خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

دیوید اکسلرود و کارل راو

آموزش ساخت کمپین و پیام رسانی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۵ ساعت ۴ دقیقه
۲۴ قسمت
15 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۸:۰۵
آشنایی با استادان جدیدتان
معلمان جدید خود، دیوید اکسلرود و کارل روو را ملاقات کنید. در اولین مبحث آن ها برای شما توضیح می دهند که چگونه وارد سیاست شدند، چگونه دوستی نامحتمل آن ها پا گرفت و چرا آن ها انقدر برای دموکراسی شور و شوق دارند.
۶:۱۱
شروع یک کمپین
کارل و دیوید برای شما تشریح می کنند که یک تیم انتخاباتی در ابتدای رقابت ها باید چه چیزهایی را در نظر بگیرد. یاد بگیرید که چگونه باید قانون انتخابات و کاندیدای خود را برای توسعه یک نظریه برای چگونگی بردن در انتخابات شناسایی کنید.
۱۳:۰۹
ارزیابی کاندیدای خود
شناخت تمام جنبه های کاندیدای مورد نظر برای پیروزی در کمپین انتخاباتی یک ضرورت است. هر دو معلم به شما نشان می دهند که چرا باید از نقاط قوت و ضعف او را آگاهی پیدا کنید: برای شناسایی خطوط حمله و توسعه پیام انتخاباتی.
۹:۵۱
تحقیق در مورد رقبا
کارل به کاوش در چرایی ها و چگونگی های ساخت تحقیقات برای شناسایی رقبا می پدازد و به نگرانی های اخلاقی این عمل اشاره می کند.
۱۲:۳۰
کارکردن روی یک کمپین
هر دو معلم به شما نحوه انتخاب کاندیدای مورد نظر برای شرکت در کمپین را آموزش می دهند و نقش های مختلف در یک تیم انتخاباتی و نقش تصمیم گیرنده کلیدی را توضیح می دهند.
۸:۱۰
برنامه ریزی برای کمپین
کارل برای شما توضیح می دهد که چرا به یک برنامه ریزی انتخاباتی احتیاج دارید، این برنامه باید شامل چه مواردی باشد و چگونه با پیش روی رقابت ها در جریان مسائل قرار بگیرید و برنامه خود را تکامل دهید.
۱۴:۳۸
درک رای دهندگان و هدف انتخابات
کارل به شما آموزش می دهد که کدام از بخش های انتخابات الکتروراد را هدف قرار دهید و چگونه به آن ورود کنید. در کنار او دیوید نیز نکات خود را در مورد اهمیت نظر قانون گذاران بیان می کند.
۲۰:۰۴
گروه های رای دهنده و کانونی
کارل برای شما تشریح می کند که در کل بودجه کمپین باید چه چیزهایی را وارد کنید، چگونه بفهمید که چقدر می توانید پول جمع کنید و راه های مختلف برای جمع کمک های مردمی چگونه است.
۱۷:۵۵
بودجه ریزی و جمع آوری کمک های مالی
کارل برای شما تشریح می کند که در کل بودجه کمپین باید چه چیزهایی را وارد کنید، چگونه بفهمید که چقدر می توانید پول جمع کنید و راه های مختلف برای جمع کمک های مردمی چگونه است.
۱۵:۵۱
پیام تبلیغاتی
دیوید و کارل با استفاده از تجربه تبلیغات موثر خود در کمپین های پیشین، به شما انواع مختلف پیام که می توانید برای کمپین خود ایجاد کنید را آموزش می دهند، از محتواهای زندگی نامه ای تا تبلیغات مثبت، تطبیقی و منفی.
۱۹:۳۸
مطالعه موردی پیام تبلیغاتی
دیوید شما را به جریان کمپین انتخاباتی برای فرماندار آیوآ می برد و به شما نشان می دهد چگونه پیام تبلیغاتی خود را توسعه و تکامل دهید.
۱۲:۱۳
حضور عمومی
دیوید در مورد اهمیت شروع یک کمپین بحث می کند و در مورد بنیان سخنرانی آغازین توضیحاتی می دهد و در ادامه شرح می دهد که چرا همه کاندیداهای انتخاب باید متوجه این مساله باشند که در یک کمپین تمام اعمال آن ها زیر ذره بین قرار می گیرد.
۸:۰۳
انتشار پیام
کارل و دیوید وضعیت در حال تغییر رسانه ها را مورد تحلیل قرار می دهند و برای انتشار پیام کاندیدای خود موثرترین نحوه استفاده از تلویزیون و اینترنت را آموزش می دهند.
۱۰:۴۰
تحت کنترل در آوردن شبکه های اجتماعی
دیوید و کارل ضرورت شبکه های اجتماعی برای کمپین های انتخاباتی مدرن را شرح می دهند. یاد بگیرید که برای انتشار پیام خود، هدف قرار دادن رای دهندگان، جلب کمک ها و پیدا کردن افراد داوطلب چگونه از شبکه های اجتماعی استفاده کنید.
۹:۰۳
ارسال مستقیم پیام
کارل توضیح می دهد که ارسال مستقیم نامه هنوز هم ابزار ارزشمند برای دسترسی به رای دهندگان در طی کمپین انتخاباتی است.
۶:۳۰
شعار تبلیغاتی و لوگوها
دیوید با استفاده از تجربیات خود در کمپین انتخاباتی اوباما در سال ۲۰۰۸، دیدگاه منحصر به فرد خود در مورد قدرت شعارها و لوگوهای تبلیغاتی را به شما ارائه می دهد.
۱۱:۴۷
حمایت از کاندیدای خود
کارل و دیوید به شما راهبردهایی را برای حمایت از کاندیدای خود در چرخه انتخاباتی طاقت فرسا آموزش می دهند؛ از جمله راه هایی برای حفظ انرژی کاندیدا تا ارائه بارخوردهای سفت و سخت.
۱۲:۴۹
توانمندسازی نیروهای داوطلب
کارل به عنوان متخصص "بازی های زمینی"، به شما آموزش می دهد که در طی کمپین انتخاباتی چگونه از نیروهای داوطلب برای دسترسی به رای دهندگان بالقوه می توان استفاده کرد. همچنین کارل و دیوید بحث می کنند که چرا انجام کارهای داوطلبانه می توان نقطه ورود بسیار خوبی برای کار در یک کمپین باشد.
۱۷:۳۳
مناظره ها
کارل و دیوید با استفاده از مثال هایی از مناظره های تاریخی، تاکتیک هایی را که کاندیداها برای پیروزی در یک مناظره می توانند استفاده کنند، شرح می دهند.
۱۷:۲۲
قراردادن کمپین در مسیری خاص
دیوید توضیح می دهد که چگونه می توان از اشتباهات غیرقابل اجتناب و حملات منفی که در طی هر انتخاباتی رخ می دهد سر افراز بیرون آمد.
۱۱:۳۵
شناسایی افراد تاثیرگذار
کارل به شما آموزش می دهد که چگونه شرکت ها و افرادی که به طور مثبتی می توانند در کمپین شما تاثیر گذار باشند را شناسایی کنید و از آن ها بهره ببرید.
۱۴:۰۰
پایان مسابقه
هفته های پایانی یک کمپین، پر مشغله ترین بخش یک چرخه انتخاباتی است. دیوید و کارل در مورد اولویت هایی که در رقابت به سمت خط پایان انتخابات باید در نظر بگیرید صحبت می کنند.
۲۳:۳۶
وضعیت کنونی سیاست
کارل و دیوید در مورد دیدگاه خود در مورد وضعیت قطبی سیاست در آمریکا و آینده سیاسی کشور بحث می کنند.
۳:۰۲
جمع بندی کلاس
دیوید و کارل از شما می خواهند که دست به عمل بزنید و شما را تشویق می کنند که خود را درگیر سیاست کنید و تغییر ایجاد کنید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross