خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

استیو مارتین

آموزش کمدی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
4 ساعت 41 دقیقه
25 قسمت
74 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۵۵
آشنایی با استیو
این شما و این استیو. او یکی از موفق ترین کمدین های تاریخ و همینطور یک نویسنده، بازیگر و نوازنده تحسین شده است. اکنون او استاد شخصی شماست.
۹:۳۱
راه افتادن در کمدی
استعدادی ندارید؟ هیچ مشکلی نیست. استیو به بیان روش هایی می پردازد که بر اساس آن هرکس می تواند دوران کار کمدی خود را آغاز کند. او هرگز اجازه نداد کمبود استعداد مانع کارش شود و شما نیز نباید اجازه دهید.
۱۱:۲۴
گردآوری مطالب
در جای جای محیط پیرامون شما پر از منابع الهام است، فقط کافیست خوب نگاه کنید. استیو به شما آموزش می دهد که چطور چشمان خود را باز نگه دارید و دنبال سوژه باشید و علاوه بر این بعضی از غنی ترین منابع برای متریال کمدی را به شما نشان می دهد.
۱۰:۳۷
پی بردن به لحن طنز آمیزتان
یکی از دشوارترین و طاقت فرساترین کارهای پیش روی یک کمدین، پی بردن به حرف هایی است که برای گفتن روی صحنه دارد. در این قسمت استیو به توضیح تکنیک های مفیدی برای پی بردن به لحن طنزآمیزتان و تبدیل کردن آن به کمدی می پردازد.
۱۱:۳۷
ایجاد یک شخصیت طنز
نه فقط آنچه می گویید، بلکه طرز گفتن آن بسیار مهم است. استیو در مورد پرورش شخصیت کمدی خود و چگونگی شکل گیری آن صحبت می کند، و روش خلق شخصیتی کمدی برای خودتان را، طوری که متریال کمدی را به سطحی بالاتر ببرید، توضیح می دهد.
۱۵:۴۳
جوک ها و تکه ها
میلیون ها روش برای خنداندن افراد وجود دارد. استیو این روش مرسوم که طبق آن فقط خط اصلی جوک و اصل مطلب باید خنده دار باشد را رد می کند و چند ساختار فوق العاده جوک برای درگیر و خندان نگه داشتن مخاطب را به شما آموزش می دهد.
۱۰:۲۰
ارائه
نحوه ارائه تفاوت اصلی را ایجاد می کند. استیو به شما تکنیک هایی برای تنظیم سرعت ارائه، حالات جسمانی مناسب، و زمانبندی صحیح جهت ارائه هرچه بهتر جوک های نوشته شده روی صحنه آموزش می دهد.
۱۶:۲۹
طراحی نحوه اجرا
خب پس چند تا جوک دارید، حالا چی؟ استیو نحوه تبدیل کردن متریال کمدی به یک اجرای در خور صحنه را آموزش می دهد.
۱۷:۰۸
کار روی اولین اجرای استندآپ نالینی
استیو با چند دانشجو و کمدین جوان جلسه ای برگزار نموده و طی آن راهنمایی هایی کاربردی در مورد اولین اجرای استند-آپ به یکی از آن ها ارائه می دهد.
۹:۵۴
کار روی اجرای تیم
استیو یکی از جوک های نوشته شده توسط «تیم» را بررسی نموده و به او طرز ارتقاء سطح کمدی، ارتباط گرفتن با تماشاچی و اجرای روان را آموزش می دهد.
۱۵:۲۲
آغاز و به اتمام رساندن یک اجرا
داشتن شروعی طوفانی و پایان بندی مناسب دو عنصر کلیدی برای یک اجرای به یاد ماندنی است. استیو از اهمیت این لحظه ها صحبت می کند و چگونگی استفاده از آن به نفع خودتان را آموزش می دهد.
۹:۱۶
بی حرمتی و اخلاق مندی
در این قسمت استیو به یکی از رایج ترین سوالاتی که به ذهن هر کمدین، راجع به جوک های بی ادبی و سیاسی، خطور می کند پاسخ می دهد.
۱۲:۱۰
رشد بعنوان یک اجرا کننده
به کمال رسیدن در کمدی نیز مانند هر زمینه دیگری مستلزم تمرین است. استیو به شما نحوه تحلیل اشتباهات، اصلاح متریال، و کسب اطمینان از داشتن آمادگی لازم برای مرحله بعد را آموزش می دهد.
۸:۳۸
استرس، اختلال گرها و بد و بیراه گویی
حتی برای استیو مارتین هم هر از گاهی پیش می آید که اجرای بدی داشته باشد. اما شما می توانید با کمک او از اشتباهات رایج اجتناب نموده، بر ترس خود روی صحنه غلبه کرده و بهترین استفاده را از بد و بیراه گویی تماشاچیان ببرید.
۱۰:۵۱
یک زندگی هنری
شکست، رقابت و نقدهای بد: کمدین بودن بسیار سخت است. استیو به شما می آموزد که چطور در برابر ناملایمتی ها دوام بیاورید و هرطور که بتوانید از داشتن یک زندگی هنری دفاع کنید.
۱۰:۳۹
ایجاد کاراکترها
استیو فرآیند کاری خود برای خلق برخی از به یادماندنی ترین کاراکترها و جان بخشیدن به آن ها روی پرده نمایش را، بر اساس تجربه بازیگری در بیش از۵۰ فیلم، توضیح می دهد.
۱۳:۴۳
تکنیک های داستان
استیو هرگز در برابر مانع نویسندگی تسلیم نمی شود و شما نیز نباید تسلیم شوید. او روی ها کاری خود در داستان سرایی را برای خلق برخی از کلاسیک ترین آثار خود بیان می کند.
۱۱:۰۱
بررسی موردی فیلم نامه نویسی: رکسان
استیو به بحث در مورد تجربیات خود طی نوشتن رکسان، الهاماتی که برای بعضی از خنده دار ترین صحنه هایش داشته، و چگونگی تبدیل یک نمایشنامه قرن ۱۹ امی به یکی از محبوب ترین فیلم های خود می پردازد.
۱۲:۱۱
ویرایش
به عقیده استیو، ویرایش یکی از قوی ترین ابزارهای در اختیار یک کمدین است. در این دو قسمت، او به تجزیه و تحلیل فرآیند خود برای ویرایش پرداخته و نحوه ی به کمال رساندن یک چیز خوب عادی را به شما نشان می دهد.
۱۵:۲۵
ویرایش - ادامه
استیو با تأکید ویژه بر زندگی یک اثر نوشتاری ، هنگامی که در اختیار بازیگران و کارگردانان قرار گرفت ، همچنان به بحث در مورد شیوه های ویرایش خود می پردازد. او سپس چشم خود را به نقد و بررسی می اندازد تا طرح بث را تحلیل کند.
۱۱:۱۱
نویسندگی بررسی موردی: Meteor Shower
استیو از نمایشنامه خود شهاب باران بعنوان یک ابزار آموزشی جهت توضیح طرز بهینه نوشتن، ترکیب بندی هوشمندانه، و خلق عملی کارکترها استفاده می کند.
۹:۱۰
الهامات طنزآمیز استیو
آنچه استیو را تبدیل به بهترین کرد، مشاهده بهترین ها بود. با مشاهیر کمدی که برای استیو الهام بخش بودند و تاثیری که بر مهارت او داشته اند آشنا شوید.
۱۰:۲۹
سرگذشت استیو
عشق استیو به اجرا او را از شعبده بازی های کودکانه به اجرا روی بزرگ ترین صحنه ها در استادیوم ها رساند. اکنون او دیگر به آسایش رسیده است.
۵:۰۸
نتیجه نهایی
استیو با ارائه چند توصیه نهایی و سخنانی الهام بخش کلاس خود را جمع بندی کرده و به پایان می برد.
۱۰:۵۷
بررسی موردی ویژه: سخنرانی ها
ضمن نمایش یکی از اجراهای استیو در مراسم بزرگداشت تام هنکس در موزه هنرهای معاصر، استیو به تشریح یکی از سخنرانی های مورد علاقه خود پرداخته و فرآیند ذهنی خود برای ارائه کمدی ترین سخنرانی ها را با شما به اشتراک می گذارد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross