خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

شیلا ای

آموزش درام و پرکاشن

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۳۰ دقیقه
۱۵ قسمت
50 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۶:۴۲
آشنایی بیشتر با شیلا
شیلا ای نوازنده درام و سازهای کوبه‌ای به شما خوش آمد می‌گوید و لحظات مهمی را که باعث شروع فعالیت حرفه‌ای او شده ‌‍اند با شما در میان می‌گذارد.
۱۰:۴۶
ریتم خود را پیدا بکنید
شیلا به شما نشان می دهد که چگونه با حرکت، کف زدن و استفاده از اشیاء خانگی برای ساخت موسیقی، ریتم خود را پیدا کنید.
۸:۰۷
شروع نواختن با درام
شیلا شما را با مجموعه درام آشنا می کند و سه حرکت اساسی برای گرم کردن را نشانتان می دهد که به عنوان مقدمه نیز شناخته می شوند: تک آهنگ ها، دونفره ها و پارادایدها
۱۰:۳۱
یادگیری بیت های درام
شیلا تکنیک های متوسط و پیشرفته درام را برای ژانرهای مختلف موسیقی تشریح می کند.
۶:۵۶
درام نوازی در گروه
زمانبندی، رابطه درام و باس و نحوه هدایت آهنگ بصورت پویا با گروه را بیاموزید.
۱۱:۲۷
تکنوازی و Fills
تکنوازی چیزهای زیادی را در مورد نوازنده درام بازگو می‌کند. شیلا توضیح می‌دهد که چه وقت باید تکنوازی کرد، چگونه باید بداهه نوازی کرد و چه زمانی باید از این موارد پرهیز کرد.
۶:۰۴
رشد کردن بعنوان رهبر گروه
شیلا در مورد آنچه برای تبدیل شدن به رهبر گروه موسیقی اساسی است صحبت می‌کند و به شما نشان می‌دهد که آمادگی، تمرین و برقراری ارتباط چقدر برای گروه مهم است. او را هنگام هدایت گروه و نوازندگی ببینید.
۶:۲۱
تمرین و تطبیق
شیلا در مورد اهمیت تطبیق بدن به عنوان نوازنده درام و تاثیر آن در بهتر شدن اجرا صحبت می‌کند. همچنین با تشریفات قبل از اجرا به طور مختصر آشنا خواهید شد.
۶:۰۴
برسی و تحلیل آهنگ A Love Bizarre
شیلا دانش و مهارتی را که تا کنون با شناسایی بخش‌های مختلف درام از یکی همکاری ‌هایش با پرنس در آهنگ A Love Bizarre بدست آورده در اختیار شما قرار می دهد.
۱۵:۱۰
همکاری با پرنس
شیلا داستانهای شخصی و درس هایی را از سالهای همکاری با پرنس به اشتراک می گذارد.
۱۵:۳۶
نصیحت هایی برای نوازندگان
می‌خواهید یک نوازنده حرفه‌ای درام باشید یا فقط به نوازندگی علاقه دارید؟ نصیحت های شیلا به شما را بشنوید.
۱۷:۳۵
نواختن با کونگا
سفر موسیقایی شیلا با ساز کونگا آغاز شد. اصول نواختن این ساز کوبه‌ای لاتین را بیاموزید. از اصول اولیه و صدا گرفته تا تکنوازی و نوازندگی در گروه.
۱۷:۰۳
نواختن با تمبال
شیلا یکی از اولین نوازندگان موسیقی محبوب است که از ساز کوبه ای تمبال در گروه استفاده می‌کند. از تکنیک‌های نگه داشتن چوب گرفته تا نوازندگی با زنگوله، شیلا به شما نشان می‌دهد که چگونه به عنوان تکنواز یا به همراه گروه تمبال بنوازید.
۵:۲۶
آزمایش کردن با پرکاشن
شیلا شما را با کیت شخصی خود آشنا می‌کند و شما را به خلاقیت در تهیه کیت مناسب با بودجه‌ سبک خودتان تشویق می کند.
۶:۴۹
به خانواده خوش آمدید
شیلا، پیت، پیتر مایکل و خوآن اسکوودو حضور شما را به خانواده خود خوش آمد می‌گویند و از میراث موسیقایی خود سخن می‌گویند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross