خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

دن براوون

آموزش نویسندگی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۴۷ دقیقه
۱۹ قسمت
89 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۳۱
آشنایی با دن براوون
با استاد جدید خود آشنا شوید: نویسنده بزرگ و برجسته دن براون. در اولین جلسه از کلاس، دن در مورد نکات عملی که از این کلاس یاد خواهید گرفت پرداخته و اولین درس تعلیق را به شما آموزش می دهد.
۱۰:۳۰
آناتومی یک فیلمنامه هیجانی
به عقیده دن همه داستان ها از المان های مشابه تشکیل شده اند. با اجزاء ضروری مورد نیاز هر داستان گیرا، شامل چک لیست شخصی مورد استفاده دن برای خلق برخی از موفقیت ترین آثارش در سبک هیجانی آشنا شوید.
۱۵:۱۳
پیدا کردن ایده
دن به شما آموزش می دهد که چطور در دنیای اطراف خود به دنبال ایده های بزرگ باشید، چگونه برای کتاب خود عنوان مناسب انتخاب کنید، و چطور تنگنا و معمای اخلاقی داستان خود را شکل دهید.
۴:۲۸
انتخاب لوکیشن ها
بیاموزید که چطور با انتخاب لوکیشن مناسب مخاطب را جذب نموده، تعلیق ایجاد کرده و ساختار کتاب خود را شکل دهید.
۱۲:۵۱
خلق قهرمان ها و آدم بد ها
دن به شما تکنیک هایی برای خلق قهرمان هایی می آموزد که مخاطب بتواند در حد یک انسان واقعی با آن ارتباط برقرار کند. سپس نحوه خلق شخصیت های بد پیچیده ای را بیاموزید که بعنوان عامل بوجود آورنده ی کنش و تضاد عمل کنند.
۱۶:۲۵
ابزارهای کلی خلق کاراکتر
دن توصیه هایی کارآمد برای خلق کاراکترهای ثانوی قابل باور ارائه می کند. او همچنین به شما آموزش می دهد چطور با برقراری ارتباط مناسب بین کاراکترها تضاد را به حداکثر رسانده و روند داستان را پیش ببرید.
۶:۱۷
بررسی مورد کاراکتر: راز داوینچی
دن نگاهی پر جزئیات به کاراکتر یکی از پرفروش ترین رمان هایش، یعنی راز داوینچی، می اندازد تا نشان دهد که چطور می توان از انواع مختلف کاراکترها برای ایجاد تعلیق و پیش راندن روایت استفاده کرد.
۹:۰۹
تحقیق، بخش ۱
به عقیده دن، تحقیق یکی از مهم ترین بخش ها در فرایند خلاقانه است. بیاموزید که چطور می توان با تحقیقات میدانی و مصاحبه با متخصصین یک زمینه به داستان جزئیات دقیق اضافه نموده و به آن اعتبار بخشید.
۱۰:۰۸
تحقیق، بخش ۲
دن با تفحص بیش تر در فرآیند تحقیق خود به شما نشان می دهد که چطور می توان بین المان های غیر قابل پیش بینی ارتباط برقرار کرد.
۲۱:۳۴
شکل دادن یک داستان از صفر
دن فرآیند شکل دادن یک داستان، از ایده اولیه تا پایان بندی، را بطور کامل برای شما توضیح می دهد. او راهنمایی گام به گام برای تبدیل کردن ایده تان به یک داستان دلهره آور جذاب به شما ارائه می دهد.
۱۳:۱۳
ایجاد تعلیق ودلهره - بخش ۱
دن با استفاده از رمان خود، به نام Origin، و یک پروژه دیگر که تا کنون پیش از چیزی در مورد آن نگفته است، توضیح می دهد که چطور با استفاده از خط های داستان موازی و پاراگراف های آغازین دراماتیک جهت ایجاد تعلیق می توان خوانندگان را تا آخر مجذوب داستان کرد.
۱۱:۳۵
ایجاد تعلیق دلهره - بخش ۲
دن به شما راهبردهایی برای جذب مخاطب به صحنه ها و خلق لحظات دلهره آوری که آن ها را در انتظار صفحات بعدی نگه می دارد آموزش می دهد.
۱۵:۱۰
نگارش فصل ها و صحنه ها
با اصول دن برای رسیدن از طرح داستانی به پیش نویس اولیه آشنا شوید. روش خلق لحظات برجسته و به یاد ماندنی و ایجاد تنش و رهایی را از دن بیاموزید.
۱۸:۰۲
انتخاب و استفاده از زاویه دید
دن راهبردهایی برای انتخاب یک زاویه دید روایی به شما آموزش می دهد که بتوانید بوسیله آن تعلیق ایجاد نموده، اطلاعات را مخفی نگه دارید و ماهیت کاراکترها را افشا کنید.
۱۶:۴۵
توصیف و دیالوگ
روش نوشتن توصیفات، به گونه ای که متناسب با منطق خواننده باشند، و دیالوگ هایی که در عین انتقال اطاعات مهم بیانگر ماهیت کاراکتر نیز باشند را بیاموزید.
۱۴:۰۰
ویرایش و بازنویسی
دن به توضیح سیستم اجرایی خود برای پیگیری وضعیت ویرایش پرداخته و نشان می دهد که چطور می توانید با تصویر ذهنی تان به اثر قدرت و تاثیرگذاری ببخشید.
۱۵:۳۹
محافظت از فرآیند
فلسفه دن در مورد نویسندگی خیلی ساده است: از فرآیند محافظت کنید و نتایج خود به خود رقم خواهند خورد. روش عبور از مانع نویسندگان و همینطور شکل دادن عادات نویسندگی برای به حداکثر رساندن خلاقیت را بیاموزید.
۸:۵۸
زندگی یک نویسنده
دن از اهمیت پافشاری و پشت کار می گوید، توصیه هایی در مورد شکل دادن تیمی که به شما باور داشته باشند ارائه می دهد و روش نوشتن نامه ی درخواستی که در بین کوهی از نامه های دریافتی کارگزاران به چشم بیاید را به شما آموزش می دهد.
۲:۵۷
راز رازها
دن سخنان خردمندانه و انگیزشی پایانی خود را بیان نموده و عتیقه ای را که هرگز تا بحال به کسی نشان نداده است را به شما نشان می دهد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross