خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

جودی فاستر

آموزش فیلمسازی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۳ دقیقه
۱۸ قسمت
66 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۳۳
آشنایی با استاد جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: بازیگر و کارگردان برنده جایزه اسکار، جودی فاستر. جودی از دیدگاه خود در دو سمت دوربین، آنچه در این کلاس خواهید آموخت، و دلیل جذابیت فیلمسازی برایش می گوید.
۹:۰۷
داستان شخصی خود را پیدا کنید
به عقیده جودی برای یافتن داستانی برای روایت باید به زندگی شخصی تان برگردید. او با شفافیت در مورد شکست، هویت و خودشناسی صحبت می کند تا بتوانید با فرآیند فیلمسازی اش بهتر آشنا شوید.
۸:۴۸
پی بردن به ایده اصلی در فیلم
جودی به توضیح مفهوم «ایده اصلی» در فیلم می پردازد. شما می توانید از این مفهوم برای ارتقاء مهارت های داستان سرایی خود استفاده کنید.
۲۹:۲۱
داستان خود را به فیلمنامه تبدیل کنید: بخش ۱
هرچیزی می تواند منبع الهام شما باشد. جودی همراه با «اسکات فرانک»، فیلمنامه نویس اولین فیلمش «Little Man Tate»، یک تجربه از زندگی عادی خود را به صحنه ای دراماتیک تبدیل می کند.
۱۴:۱۵
برای فیلم خود یک تصویر ذهنی خلق کنید
وظیفه شما بعنوان یک کارگردان برقراری ارتباط با همکارانتان جهت خلق یک تصویر ذهنی مشخص از فیلم است. جودی در مورد ابزارهای خود برای جان بخشیدن به ایده ها صحبت می کند.
۱۶:۳۰
واکاوی انتخاب های بصری: «The Beaver»
جودی به بررسی استوری بورد سکانسی از فیلم The Beaverپرداخته و نشان می دهد که چطور می توان با انتخاب قاب های مناسب پیام احساسی صحنه را به مخاطب منتقل کرد.
۱۸:۳۳
داستان خود را به فیلمنامه تبدیل کنید، بخش ۲
جودی بار دیگر همراه با اسکات روی پیش نویس فیلمنامه اش که الهام گرفته شده از تجربیات زندگی واقعی است کار می کند. روش همکاری جودی با نویسندگان جهت خلق کاراکتر، تنش، و واقع گرایی در صحنه را بیاموزید.
۱۰:۱۴
همکاری فیلمنامه نویس و کارگردان
جودی و اسکات مفصل در مورد ایجاد رابطه ای موثر و مفید بین کارگردان و فیلمنامه نویس صحبت می کنند.
۲۲:۵۰
شکل دادن یک صحنه
جودی با استفاده از صحنه کوتاهی که طی همکاری با اسکات نوشته است، نشان می دهد که چطور می توانید با ایجاد یک فهرست برداشت داستان خود را به تصویر بکشید.
۷:۴۲
آماده سازی و زمان بندی
آماده سازی و زمان بندی دو عنصر حیاتی برای موفقیت فیلم شما هستند. روش ها و تکنیک های مورد استفاده جودی برای فیلم هایش را جهت اعمال روی فیلم های خودتان بیاموزید.
۱۷:۲۱
انتخاب بازیگر
به عقیده جودی انتخاب بازیگر یکی از مهم ترین تصمیمات ممکن برای یک فیلمساز است. با رویکرد جودی به فرایند انتخاب بازیگر و همینطور نکاتی که باید هنگام انتخاب بازیگر به دنبال آن باشید آشنا شوید.
۱۷:۲۶
فرآیند بازیگری
جودی با تکیه بر تجربیات ارزشمندش بعنوان یک بازیگر، به شما آموزش می دهد که چطور از بازیگر یک بازی تاثیرگذار و قابل باور بگیرید.
۲۱:۱۹
هدایت بازیگران
جودی به شما نحوه کار با یک بازیگر روی صحنه جهت خلق صحنه ای گیرا را توضیح می دهد.
۱۰:۵۱
فیلمبرداری فیلمتان
کارگردانی یک فیلم مجموعه ای از انتخاب ها و سبک سنگین هاست. با ابزارهای جودی برای پیگیری فیلم حین ضبط، شامل یادداشت های سر صحنه و برداشت های واکنشی آشنا شوید.
۵:۱۹
بررسی موردی گزینش ایفای نقش: «Jack O’Connell» در فیلم «Money Monster»
جودی با استفاده از بازی «جک اُ کانل» در «Money Monster» بعنوان نمونه، به شما نشان می دهد که هنگام انتخاب یک ایفای نقش از بین چندین برداشت به چه نکاتی توجه می کند. بیاموزید که چطور با مرور روزانه برداشت ها می توانید تصمیمات بهتری برای فیلمتان بگیرید.
۱۸:۰۷
تدوین
همچنان که جودی به بررسی صحنه ای ساخته شده از ویدئوهای ضبط شده خام در فیلم Money Monster می پردازد، با رویکرد او به فرآیند تدوین آشنا شوید.
۶:۴۷
موسیقی
جودی از موسیقی بعنوان ابزاری برای بهم پیوستن رشته های فیلم استفاده می کند. جودی با آوردن نمونه هایی از فیلم های خودش به شما آموزش می دهد که چطور انتخاب موسیقی مناسب می تواند فیلم شما را بهبود بخشد.
۵:۲۱
جمع بندی کلاس
جودی کلاس خود را با نکته ای در مورد آینده صنعت فیلمسازی، صحبت در مورد فیلمسازان زن، و ارائه آخرین توصیه ها به پایان می برد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross