خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

دیوید بلداچی

آموزش نویسندگی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۵۲ دقیقه
۱۸ قسمت
97 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۴۱
آشنایی با دیوید بلداچی
با استاد جدید خود آشنا شوید: دیوید بالداچی؛ یکی از پرفروش ترین نویسندگان از دیدگاه نیویورک تایمز که تا کنون ۳۸ اثر در سبک مهیج از او ثبت شده است. دیوید کلاس خود را با نگاهی اجمالی به سرفصل های کلاس آغاز نموده و برای برطرف ساختن هرگونه شک و تردید شما نسبت به نوشتن ابزار امیدواری می کند.
۱۲:۵۰
پیدا کردن ایده
قصد دارید بنویسید، اما چطور باید ایده را پیدا کنید؟ دیوید شما را با فرآیند روزمره ی خود برای دیدن دنیا از دریچه ی آنچه منشور نویسندگان می خواند آشنا می کند.
۱۴:۲۱
منابع و روش های تحقیق: بخش ۱
تحقیقات و یافته های دست اول به نوشته ی شما عمق و گستردگی می بخشد. دیوید در این قسمت از اهمیت مراجعه حضوری به مکان های مختلف و مکالمه مستقیم با افراد می گوید.
۸:۵۳
منابع و روش های تحقیق: بخش ۲
پیرو مطالب قسمت قبلی، دیوید توصیه هایی عملی در مورد پیدا کردن منابع تحقیق و حصول حداکثر اطلاعات از مصاحبه ها ارائه می دهد.
۱۶:۳۳
طرح کلی
دیوید روش خود برای نوشتن طرح کلی را به شما نشان داده و تاکید می کند که این یک فرایند همواره در حال تکامل است.
۱۴:۰۱
شکل دادن فصل ها
اولین فصل کتاب شما باید فوق العاده برجسته و تاثیرگذار باشد. دیوید از اهمیت شروع کردن با یک رویداد مهم و ارجاع دادن به آن در فصل های بعدی می گوید.
۱۸:۵۲
سرعت روند داستان، تنش و تعلیق
چطور می توان هیجان و دلهره را در خوانندگان حفظ کرد؟ دیوید به شما آموزش می دهد چطور با استفاده از راهبردهایی همچون شاه ماهی قرمز، پیچ داستانی، ایجاد انتظار و دلواپسی و مهلت رو به اتمام می توانید تعلیق و هیجان بوجود آورید.
۱۵:۴۲
خلق کاراکترهای گیرا
دیوید به توضیح ابزارهای خود برای خلق کاراکترهای گیرا می پردازد: از کاراکترهای خود انتظار تغییر داشته باشید، به آن ها اجازه اشتباه بدهید، و طوری بنویسید که کاراکترهای جانبی و منفی نیز از اهمیت برابر با کاراکترهای اصلی برخوردار باشند.
۱۵:۲۶
ایجاد دیالوگ
تبدیل به یک دانشجو در زمینه علوم انسانی شوید. بیاموزید که چطور می توان با نوشتن دیالوگ های قابل باور به کاراکتر عمق بخشید.
۱۱:۳۶
نوشتن کنش
کنش ها (اکشن ها) در داستان شما می تواند بیانگر اطلاعاتی در مورد یک مکان بخصوص، انگیزه ی یک شخص، و مهارت های ویژه ی آن شخص باشد. دیوید توضیح می دهد که چطور با تنظیم سرعت روند داستان و هماهنگی بین حرکات کاراکترها می توانید تاثیرگذاری کنش های داستان را به حداکثر برسانید.
۱۱:۳۰
فرآیند نوشتن
دیوید زمانی شروع به نوشتن کرد که تمام وقت بعنوان وکیل فعالیت می کرد. او شما را به خلاقیت در پیدا کردن فرصت برای نوشتن و رسیدن به فرایندی که مناسب خودتان باشد تشویق می کند.
۱۱:۱۴
ویرایش و بازبینی
دیوید رویکرد خود به ویرایش و بازبینی رمان هایش و اینکه چرا از این کار لذت می برد را توضیح می دهد.
۱۰:۱۰
کار با یک ویراستار
برای همکاری با یک ویراستار باید شخصیت و طرز فکری مشابه باهم داشته باشید. دیوید توضیح می دهد که هنگام انتخاب ویراستار باید چه مواردی را در نظر گرفت و چطور می توان یک رابطه واقعی با چنین شخصی شکل داد.
۱۶:۴۶
تعیین مسیر در کسب و کار نویسندگی - بخش ۱
دیوید بینش منحصر بفرد خود به دنیای انتشارات را با شما به اشتراک می گذارد. چطور یک کارگزار پیدا کنید، چطور به مسیر خود در این کسب و کار جهت دهید و بهترین روش برای ارائه کتابتان چیست.
۱۳:۳۱
تعیین مسیر در کسب و کار نویسندگی - بخش ۲
دیوید در ادامه توضیحاتش در زمینه اداره ی کسب و کار نویسندگی متعلق به خودتان، از اهمیت برقراری رابطه با فروشندگان کتاب و طرفداران و بکارگیری پلتفرم های نوین سخن می گوید.
۱۱:۵۰
نوشتن یک سری داستانی
آیا باید رمان خود را به یک سری تبدیل کنید؟ دیوید شما را در فرایند تصمیم گیری با خود همراه می کند.
۱۶:۲۴
زندگی یک نویسنده
دیوید از سرگذشت خود بعنوان یک نویسنده می گوید؛ او در مورد علاقه و اشتیاق، تحمل رد شدن و چگونگی معتبر ماندن صحبت می کند.
۲:۵۱
واژگان را دنبال کنید
به عقیده دیوید بلداچی دنیا همواره به صداها و سبک های منحصر بفرد جدید نیاز دارد. او آخرین سخنان انگیزشی خود را برای نویسندگان مستعد بیان می کند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross