خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

ورنر هرزوگ

آموزش فیلمسازی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۵ ساعت ۵۷ دقیقه
۲۶ قسمت
53 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۴۵
آشنایی بیشتر با ورنر
با استاد جدید خود آشنا شوید؛ یک فیلمساز خود آموخته که در ۷ قاره دنیا سابقه ساخت فیلم دارد. آماده اید تا تبدیل به سرباز سینما شوید؟
۱۲:۱۹
به خود داستان سرایی بیاموزید: فیلم ببینید
ورنر با تجزیه و تحلیل سکانس آغازین فیلم «Viva Zapata»، با بازی مارلون براندو، برایتان از اهمیت تحلیل ریزبینانه فیلم سخن می گوید.
۱۷:۰۴
به خود داستان سرایی بیاموزید: مطالعه کنید
اگر به دنبال مهارت در داستان سرایی هستید، تنها به تماشای فیلم بسنده نکنید. ورنر در مورد جایگاه مهم مطالعه برای تبدیل شدن به فیلمسازی خبره سخن می گوید و گزاره هایی از فهرست آنچه باید بخوانید به اشتراک می گذارد.
۹:۵۹
نوشتن یک فیلم نامه
ساختار سه پرده ای فیلمنامه نویسی را فراموش کنید. ورنر از به تصویر کشیدن تصورات ذهنی خود با الهام گیری از اشعار بزرگان و موسیقی بتهوون سخن می گوید.
۱۲:۳۰
تامین بودجه فیلم های اول
برای ساخت فیلم به سرمایه چند میلیونی نیاز ندارید. شما می توانید با داشتن ایده ای خارق العاده و مقداری پول، مسیر به تصویر کشیدن پروژه خود را آغاز کنید.
۸:۰۷
مهارت های مذاکره
هرچند که فیلم هنر به شمار می رود، یک تجارت نیز هست. ورنر بینش خود به صنعت فیلمسازی را شرح می دهد تا به شما در حفاظت از ایده هایتان کمک کند.
۱۸:۱۵
لوکیشن ها
چه جنگل باشد، چه اقیانوس و یا حتی دهانه های آتشفشانی، ورنر در تمام این مکان ها فیلم ساخته است. چگونگی یافتن لوکیشن های منحصر بفرد و خارق العاده و تبدیل آن به صحنه ساخت فیلم را از او بیاموزید.
۱۸:۱۱
هدایت تیم
زمانی که «کریستین بیل» مجبور شد برای فیلم «Rescue Dawn» کرم های واقعی بخورد، ورنر پیشنهاد کرد اول خودش این کار را بکند. در این قسمت او با استناد به نمونه هایی از رهبری در راستای تاثیرگذرای بر بازیگران و عوامل صحبت می کند.
۱۵:۴۶
تعیین قوانین
در فیلمسازی به موقع رسیدن به معنای دیر رسیدن است. حرفه ای باشید: دکور و صحنه را طوری ترتیب دهید که به جای راضی کردن مخاطب، داستان را روایت کند. صندلی مخصوص کارگردان را فراموش کنید، گوشی تلفن همراه خود را خاموش کنید، و نزدیک بازیگرانتان باشید.
۱۴:۴۶
دوربین : استراتژی ساخت
ساده کار کنید، فوکوس مناسب بکشید و بهینه کار کنید، نیازی به گرفتن پوشش تصویری نیست. چگونگی خلق بهترین فیلم تنها با استفاده از یک دوربین را بیاموزید.
۱۷:۴۱
دوربین : فیلم برداری
چگونگی نقاشی با نور، کار با فیلمبرداران، و جان بخشی به شگفت انگیز ترین تصاویر ذهنی خود را بیاموزید.
۱۴:۳۲
دوربین : تکنیک ها
ورنر اصول و مقدمات فیلمبرداری و همینطور طرز تخطی از آن ها را آموزش می ده د تا خلاقیت بصری را به حداکثر برسانید.
۱۹:۴۹
کار با بازیگران : خلق کاراکتر
ورنر ظریف ترین و بارزترین تکنیک های تبدیل بازیگر به کاراکتر مد نظر را با تاکید بر بخش های انتخاب بازیگر، انتخاب لباس و ترفندهای رفتاری به شما توضیح می دهد.
۱۹:۴۶
کار با بازیگران : روی صحنه
ورنر روند کار با بازیگر روی صحنه را تجزیه و تحلیل نمود و نحوه برخورد با بهترین بازیگران، مثلا «کلاوس کینسکی» را توضیح می دهد.
۱۰:۰۸
صدا
کیفیت صدا می تواند خالق یا از بین برنده فیلم شما باشد. چگونگی از دست ندادن صداهای ضبط شده و گوش به زنگ بودن برای موارد برجسته و شاخص را از وی بیاموزید.
۱۲:۳۵
موسیقی
نحوه انتقال حس و حال دلخواه با موسیقی و همینطور چگونگی کار با آهنگسازان جهت خلق موسیقی متن های حیرت انگیز و به یاد ماندنی را از وی بیاموزید.
۱۹:۱۶
تدوین
فرآیند تدوین از روی صحنه فیلمبرداری آغاز می شود. رویکرد های ورنر منحصر بفرد هستند و روش هایی عملی برای کات زدن ویدئوهای ضبط شده جهت ساخت فیلمی زیبا را برایتان دربر دارند.
۸:۳۴
تحت هجوم تصاویر: بخش ۱
منابع الهام مختلفی وجود دارد که باید چگونگی تشخیص آن را بیاموزید و همواره در پی آن باشید. منابع الهام مهم ترین فیلم های ورنر را از زبان خودش بشنوید.
۱۰:۱۰
تحت هجوم تصاویر: بخش ۲
داستان های حیرت انگیز معمولا چیزی جز ترکیبی از اکتشافات نیستند. در این قسمت ورنر به تجزیه و تحلیل منشأ فیلم «فیتزکارالدو» و ساخت صحنه های آن در «استروژک» می پردازد.
۱۴:۳۷
مستند : ایجاد مکالمه
ورنر تکنیک های خود برای «موشکافی در یک انسان» را توضیح می دهد. نحوه ایجاد فضایی راحت برای سوژه، آشنا شدن با او و درک روحیه انسانی اش را بیاموزید.
۱۴:۳۰
استخراج داستان های دشوار
ورنر به تجزیه و تحلیل نیاز مبرم به نظم روایی و «شناختن باطن انسان ها» می پردازد. نحوه رسیدن به باطن و قلب سوژه و شکل دادن داستان را بیاموزید.
۱۱:۳۲
سر و کار داشتن با انسان ها
این ها حد و مرزهایی هستند که نباید پا از آن فراتر بگذارید. از تجربیات ورنر برای ساخت فیلم های «Grizzly Man» و«Into the Abyss» بشنوید و از چگونگی دستیابی هرچه سریع تر به بطن و اصل سوژه را بیاموزید.
۱۵:۲۳
حقیقت در ماجرای غیرداستانی
رویکرد «مگس روی دیوار» به فیلمسازی مستند را کنار بگذارید. جهت روایت داستانی زیبا و ارزشمند، «حقیقت از خود بیخود کننده» را شکل دهید.
۱۸:۴۴
استراتژی دوران کاری
یکی از کارگردانان جسور و نترسی باشید که با سرعت هرچه تمام تر به سمت نمایش روی پرده می رود. طرز برخورد با رد شدن ها و تحت کنترل درآوردن دوران کاری را بیاموزید.
۱۷:۰۹
زندگی یک فیلم ساز
زندگی یک فیلمساز مملو از شک، پذیرفته نشدن و چالش هایی دائمی برای بقاست. نحوه بقا در صنعتی بسیار پیچیده و دشوار را بیاموزید.
۲:۰۷
سخن پایانی
ورنر با خواندن کلماتی از قول یک عارف قرون وسطایی شما را به خدا سپرده و برای شما آرزوی موفقیت در این مسیر می کند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross