خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

جیمز پترسون

آموزش نویسندگی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۳۱ دقیقه
۲۲ قسمت
66 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۵۹
آشنایی با استاد نویسندگی جدیدتان
آموزگار شما یعنی پرفروش ترین نویسنده حال حاضر دنیا آنچه برای این دوره کلاس نویسندگی آماده کرده را برایتان توضیح می دهد.
۸:۳۷
علاقه + عادت
برای شروع نویسندگی ابتدا باید به طرز فکر مناسب و درست برسید. اسرار جیمز برای تمرکز روی کار، بازدهی بالا و داشتن انگیزه را از او بیاموزید.
۱۳:۱۴
ایده های خام
چطور می توان یک ایده فوق العاده را تشخیص داد؟ چطور می توان فهمید ارزش امتحان را دارد؟ جیمز تکنیک های خود برای شکل دادن ایده ها و چگونگی تشخیص ایده های خوب از بد را توضیح می دهد.
۹:۱۸
طرح داستان
با داشتن طرح داستان مناسب، مخاطب شما هرگز نمی تواند دست از ورق زدن کتاب بردارد. در این جلسه، جیمز در مورد رویکرد خود به طرح داستان و چگونگی حفظ مخاطب توضیح می دهد.
۱۱:۲۶
تحقیق
از دید جیمز تحقیق گسترده و مفهومی نه تنها روی کیفیت نوشتن، بلکه روی اعتبار نویسنده از دید مخاطب نیز تاثیر می گذارد. با فرآیند تحقیقی جیمز و چگونگی اعمال اندیشمندانه آن روی داستان آشنا شوید.
۹:۳۸
خلاصه طرح - بخش ۱
فوت کوزه گری جیمز خلاصه طرح یا طرح های کلی مناسب و فراگیر است. از او بیاموزید که چطور نسخه اول پیش نویس را با سرعت تمام و صرف نظر از هرچیز دیگر بنویسید.
۵:۴۵
خلاصه طرح - بخش ۲
جیمز خلاصه طرح کتاب معروف خود ماه عسل را هرگز به هیچ کس (حتی ناشر کتاب) نشان نداده است. خلاصه طرح داستان را در کتاب کار دنبال کنید و صحبت های جیمز را در مورد آن بشنوید.
۱۰:۲۷
موانع نویسندگان
حتی اگر به اندازه جیمز هم کتاب نوشته باشید (۷۶ کتاب پرفروش و کتاب های در راه)، باز هم به عنوان نویسنده هیچ چیز برایتان ترسناک تر از موانع ب سر راه نویسنده ها نخواهد بود. در این جلسه چگونگی برطرف کردن این مشکل را می آموزید.
۱۴:۰۹
خلق کاراکترها
جیمز کاراکترهای به یاد ماندنی و پیچیده زیادی، از الکس کراس گرفته تا مایکل بنت، را خلق کرده است. از او خلق کاراکترهایی را بیاموزید که خیر یا شر، تا انتهای داستان مخاطب را مجذوب نگه می دارند.
۹:۴۱
اولین خطوط
توجه مخاطب را جلب کنید و هرطور شده آن را حفظ کنید. جیمز چگونگی جذب خواننده در چند خط اول را آموزش می دهد.
۱۰:۲۱
دیالوگ نویسی
دیالوگ ها همیشه باید موجب پیش بردن داستان باشند. به صحبت های جیمز در مورد چند مشکل رایج در دیالوگ نویسید و روش های ساده برای برطرف کردن آن ها گوش کنید.
۱۰:۲۰
ساخت یک فصل
جیمز به فصل های متعدد و گیرای خود معروف است. از او بیاموزید که چطور می توان با در نظر گرفتن طرح داستان بعنوان نقشه راه مخاطب را در دل داستان حفظ کرد.
۱۰:۲۲
نویسندگی شورانگیز
راز نوشتن نوشته های هیجان انگیز و تعلیق آمیز .....
۱۳:۵۵
پایان بندی کتاب
همه ما با داستان های با پایان بندی نا مناسب خوانده ایم. از جیمز بیاموزید چطور از بین چند پایان بندی معدود، گزینه درست را انتخاب کنید.
۹:۰۴
ویرایش
تبحر جیمز ویرایش است، او با ویرایش درست و مناسب خواننده را در دل داستان حفظ می کند. با استفاده از تمرین های کتاب کار و صحبت های جیمز، ویراستار بهتری برای داستان خود شوید.
۱۲:۴۳
همکاری با یک نویسنده دیگر
جیمز چه زمان از یک نویسنده کمکی استفاده می کند؟ تا چه با او همکاری دارد؟ در این قسمت با دو نویسنده کمکی محبوب جیمز آشنا شده، و در مورد پیشینه و نحوه کار آن ها بیشتر بدانید.
۱۱:۱۳
منتشر شدن
جیمز که تا کنون ۷۶ کتاب پرفروش نوشته و همینطور توانسته نام خود را در کتاب گینس بعنوان اولین نویسنده دارای فروش بالای ۱ میلیون کتاب الکترونیکی ثبت کند، حتما چیزهای زیادی در مورد چاپ شدن آثار می داند. در این جلسه او آموخته های خود در این زمینه را با شما به اشتراک می گذارد.
۶:۰۸
عنوان ها و کاورهای کتاب
مخاطبین از روی جلد کتاب در موردش قضاوت می کنند. نظر آن ها در مورد کتاب شما چه باید باشد؟
۷:۱۷
بازاریابی به روش پترسون
جیمز پیش از اینکه اولین کتاب خود را منتشر کند، بعنوان مدیر اجرایی در یک شرکت تبلیغاتی در نیویورک فعالیت می کرد. آنچه جیمز از دوران خود در تبلیغات برداشت کرد بیاموزید و با بازاریابی برای کتاب خود آشنا شوید.
۹:۳۱
هالیوود
اگر اهالی سینما به داستان شما علاقمند شود چه؟ تجربیات و خاطرات جیمز از کار با اهالی سینما را بشنوید و نکته بردارید.
۱۲:۰۳
داستان شخصی
هر استادی کار خود را بعنوان یک دانش آموز آغاز کرده است. سرگذشت جیمز برای تبدیل شدن به پروفروش ترین نویسنده قرن را از زبان او بشنوید.
۳:۱۷
جمع بندی کلاس
اکنون ابزار مورد نیاز برای نوشتن اولین کتاب خود را در اختیار دارید، وقت آن رسیده که دست به کار شوید!

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross