خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار( در دیگر اشتراک ها)
سبد خرید

سیمون بایلز

آموزش ژیمناستیک

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۱۱ دقیقه
۱۷ قسمت
56 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
آشنایی با سیمون
۴:۰۵
آشنایی با سیمون
با استاد جدید خود آشنا شوید: برنده مدال طلای چهار دوره المپیک، سیمون بایلز آماده است تا با نمایش مهارت های ابتدایی و پیشرفته و ارائه ی توصیه هایی در مورد هدف گذاری و کار با مربیان، الهام بخش دنیای ژیمناستیک شما باشد.
یادگیری مهارت های جدید
۴:۵۷
یادگیری مهارت های جدید
برای اجرای ایمن و صحیح فن توسط یک ژیمناست، نظم و تمرکز دو عامل ضروری هستند. سیمون شما را به کسب مهارت در حرکات مقدماتی، که پایه و اساس یادگیری مهارت ها و حرکات دشوارتر هستند، تشویق می کند.
اصول میله های ناهموار
۸:۵۳
اصول میله های ناهموار
همچنان که سیمون مبانی حرکات روی میله های ناهموار را به شما آموزش می دهد، یک دختر هشت ساله به نام میا این حرکات را به اجرا می گذارد. بعضی از این تمرین ها شامل حرکاتی همچون گلاید، ایستادن روی دست، پرش و ایستادن با دست روی میله، پرش بین میله ها و غیره می شود.
حرکات پیشرفته میله های ناهموار
۱۲:۱۸
حرکات پیشرفته میله های ناهموار
سیمون حرکات پیشرفته روی میله های ناهموار را نشان داده و توضیح می دهد.
بررسی حرکات سیمون روی میله ها
۸:۲۶
بررسی حرکات سیمون روی میله ها
سیمون به بررسی و تحلیل ویدئوهایی از بعضی از شاخص ترین حرکات خود روی میله ها، شامل حرکاتی که قهرمانی ۲۰۱۸ میلادی جهان را برایش به ارمغان آورد، می پردازد.
غلبه بر ترس
۶:۴۰
غلبه بر ترس
حتی پر افتخار ترین قهرمانان تاریخ دنیای ژیمناستیک هم ممکن است دچار ترس و استرس شوند. سیمون توصیه هایی برای بیرون کردن ترس از ذهن ارائه داده و تعریف خود از اعتماد به نفس را بیان می کند.
حرکات مقدماتی روی زمین
۱۲:۰۳
حرکات مقدماتی روی زمین
سیمون با کمک لیا دختر ۹ ساله، به آموزش و بررسی حرکات مقدماتی روی زمین، همچون چرخ و فلک، بالانس دو دستی، ایستادن روی دو دست و غیره می پردازد.
حرکات پیشرفته روی زمین
۹:۰۸
حرکات پیشرفته روی زمین
سیمون حرکات پیشرفته روی زمین، شامل پرش های چرخشی، حرکات ترکیبی و البته حرکت مخصوص خودش، را آموزش می دهد.
رقابت در روز مسابقه
۴:۱۵
رقابت در روز مسابقه
وقت گذاشتن برای آماده سازی پیش از مسابقه بسیار مهم است. سیمون برخی از روش های تمرینی و حرکات آماده سازی خود را به شما آموزش می دهد. همچنین او روش های خود برای شنیدن حرف مربیان حین اجرا و اجتناب از اشتباهات رایج هنگام رقابت را با شما به اشتراک می گذارد.
حرکات مقدماتی میله تعادلی
۱۳:۲۰
حرکات مقدماتی میله تعادلی
میله تعادل که نیاز به ترکیبی از حرکات آکروباتیک و رقص گونه دارد، به همان اندازه دشواری جسمانی از نظر ذهنی نیز چالش برانگیز است. همچنان که سیمون بعضی حرکات مقدماتی این آیتم را توضیح می دهد، پیسلی ۹ ساله به اجرای آن ها می پردازد.
حرکات پیشرفته میله تعادلی
۱۰:۳۷
حرکات پیشرفته میله تعادلی
پس از آموزش حرکات مقدماتی در قسمت پیش، اکنون در این قسمت سیمون به آموزش حرکات پیشرفته روی میله تعادلی می پردازد.
کار با مربیان
۶:۰۰
کار با مربیان
به عقیده سیمون دو عامل اصلی در رابطه بین مربی و ورزشکار اعتماد و ارتباط مناسب هستند. در این قسمت او روش کار موثر و هماهنگ با مربیان را به شما آموزش می دهد.
حرکات مقدماتی خرک
۷:۳۹
حرکات مقدماتی خرک
سیمون حرکات مقدماتی تخته پرش را به شما آموزش داده و همزمان جرزی به اجرا و نمایش هریک از تکنیک ها می پردازد.
حرکات پیشرفته خرک
۶:۴۰
حرکات پیشرفته خرک
سیمون شیفته ی حس پروازی است که هنگام کار با تخته پرش به او دست می دهد. او در این قسمت تمام تکنیک های پیشرفته تخته پرش، شامل حرکات مختلف یورچنکو و چنگ، را به شما آموزش می دهد.
تحلیل حرکات سایمون روی خرک
۵:۴۹
تحلیل حرکات سایمون روی خرک
سیمون ویدئویی از حرکات خود روی تخته پرش، شامل اجرای حرکت " چنگ " در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۶ را بررسی می کند. همچنین او به تحلیل حرکات خود روی تخته پرش می پردازد.
هدف گذاری
۴:۳۰
هدف گذاری
برای ژیمناست ها اهداف نقش برنامه های کاری را دارند. سیمون در مورد اهمیت یادداشت برداری و همینطور تعیین اهداف روزانه جهت کسب بهترین نتیجه از تمرین ها توضیح می دهد.
بلوغ بعنوان ژیمناست
۶:۱۹
بلوغ بعنوان ژیمناست
سیمون کلاس خود را با صحبت در مورد توقفی که در دوران حرفه ایش داشته و تاثیرات آن بر روی بلوغش بعنوان یک ژیمناست و همینطور زندگی شخصی اش به پایان می رساند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از 4۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross