خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

میرا نایر

آموزش فیلمسازی مستقل

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۴ ساعت ۳۱ دقیقه
۱۷ قسمت
66 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۵۴
آشنایی با استاد فیلمسازی جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: فیلمساز برجسته و صاحب عنوان، میرا نیر. در اولین جلسه کلاس میرا دو خصوصیتی که هر فیلمسازی باید داشته باشد مطرح می کند و اهمیت آن را برای مسیر فیلمسازی شما توضیح می دهد.
۱۳:۲۴
پی بردن به سبک خاص خودتان
فلسفه میرا برای فیلمسازی مبتنی بر منحصر بفرد بودن و ساخت فیلم هایی است که فقط از شخص شما برمی آید. طرز شکل دادن مسیر خود، کسب مهارت و بهره بردن از منحصر بفرد بودنتان را بیاموزید.
۱۴:۱۳
پیدا کردن داستان
میرا از اهمیت بهره گرفتن از فرهنگ و سیاست برای غنی کردن داستان سخن می گوید. راجع به اهمیت سرسختی، همکاری و بازخورد در تبدیل داستان به فیلمنامه بیشتر بدانید.
۱۹:۱۷
استفاده درست از بودجه مالی
هرگز از مشکلاتی که با آن مواجه هستید صحبت نکنید . میرا به شما آموزش می دهد که چطور بعنوان یک فیلمساز مستقل، در عین محدود بودن بودجه، بیشترین بهره را از منابع خود ببرید.
۱۵:۳۵
انتخاب بازیگر
رابطه بین بازیگر و کارگردان بر محوریت اعتماد است. نحوه انتخاب بازیگر مناسب و وادار کردن آن ها به بروز دادن روح واقعی خود را بیاموزید.
۲۳:۲۴
کارگردانی کردن بازیگرها
روش کارگردانی برای بازیگران کودک و بزرگسال،ایجاد رابطه طبیعی و صادقانه با بازیگرها، و بهره بردن از تمرین های پشت دوربین را بیاموزید.
۱۶:۵۴
کارگردانی ژست ها
میرا از روش های خود برای افزودن ژست های منحصر بفرد و انسانی به ایفای نقش بازیگران برای هرچه بیشتر کردن حس زندگی در صحنه صحبت می کند.
۱۷:۵۴
ورکشاپ صحنه، بخش ۱: خوانش و بخش بندی
در بخش ۱ از ورکشاپ سر صحنه ی میرا، او دو بازیگر (یعنی «مادینا نالوانگا» و «فیلیپ لوسواتا») از فیلم «ملکه کاتوه» را مقابل دوربین می آورد تا طرز ساخت صحنه های احساسی سنگین را به شما آموزش دهد.
۱۶:۲۳
ورکشاپ صحنه، بخش ۲: تمرین اجرای صحنه
در بخش ۲ ورکشاپ، او با «مادینا نالوانگا» کار می کند تا طرز حمایت از بازیگر موقع ایفای نقش و آماده سازی آن ها از نظر احساسی برای صحنه را به شما نشان دهد.
۱۲:۴۲
ورکشاپ صحنه، بخش ۳: برداشت آخر
در بخش ۳ ورکشاپ، او در مورد نحوه همکاری با «فیلیپ لوستاوا» و «مادینا نالوانگا» برای بهبود عمکردشان توضیح می دهد.
۲۱:۰۷
روایت داستان: «Monsoon Wedding»
«Monsoon Wedding» برای میرا فرصتی بود تا تجربه روایت داستان بر اساس اتفاقاتی که طی بزرگ شدنش برایش افتاده بود داشته باشد. روش متعادل ساختن احساسات در داستان، جهت بیان هرچه بهتر حقیقت و ارتباط گرفتن با مخاطب گسترده را بیاموزید.
۲۱:۵۴
شکل دادن یک پالت بصری
میرا در مورد ماهیت نقطه نظر بصری، چگونگی ارائه آن از طریق یک فهرست برداشت، و نحوه همکاری با تیمتان برای ارتقاء جنبه زیباشناختی فیلم توضیح می دهد.
۲۰:۳۹
کارگردانی سر صحنه
شجاعت و سرزندگی دو عنصر حیاتی در فرآیند کاری میرا نیر هستند . توصیه های میرا در مورد آمادگی برای زندکی سر صحنه، مثلا نحوه هماهنگ شدن با عوامل ساخت فیلم و بازیگران و حفظ انرژی خلاقانه، را بشنوید.
۱۸:۲۴
کار با فیلمبردار
به گفته میرا بهترین فیلمبردارانی که تا کنون با آن ها کار کرده است همچون «شاعران نور» هستند. روش پیدا کردن بهترین فیلمبردار برای فیلمتان و همکاری با وی جهت طراحی یک سبک سینمایی را بیاموزید.
۱۵:۱۶
تدوین
از مزیت های همکاری نزدیک با تدوینگر حین ساخت فیلم با خبر شوید؛ و چگونگی استفاده از ریتم دادن به صحنه ها و ترکیب کردن آن ها را طی تدوین جهت تغییر حس و حال فیلم بیاموزید.
۱۷:۵۰
صدا و موسیقی
میرا فلسفه خود در مورد کارگردانی و تاثیر روی دیدگاه و قلب مخاطب با استفاده از موسیقی را بیان می کند. او توصیه هایی در مورد کار با آهنگساز ارائه داده و نحوه استفاده مناسب از سکوت بطور تاثیرگذار را به شما می آموزد.
۲:۲۰
داستان خود را روایت کنید
میرا آخرین اندیشه های خود را به شما منتقل می کند و شما به این تشویق می کند که به تدریج داستان هایتان را در ذهنتان تحقق بخشید و راهی برای روایت آن ها به شخصی ترین حالت ممکن پیدا کنید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross