خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

مالکوم گلدول

آموزش نویسندگی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۵۴ دقیقه
۲۴ قسمت
76 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۴۲
آشنایی با استاد نویسندگی جدیدتان
با استاد خود آشنا شوید: نویسنده ای پر فروش و یکی از پرسابقه ترین نویسندگان نشریه معتبر نیویورکر، مالکوم گلدول. مالکوم اشاره ای به آنچه در این کلاس برایتان در نظر گرفته می کند و ایده ی نوشتن به عنوان یک ندای درونی را بررسی می کند.
۱۸:۱۶
شکل دادن ساختار روایی: یک پازل ناقص
مالکوم عاشق مباحث ناقص است، چرا که مباحث و مطالب بی نقص و کامل بیش از حد واضح و کسل کننده هستند. با روش مالکوم برای قرار دادن یک پازل با پایان باز در داستانش «The Ketchup Conundrum» آشنا شوید.
۱۳:۴۰
نگه داشتن مخاطب: ابزارهای درگیر نگه داشتن
داده ها و اطلاعات بخش مهمی از داستان های مالکوم هستند. با سه روش مالکوم برای کمک به هضم داده ها توسط خواننده ها و درگیر نگه داشتن آن ها با ایده های پیچیده در نوشته هایش آشنا شوید.
۱۳:۲۴
نگه داشتن مخاطب: کنترل کردن اطلاعات
روش استفاده از غافلگیری ها، بازی های حدسی و تعلیق برای دعوت مخاطب به تفحص در داستان خود را بیاموزید.
۱۴:۳۲
تحقیق
مالکوم اصول اساسی خود برای پرده برداشتن از ایده ای فوق العاده برای یک داستان از طریق تحقیق را آموزش می دهد.
۱۲:۳۴
انتخاب داستان
چه چیز باعث می شود داستان ارزش پیگیری را داشته باشد؟ مالکوم از معیارهای خود برای انتخاب یک داستان منحصر بفرد و اولین گام ها برای توسعه چنین داستانی صحبت می کند.
۱۲:۳۷
توسعه دادن داستان
با روش مالکوم برای توسعه و پرورش ایده ی داستان، و سنجش ایده های جدید از طریق خانواده و دوستان آشنا شوید.
۱۵:۲۸
توسعه دادن داستان: کلمات مشابه
مالکوم با استفاده از نمونه هایی همچون David & Goliath و What the Dog Saw به شما نحوه پی بردن به الگوها و برقرار کردن ارتباط بین ایده هایی که به نظر بی ربط می رسند را آموزش می دهد.
۱۵:۲۸
مصاحبه کردن
مصاحبه عنصری اساسی برای شکل دادن یک کاراکتر در نوشته های غیرداستانی است. مالکوم به شما نحوه انجام یک مصاحبه در راستای پی بردن به حقایق منحصر بفرد و جذاب در مورد شخصیت مد نظر را آموزش می دهد.
۹:۴۸
کاراکترها: توصیفات
مالکوم به تجزیه و تحلیل دو مورد از نوشته های خود، یکی از نوشته هایش برای نیویورکر و یکی برای ژورنال پزشکی، می پردازد تا طرز جان بخشیدن به یک کاراکتر را به شما آموزش دهد.
۱۰:۱۰
کاراکترها: شکل دادن یک دنیا
اگر برای توصیف یک کاراکتر دو گزینه ی توصیف از طریق ظاهر و شمایل یا وسایل موجود در اتاق خواب وجود داشته باشد، مالکوم گزینه دوم را انتخاب خواهد کرد. طرز شکل دادن یک کاراکتر با استفاده از چیدمان پیرامون و اعمال وی را بیاموزید.
۱۵:۵۲
تحلیل کاراکتر The Pitchman
به عقیده مالکوم زمان پرده برداشتن از یک داستان به اندازه جذابیت خود داستان اهمیت دارد. او این ایده را با نگاهی عمیق به یکی از کاراکترهای مورد علاقه اش، Ron Popeil، توضیح می دهد.
۹:۵۶
شکل دادن ساختار زبان
با طرز استفاده مالکوم از طول جملات با نشانه گذاری ها برای هدایت خواننده در راستای درک ایده های پیچیده آشنا شوید.
۱۰:۰۳
اصطلاحات مخصوص
مالکوم با استفاده از یکی از مقاله هایش برای نیویورکر با موضوع تست یک داروی جدید بعنوان مثال، به شما نشان می دهد که چگونه با بکار بردن اصلاحات مخصوص یک صنف می توانید مخاطب را درگیر کنید.
۱۷:۰۲
لحن و آهنگ صدا
مالکوم با آوردن نمونه هایی از کتاب خود دیوید و گولیاث و همینطور پرسش و پاسخ های عمومی اش، به توضیح نحوه تنظیم لحن متناسب با جامعه مخاطب کتاب یا نوشته مد نظر می پردازد.
۹:۴۴
طنز و حزن
به عقیده مالکوم خویشتن داری برای ایجاد احساسات واقعی عاملی ضروری است. نحوه استفاده از طنز و حزن جهت ایجاد ارتباطی عمیق با خوانندگان را بیاموزید.
۱۵:۰۸
زبان و حس در Something Borrowed
مالکوم با استفاده از مقاله ی خود Something Borrowed بعنوان نمونه، نحوه استفاده از زبان و احساسات را برای شکل دادن یک ساختار روایی تاثیرگذار نشان می دهد.
۸:۲۸
تیترها
به عقیده مالکوم تیتر یا عنوان عامل اصلی جلب توجه است. طرز نوشتن عناوین و تیترهای تاثیرگذاری که بیانگر احساسات خواننده تان باشند را بیاموزید.
۲۰:۱۹
پیش نویس ها و بازبینی ها
رساندن یک نوشته به مرحله نهایی یک فرایند طولانی است. مالکوم شما را با روش خود، از پیش نویس اول تا ویرایش نهایی، آشنا می کند.
۷:۲۳
وقتی داستان شما در جهان عرضه می شود
وقتی داستان شما منتشر شود، دنیا به آن واکنش نشان خواهد داد. توصیه های مالکوم برای ارتقاء سطح کاری، سر و کار داشتن با منتقدین و آنچه باید در صورت سوء برداشت خواننده از نوشته تان انجام دهید را بشنوید.
۸:۲۱
کار بعنوان یک نویسنده
توصیه های الهام بخش مالکوم در مورد شروع کار بعنوان یک نویسنده و ادامه دوران کاری خود بعنوان یک نویسنده حرفه ای را بشنوید.
۱۲:۱۷
چگونه بخوانید
به عقیده مالکوم اگر یک خواننده خوب نباشید هرگز یک نویسنده خوب نخواهید شد. با راهبردهای مالکوم برای تبدیل شدن به یک خواننده با دید انتقادی آشنا شوید.
۱۳:۳۰
آثار چه کسی را بخوانید
مالکوم به بررسی نقاط قوت بعضی از نویسنده های مورد علاقه خود می پردازد:Lee Child،David Epstein،Michael LewisوJanet Malcolm
۷:۵۳
نظریه ای برای ذهن های دیگر
مالکوم آخرین صحبت های خود را در مورد هدف حقیقی نوشته های غیر داستانی بیان می کند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross