خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

هربی هنکوک

آموزش پیانو

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۲۳ دقیقه
۲۵ قسمت
166 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۱۹
آشنایی با استاد جدیدتان
بااستاد خود آشنا شوید، پیانیست و آهنگساز افسانه ای هربی هنکوک. به عقیده هربی موسیقی چیزی بیشتر از نت هایی است که می نوازید. ذهن و گوش های خود را در برابر اصل داستان باز کنید.
۷:۲۲
رویکردی انسانی به موسیقی
به عقیده هربی موسیقی چیزی بیش از نت هایی است که می نوازید. . ذهن و گوش های خود را در برابر اصل داستان باز کنید.
۱۱:۱۷
بداهه سازی
از بداهه نوازی نترسید. در روش هربی اولین گام ساده ترین گام است: گوش کنید، سپس واکنش نشان دهید.
۱۳:۰۴
یادگیری از طریق شنیدن
هربی نوازندگی به سبک جاز را از همنوازی با ترانه های مورد علاقه اش در این سبک آموخت. طرز استفاده از روش او برای همراهی با موسیقی مورد علاقه خود را بیاموزید.
۷:۴۵
دو فرم اساسی در جاز
بسیاری از نواهای جاز بر اساس دو الگوی هارمونیک بسیار ساده شکل گرفته اند. به اجرای عملی روش ایده های بداهه نوازی هربی بپردازید و به فرصت های جدیدی برای استفاده از آن ها پی ببرید.
۵:۵۱
گوش دهید و یاد بگیرید: Oleo
اجرای ترانه ی Sonny Rollin’s توسط هربی را بشنوید، تمرین کنید و همزمان با آن بنوازید. این ترانه مصداقی کلاسیک از تغییر ریتم است.
۱۴:۲۲
اصول ابتدایی پیانو
هربی به توضیح مبانی نواختن پیانو می پردازد.
۱۴:۰۱
تمرین های پیانو
با اجرای تمرین هایی که بیش ترین تاثیر را روی عملکرد هربی داشته اند، به انگشتان خود سرعت و قدرت ببخشید.
۸:۵۰
بداهه نوازی تک نفری
وقتی تنها می نوازید آزادید تا به هر سبک و سیاقی بنوازید. با روش خلاقانه هربی در زیر پا گذاشتن قواعد ملودی، ریتم و هارمونی برای نواختن قطعاتی خلاقانه آشنا شوید.
۱۶:۵۷
تکنیک های پیشرفته بداهه نوازی
آیا تا کنون موسیقی را به عنوان توالی از تصاویر در نظر گرفته اید؟ هربی تکنیک هایی را با شما به اشتراک می گذارد که مرزهای بداهه نوازی تان را جابجا خواهد کرد.
۱۲:۱۶
جلسه اجرا: بداهه نوازی گروهی
هربی همراه با چند مهمان هنرمند، نحوه بداهه نوازی گروهی و چگونگی برقراری ارتباط ذهنی بین چند نوازنده را آموزش می دهد.
۱۳:۴۳
آهنگسازی
ترانه ها از کجا می آیند؟ به عقیده هربی ترانه ها در جریان زندگی روزمره شکل می گیرند. با روش هربی برای تبدیل خاطرات، حالات روحی و احساسات به موسیقی آشنا شوید.
۱۱:۵۹
آهنگسازی مجدد، تنظیم مجدد، از نو ساختن
یک ترانه را هیچگاه نمی توان تمام شده دانست. حتی پس از ضبط کامل هنوز هم جا برای متحول کردن آن وجود دارد. در این قسمت، هربی شما را برای دادن حس حال مدرن به ترانه هایی با آهنگسازی قدیمی به چالش می کشد.
۱۰:۱۷
اجرای Watermelon Man به دو روش
هربی برای تحلیل دو نسخه مختلف از یکی از ترانه های کلاسیک خود یک جلسه ریتم نوازی برگزار می کند. همچنین او در این قسمت به تلفیق نوای سینتی سایزر سولو در سبک فانک و بلوز می پردازد.
۱۱:۱۸
کار به عنوان یک آهنگساز
هربی تجربیات حاصل از سال ها همکاری با برجسته ترین چهره های سبک جاز را به اشتراک می گذارد.
۱۳:۵۱
صداسنجی آکوردها
بی نهایت روش مختلف برای نواختن یک آکورد با ساز شما وجود دارد. با شیوه های هربی آشنا شوید و از آن در اجرای خود تاثیر بگیرید.
۱۱:۲۶
تحلیل هارمونی سازی مجدد Round Midnight
یکی از روش های مورد علاقه هربی برای تحلیل هارمونی ها، نواختن آکوردهای جدید روی ملودی های قدیمی است. شاهد تغییرات امکان پذیر جالبی باشید که هربی روی نسخه کلاسیک Thelonious Monk اعمال می کند.
۶:۵۸
هارمونی های خلاقانه ی Ravel
نوازندگان سبک جاز صرفا از دیگر نوازندگان این سبک چیزهای جدید نمی آموزند. یکی از معیارهای هربی برای هارمونی، آهنگساز فرانسوی Maurice Ravel است. با تماشای این قسمت بعضی از ترفندهای هارمونیک Ravel را به کوله بار خود اضافه کنید.
۱۳:۲۵
گسترش افق های هارمونیک
رویکرد هربی به هارمونی در طی سالیان سال تجربه و آزمون شکل گرفته است. از ایده های او در کند و کاو خود در باب هارمونی الهام بگیرید.
۸:۵۲
بشنوید و یاد بگیرید: Maiden Voyage
هربی یکی از معروف ترین آهنگ های خود را به تنهایی با پیانو اجرا می کند. اجرای او را بشنوید و با اجرای همزمان، روش اجرای تصنیف های تک نفری و استفاده از آکورد sus4 را بیاموزید.
۱۶:۰۱
نوازندگی ریتمیک
هربی نکات و توصیه هایی برای داشتن آرامش و اعتماد به نفس بیشتر هنگام نواختن ریتم های پیچیده و ناآشنا ارائه می دهد.
۹:۲۲
جلسه اجرا: ریتم ترانه ی Actual Proof
هربی در یک جلسه ریتم نوازی مجدد به اجرای یکی از ترانه های Headhunters می پردازد. همراه با او اجرا کنید و خودتان با بیت آشنا شوید.
۱۳:۳۳
زندگی در دنیای موسیقی
هربی به شکلی عجیب در مسیر سبک جاز قرار گرفت. از همان زمان تا کنون راه سختی را پیموده است. ماجرای او الهام بخش و گواهی بر این است که دنبال کردن علاقه و رویای شخصی در زندگی می تواند به سرانجام برسد.
۵:۴۵
بشنوید و یاد بگیرید: Watermelon Man
هربی در آخرین اجرای تک نفره خود یکی از محبوب ترین ترانه هایش را می نوازد. او با بررسی این آهنگ به شما نشان می دهد که اگر پذیرای الهامات لحظه ای باشید چه فرصت هایی پیش رویتان قرار خواهد گرفت.
۲:۴۲
جمع بندی کلاس
هربی ضمن بیان سخن های پایانی، کلاس خود را با نواختن قطعه ای برای بدرقه ی شما به اتمام می رساند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross