خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

آپولونیا پولن

آموزش پخت نان

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۳۵ دقیقه
۱۷ قسمت
۵۷ صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۵:۲۵
آشنایی بیشتر با آپولونیا
آپولونیا ابتدا داستان تاسیس نانوایی در سال ۱۹۳۲ توسط پدربزرگش و نحوه توسعه آن توسط پدرش، پیش از به دست گرفتن زمام امور را روایت می‌کند و سپس به معرفی خود و نانوایی تحسین شده‌اش می‌پردازد و به شما توضیح می‌دهد که در این کلاس چه چیزی یاد خواهید گرفت.
۱۰:۱۰
پختن نان به شیوه لا پولن
با فلسفه نانوایی آپولونیا از جمله استفاده از هر پنج حس و آموزش‌های عملی در مورد مواد غذایی و ابزار آشپزی آشنا بشوید.
۱۳:۰۱
خمیر ترش
آپولونیا طرز تهیه خمیر ترش خانگی فرانسوی‌ را تشریح می‌کند، نحوه تهیه و نگهداری مخمر را آموزش می‌دهد و به ما توضیح می دهد که مخمر چگونه باعث غنی شدن قرص نان می‌شود.
۱۸:۴۹
مخلوط کردن و شکل دادن نان گندمی پولن
آپولونیا با استفاده از خمیر ترش آموزش داده شده در درس قبلی، رازهای کسب مهارت در پخت جواهر نانوایی پولان، نان گندمی مشهور خود را از مخلوط کردن گرفته تا مقیاس و شکل به شما آموزش میدهد.
۱۷:۵۵
ورز دادن و پختن نان گندمی پولن
آپولونیا فوت کوزه ‌گری نان گندمی خود از جمله آموزش ورز دادن و پختن را به شما آموزش می‌دهد و با بررسی قدم به قدم قرص نان، مشکلات رایج در پخت نان را به توضیح می دهد.
۱۹:۴۹
چاودار
آپولونیا شما را با روش مخصوص پولان برای استفاده از چاودار آشنا می‌کند: یک قرص نان مغذی و گلدار، تخمیر شده بوسیله خمیر ترش مورد استفاده در نان گندمی
۲۲:۰۴
خرده نان
Pain de mie بصورت تحت‌الفظی به معنای خرده نان است. به وسیله این دستور پخت که مبنای آن مخمر دست اول است، آپولونیا تاثیر ظرافت دست بر پختن نانی مقاوم با بافتی ابر شکل را برای شما تشریح می‌کند.
۲۳:۵۱
نان بریوش
آپولونیا با اشاره به زمانی که در جوانی به عنوان شاگرد در نانوایی پولان صرف یاد گرفتن تکنیک بریوش کرده است، راهی برای ایجاد بافتی حبابی و گنبدی شکل این نان محبوب فرانسوی به شما آموزش می دهد.
۱۳:۵۷
نان آرد ذرت
آپولونیا برای بهبود دستور پخت نان آرد ذرت یک دهه وقت صرف کرده است. او روش خود را برای پختن قرص نانی بدون گلوتن با شما در میان می‌گذارد. روشی که سر شام دانشگاه در هاروارد به او الهام شده است.
۵:۳۳
نان تازه: خمیر ترش تارتین
آپولونیا دستور تهیه ساندویچ ژامبون و پنیر یک طرفه و محبوب کافه خواهر پولان و روش خود را برای تهیه نان تست بی نقص به شما آموزش می‌دهد.
۷:۵۸
نان خشک خوش طعم فرانسوی
آپولونیا روش خود را برای استفاده از نان خشک در این تست فرانسوی پر شده با گوجه و کاری که رونوشتی جدید از این نان شیرین است با شما در میان می گذارد.
۹:۱۶
نان خشک: گندم ترش و گرانولای چاودار
آپولونیا با جایگزین کردن جو دوسر بجای نان خشک، یک روکش خلاقانه برای گرانولا معرفی می کند، که برای نان کهنه بسیار کاربرد دارد.
۵:۴۹
نان بیات: انواع کروتون
آپولونیا دو روش برای تبدیل نان بیات به کروتون های خوشمزه به شما آموزش می‌دهد که یکی پخته شده در فر و دیگری سرخ شده در ماهیتابه است.
۷:۲۲
نان بیات: سالاد سزار با کروتون بریوش طعم دار
آپولونیا نسخه مخصوص خود را از سالاد سزار با کروتون بریوش طعم دار که توجه همه را به خود جلب خواهد کرد، با شما به اشتراک می گذارد.
۱۰:۴۴
نان بیات: آرد سوخاری و پستو خمیر ترش گندم
آپولونیا پنیر و دانه کاج را در این پستوی فوری و خلاقانه با آرد سوخاری و گردو جایگزین می‌کند.
۱۳:۴۵
تزئین کردن نان ها
نانوایی پولن سابقه زیادی در همکاری با هنرمندان دارد. از جمله دوستی پدر آپولونیا با دالی. آپولونیا روی رابطه بین نان و هنر تاکید می‌کند و به شما نحوه تزئین کردن نان با برگ، گل زر و نامه را آموزش می‌دهد.
۹:۲۸
سابله چاودار
در انتها آپولونیا طرز تهیه کلوچه محبوب و دانه‌ای پولن را آموزش می‌دهد که شکنجه یا مجازات نام دارند، زیرا نمی‌توان تنها یک عدد از آن ها را خورد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross