خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

سارا بلیکلی

آموزش خود کارآفرینی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۲۹ دقیقه
۱۴ قسمت
48 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۷:۵۵
پیدا کردن هدف
با معلم جدید خود ملاقات کنید: سارا بلیکلی، میلیاردر خود ساخته و موسس شرکت اسپانکس. سارا در مورد ماجراجویی های خود به عنوان یک مخترع و کار آفرین صحبت می کند و با شما اهداف خود برای خدمت به زنان و تولید محصولات بهتر برای زنان به اشتراک می گذارد.
۱۶:۴۳
توسعه ایده های بزرگ خود
سارا در مورد میزان زمانی که برای تفکر در مورد توسعه ایده های خود نیاز دارید صحبت می کند. یاد بگیرید که چگونه ایده های خود را تصفیه کنید، چگونه خود را از رقبایتان متمایز کنید و چگونه ایده های خود را ثبت کنید.
۱۶:۲۹
وضعیت ذهنی یک کار آفرین
برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین باید وضعیت ذهنی مناسبی را برای خود ایجاد کنید و آن را توسعه دهید. سارا به شما یاد می دهد که به گونه ای ذهن خود را تربیت کنید که از شکست ها استقبال کنید، در چالش های مختلف به دنبال درس های پنهان آن باشید، مقاصد خود را مشخص و عینی کنید و بالاها را هدف بگیرید.
۱۴:۳۳
تولید نمونه اولیه
سارا به شما تاکتیک های جواب پس داده تولید نمونه اولیه را آموزش می دهد، از جمله اینکه چگونه از بازخورد مشتریان آگاه شوید و روی نقاط ضعف خود کار کنید. او همچنین در مورد توسعه بعضی از ابداعات خود بحث می کند.
۱۷:۳۸
ساخت
سارا به عنوان یک مخترع، محدودیت های مختلف را با سازندگان به چالش می کشد. سارا شما را تشویق می کند که خارج از محدودیت ها فکر کنید و به شما یاد می دهد که چگونه یک تولید کننده انتخاب کنید، در مورد حداقل ها با او مذاکره کنید و از طریق تنوع بخشی به تولید کنندگان برای خود اهرم ایجاد کنید.
۲۰:۰۴
فروش
سارا به عنوان خبره فروش که زمانی کار خود را با فروش دستگاه فکس از دری به در دیگر شروع کرد، ایده های عملی خود را برای فروش با شما به اشتراک می گذارد؛ از جمله اینکه چگونه مشتری خود را بشناسید، چگونه یک نه را به بله تبدیل کنیم و چگونه با ترس های خود از فروش دست و پنجه نرم کنیم.
۲۱:۴۰
ایجاد آگاهی
اسپانکس از طریق محصولاتی که زنان دوست دارند و از آن تعریف می کنند تعریف به برندی شده که همه امروز آن را می شناسیم. سارا شما را تشویق می کند که با ماجرای اصلی خود بازار را به پیش ببرید و از طریق تاکتیک های بازاریابی سر و صدا ایجاد کنید.
۱۴:۴۶
تحلیل و بررسی برند Mented
سارا با کی جی میلر، موسس برند آرایشی منتد و محصولات آرایشی روزمره نود هم صحبت می شود. آن ها در مورد اهمیت تفکیک در خرده فروشی، هماهنگی در ارائه محصول و رهبری بازار با شعار اصلی خود صحبت می کنند.
۱۲:۴۵
قیمت گذاری
قیمت گذاری یکی از مهم ترین بخش های هر تجارت است. سارا نکاتی را به کارآفرینان مشتاق در مورد نحوه ساخت ارزش فهم شده، توسعه برنامه های توزیع و ایجاد استراتژی های تخفیف کالاها ارائه می دهد.
۱۳:۳۵
تحلیل و بررسی برند Wellround
سارا با بتسی شیلینگ، موسس کمپانی ولراند (که یک کمپانی تولید محصولات بهداشتی است) در مورد جایگیری در بازار به بحث می نشیند. یاد بگیرید که در ارتباط با هزینه های تولید چگونه محصولات خود را قیمت گذاری کنید و چگونه در مورد همکاری در توزیع محصولات خلاقانه فکر کنید.
۱۹:۱۱
ساخت یک فرهنگ
برای سارا فرهنگ شرکتی به خصوص برای رشد اسپانکس یک اولویت مهم محسوب می شود. سارا بر اهمیت استخدام افراد برای پوشش ضعف های شرکت، توانمند سازی کارمندان و ایجاد یک فرهنگ برای درس گرفتن از شکست ها تاکید می کند.
۱۳:۳۵
تحلیل و بررسی برند Fellow
سارا یا جیک میلر، موسس شرک فلو (تولید کننده ابزار حرفه ای درست کردن قهوه) به بحث می نشیند، و با او در مورد اهمیت ساخت و توسعه یک فرهنگ شرکتی مثبت و مقیاس سازی هوشمندانه، به خصوص در امر استخدام نیرو با او صحبت می کند.
۶:۳۷
تحلیل و بررسی Spanx
سارا در مورد ساخت و توسعه موفق ترین محصولات شرکت خود با جزییات بحث می کند و به شما بینشی گسترده تر در مورد مراحل مختلف فرآیند تولید و توسعه می دهد؛ از جمله نام گذاری آن ها، نحوه ابداع این محصولات و تفکیک آن از محصولات دیگر.
۱۴:۴۰
راهنمای بقای سارا-
سارا دانش خود را در مورد فراز و نشیب های زندگی یک کار آفرین با شما به اشتراک می گذارد. فلسفه پایه فکر او را که برای موفقیت او حیاتی بوده است یاد بگیرید، از ساخت یک سیستم حمایتی تا مدیریت زمان و تردیدهای خود.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross