای زندگی
کارلوس از سال ها زندگی کاری و شخصی خود درس های بسیاری گرفته است. او دیدگاه خود در مورد اهمیت موسیقی و همینطور کمک به دیگران را بیان می کند.
۱۲:۴۷
موسیقی بعنوان یک زبان
کارلوس به بررسی زبان جهانی موسیقی می پردازد؛ اینکه چطور این زبان مشترک ما را در زمان ها و مکان های مختلف باهم مرتبط می سازد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross