خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

تام مورلو

آموزش گیتار الکتریک

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۵ ساعت ۳۵ دقیقه
۲۶ قسمت
187 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۴۵
آشنایی بیشتر با تام
با معلم جدید خود، تام مورلو، گیتاریست برنده جایزه گرمی ملاقات کنید و خود را برای کشف هنرمند اصیل درون خود آماده کنید.
۱۰:۰۷
توسعه صدای خلاقانه خود
تام به شما می آموزد که فراتر از تاثیرات موسیقیایی خود بروید، محدودیت های سنتی گیتار الکتریک را به چالش بکشید و صدای ساز خود را به یک موزیسین توسعه دهید.
۲۰:۵۸
ریف ها
ریف های قوی و تکان دهنده، قلب و روح موسیقایی تام را تشکیل می دهند. نکات او را بر تجربه کردن روش های مختلف کوک کردن ساز، اسلاید، چوکاس و موارد دیگر را برای نواختن ریف های سنگین و قوی بیاموزید.
۱۶:۲۳
پدال ها و افکت ها
تام شما را با ترفندهای کار با پدال خود از دیلی تا تونر و افکت wah-wah تا whammy آشنا می کند. یاد بگیرید که او چگونه کلکسیونی متنوع از صداها و افکت ها را تولید می کند.
۱۷:۲۷
صدا و لحن (تون) صدا
مساله این نیست که چه پدالی در اختیار دارید، مساله این است که چگونه از آن استفاده می کنید. فرآیند خلاقانه تام برای کشف صداهای جدید را بیاموزید و صدای خود را ایجاد کنید.
۱۵:۰۶
جدول صدایی تام
تام جدول صدایی خود را در اختیار شما قرار می دهد که و شامل مثال هایی از جمله آهنگ Guerilla Radio و Your Time Has Come می شود تا به شما سیستم خود را برای پیگیری تمام عناصری که کنار هم یک صدای اصیل را می سازند نشان دهد.
۱۲:۰۹
سبک های تاثیر گذار بر روی تام: راک، جاز، کلاسیک و فولک
مجموعه ای از تاثیرگذاری های متنوع موسیقی می تواند نوازندگی شما را در مسیر هیجان انگیزی قرار دهد. بیاموزید که تام چگونه ژانرهای مختلفی رو بر او اثر گذار بود است وارد موسیقی خود می کند و شما نیز چگونه می توانید این کار را انجام دهید.
۱۱:۵۰
سبک های تاثیر گذار بر روی تام: موسیقی الکترونیک، بلوز و هیپ هاپ
شما می توانید از سبک ها، ملودی ها، گرایشات و صدای هنرمندان دیگر چیزهای زیادی بیاموزید. تام به شما یاد می دهد که چگونه گیتار سبک بلوز و سبک های دیگری همچون موسیقی الکترونیک و هیپ هاپ را وارد نوازندگی خود کنید.
۸:۰۲
تمرین
تام به شما می آموزد که چگونه زمان تمرین خود را ساختار ببخشید؛ از ایجاد توازن در فنون نوازندگی و نظریه موسیقی تا تقسیم بندی تمرینات روزمره خود با ساز.
۹:۰۲
مهارت: بهبود صدا
تام معتقد است که برای یادگیری سریع نواختن باید به آهستگی تمرین کرد. تمرینات انگشت گذاری را که باعث شد تام از یک نوازنده مبتدی تبدیل به یک خوره گیتار شود را یاد بگیرید.
۱۳:۵۹
گام های پنتاتونیک و بلوز
تام با هدف آموزش نوازندگان تازه کار، گام های پنتاتونیک و بلوز را توضیح می دهد تا به نواختن بداهه نوازی ها کمک کند.
۱۶:۴۳
تسلط پیدا کردن بر صفحه انگشت گذاری
تام در قدم بعدی در آموزش تکنوازی ها به شما روش خود برای تکنوازی در هر گام و هرکجای دسته گیتار را آموزش می دهد.
۸:۳۵
بداهه نوازی
با استفاده از فنون برای تبدیل شدن به بداهه نواز حرفه ای تر، یاد بگیرید که چگونه در موسیقی گم شوید، دست به تجربه بزنید و خود را از فضای راحت خود بیرون بکشید.
۱۶:۰۹
تکنوازی
تام با استفاده از مثال هایی از گیتاریست هایی همچون رندی رودز و ادی فن هیلن، استراتژی خود را برای خلق و نوآوری در تکنوازی های ساختار شکن تشریح می کند.
۱۲:۳۰
تحلیل تکنوازی The Ghost of Tom Joad
با استفاده از تکنوازی آهنگ The Ghost of Tom Joad گروه Rage Against the Machine’s به عنوان یک نمونه، تام به شما نشان می دهد که چگونه یک تکنوازی می تواند از سنت ها فراتر برود و ژانر موسیقی را ارتقا دهد.
۸:۴۶
پایه های نوشتن آهنگ راک
تام برای شما از فرآیند آهنگ نویسی پرده برداری می دارد تا بیاموزید که چگونه مرزهای بین خود و بزرگان موسیقی را از بین ببرید. بیاموزید که چگونه برای الهامی انعطاف پذیر باشید تا با صبر و حوصله ایده های خود را برای ساخت آهنگ های اصیل سیاحت کنید.
۱۲:۰۳
نوشتن ریف برای آهنگ راک: ورس ها و ترک های چندگانه
از فرآیند نوشتن ریف های تام الهام بگیرید و فنون ساده ضبط استودیویی او را به کار ببرید تا ساخت آهنگ های خودتان را شروع کنید.
۱۲:۵۵
نوشتن ریف برای آهنگ راک: چورس ها، تکنوازی ها و ساختاربندی
یاد بگیرید که با استفاده چورس ها، یکتکنوازی و یک ساختار نظام مند شده آهنگ های خود را کامل کنید. تام برای شما نظام آهنگ سازی آهنگ معروف خیزش در برابر ماشین یعنی رژه گاوهای خشمگین را تشریح می کند.
۱۲:۳۳
تصنیف و ملودی
یاد بگیرید که شعر درونی خود را برای نوشتن یک تصنیفی که از روح شما بر می خیزد بیرون بریزید و سپس آن را با ملودی موسیقی تطبیق دهید.
۱۴:۵۸
ضبط در داخل استدیو
تام شما را به سفری فلسفی و عملی در مورد راهبردهای خود برای استفاده هرچه بهینه تر از جلسات ضبط صدا می برد.
۱۷:۵۰
تحلیل و بررسی آهنگ Killing in the Name
تام یک معروف ترین آهنگ های گروه Rage Against the Machine’s را تحلیل و بررسی می کند و روند کار از طرح اولیه آن تا ضبط و عرضه این آهنگ را برای شما بازگو می کند.
۹:۵۹
اجرای زنده: فلسفه و هیجانات
یاد بگیرید که چگونه به عنوان یک نوازنده صدای اصیل ساز خود را بیابید و با استرس هایی که از رشد شما به عنوان یک هنرمند جلوگیری می کند بجنگید.
۱۸:۰۳
اجرای زنده: موارد کاربردی و اجرا
تام از گرم کردن برای نواختن تا درست کردن بی عیب و نقص لیستی از آهنگ ها به شما می آموزد که چگونه تجربه عمیقی برای مخاطب خود ایجاد کنید.
۱۶:۳۹
گروه های موسیقی
یاد بگیرید که چگونه افراد مناسبی برای گروه موسیقی خود پیدا کنید تا به وسیله آن ها نگرش موسیقایی خود را وسعت دهید و مشکلات غیرقابل اجتناب گروه موسیقی که از همکاری خلاق شکل می گیرد را خنثی کنید.
۱۶:۴۹
گیتار و آمپلی فایر تام
تام شما را با گیتار معروف خود و آمپلی فایر های مورد اعتماد آشنا می کند و داستان پشت هر کدام را برایتان شرح می دهد.
۲:۴۰
جمع بندی کلاس
تام در پایان چند کلمه برای خداحافظی با شما صحبت می کند و چالشی هنری در پیش روی شما قرار می دهد: چیزی را تصور کن که فراتر از تصورات نفرات قبلی تو باشد. و هیچ لحظه ای دست از تلاش نکشید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross