خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

شوندا رایمز

آموزش نویسندگی تلویزیون

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۶ ساعت ۲۶ دقیقه
۳۰ قسمت
64 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۰۴:۴۹
آشنایی بیشتر یا شوندا
به سرزمین شوندا خوش آمدید. با شوندا، خانم پشت چندین سریال تلویزیونی بسیار معروف ملاقات کنید و از او هنر ساخت فیلم نامه نویسی برای سریال های تلویزیونی را بیاموزید.
۱۱:۱۷
نحوه نوشتن فیلمنامه تلویزیون را یاد بگیرید
شوندا در مورد اهمیت تاریخچه تلویزیونی که جلوی شما قرار دارد صحبت می کند و به شما نشان می دهد که چگونه با اتکا به خود می توانید پایه های داستان سرایی را بیاموزید.
۱۴:۱۶
پیدا کردن ایده
همه چیز با یک ایده آغاز می شود. شوندا فرآیند یافتن و ارزیابی ایده ها و چیزی که یک ایده خوب را برای تولید یک سریال تلویزیونی می سازد، آشکار می کند.
۱۲:۲۱
توسعه یک مفهوم
نام سریال، قواعد داستانی، لحن و ساختار. شوندا شما را در مسیر تبدیل ایده ها به یک مفهوم عینیت یافته راهنمایی می کند.
۱۶:۱۵
تحقیق در مورد داستان
تحقیق کار آمد باعث می شود که داستان شما رنگ و بوی زندگی بگیرد. شوندا با مطالعه موردی سریال های رسوایی و آناتومی گری، تکنیک ها و روش های خود برای تحقیق در مورد داستان هایش را به بحث می گذارد.
۱۸:۰۸
آفرینش شخصیت های به یاد ماندنی: قسمت اول
شوندا تا به الان چندین شخصیت ماندگار داستانی از جمله مردیث گری، اولیویا پوپ و کریستینا یانگ را برای برنامه های تلویزیونی خود خلق کرده است. شوندا در این مبحث رویکرد خود را به فرآیند توسعه شخصیت های داستانی تشریح می کند.
۱۶:۴۴
آفرینش شخصیت های به یاد ماندنی: قسمت دوم
شوندا مهارت های خود بر چگونگی توسعه کار آمد و تکاملی شخصیت های داستانی با شما به اشتراک می گذارد. از جمله اینکه چگونه و چه زمانی شخصیت را بکشیم.
۱۷:۳۳
اعلام برنامه تلویزیونی خود
شما بدون معرفی و اعلام سریال خود نمی توانید آن را بسازید. شوندا طریقه معرفی سریال «آناتومی گری» به مجریان رسانه ای را با شما به اشتراک می گذارد و به شما می آموزد که چگونه به شکلی کار ساز سریال و ایده های خود را به این افراد ارائه کنید.
۰۸:۲۹
ساختار نوشتن یک فیلم نامه
شوندا برای شما پنچ فصل داستانی هر سریال تلویزیون را شرح می دهد و به شما می آموزد که چگونه بر اساس هر بخش آن یک داستان کار آمد برای یک قسمت یک ساعته بگوییم.
۰۹:۱۶
فرآیند نوشتن یک فیلم نامه
هم اکنون شما فرض های اولیه، شخصیت ها و تحقیق خود را دارید. الان وقت این است که شروع به نوشتن فیلم نامه خود کنید. شوندا به شما فرآیند آماده شدن برای نوشتن فیلم نامه را توضیح می دهد.
۱۱:۵۲
عادات کار آمد در نوشتن یک فیلم نامه
به بن بست نویسندگی خورده اید (ایده ای برای نوشتن ندارید)؟ زمان نوشتن دیگر ندارید؟ شوندا برای شما افسانه های نوشتن را تشریح می کند و با جزییات شرح می دهد که چگونه یک کار نوشتن را به اتمام می رساند.
۱۲:۲۱
قسمت اول سریال در فیلمنامه
وقتی که نوبت به تلویزیون می رسد، قسمت آغازین سریال همه چیز است. شوندا در مورد ملزومات ساخت یک قسمت آغازین بسیار خود بحث می کند.
۰۸:۴۷
نوشتن دیالوگ های اصیل
شوندا نکات مهم برای نوشتن یک دیالوگ واقع گرا و جذاب را با شما به اشتراک می گذارد.
۱۲:۵۶
Grey's Anatomy - قسمت اول
شوندا بخش به بخش قسمت آغازین سریال آناتومی گری را تشریح می کند و دلایل خود برای انتخاب های داستانی به خصوص را توضیح می دهد.
۱۴:۲۹
Grey's Anatomy - قسمت دوم
شوندا در ادامه قسمت قبل به کالبد شکافی قسمت آغازین آناتومی گری می پردازد.
۱۴:۴۳
Scandal - بخش اول
شوندا اولین بخش از قسمت آغازین رسوایی را تشریح می کند و آشکار می سازد که چرا بدین گونه صحنه آغازین آن را ساختار بندی کرده است.
۱۰:۰۳
Scandal - بخش دوم
شوندا بخش دوم قسمت آغازین رسوایی و معرفی خط داستانی کاخ سفید الویا را تشریح می کند.
۱۶:۲۸
Scandal - بخش سوم
شوندا بخش سوم قسمت آغازین رسوایی و نحوه ایجاد توازن بین خطوط داستانی مختلف را تشریح می کند.
۱۶:۴۴
Scandal - بخش چهارم
شوندا بخش چهارم قسمت آغازین رسوایی و اهمیت سرعت بخشی به فعالیت خود را تشریح می کند.
۱۹:۵۵
Scandal - بخش پنجم
شوندا بخش آخر قسمت آغازین رسوایی را تشریح می کند و نحوه تنظیم قسمت آغازین برای ادامه در کل سریال را آشکار می سازد.
۱۹:۰۲
ویرایش فیلمنامه
شما تا به الان کار پیش نویس را به انجام رسانده اید. حالا نوبت به ویرایش فیلم نامه می رسد. شوندا فرآیند ویراستاری خود را آشکار می سازد و چندین نکته برای انجام بهتر برش های مختلف در فیلم نامه ارائه می دهد.
۱۳:۲۸
فرای قسمت آغازین: نوشتن یک مجموعه
شوندا تا به حال هیچ برنامه تلویزیونی ای نداشته است که کمتر از شش فصل داشته باشد. شوندا در این مبحث نحوه نگه داشتن مخاطبان پس از قسمت آغازین را به بحث می گذارد.
۱۰:۴۹
Scandal: از پسش براومدیم
شوندا در این مطالعه موردی به بحث در مورد صحنه بین الویا و روآن پوپ در قسمت آغازین فصل سوم سریال «رسوایی» می پردازد و در مورد استفاده زیرکانه از دیالوگ برای آشکار سازی واقعیت شخصیت ها و اهمیت این صحنه در داستان سریال صحبت می کند.
۱۳:۰۷
ورود به صنعت سریال سازی تلویزیون
شوندا مهم ترین نکات خود برای ارتباط گیری با دیگران و مشاغل مبتدی سطح پایین در این زمینه را آشکار می کند و تفکرات خود در مورد مدارس فیلم سازی را بیان می کند.
۱۱:۳۶
کارکردن در اتاق نویسنده ها
شوندا در مورد استعدادهایی که در یک نویسنده برای استخدام در کار در مد نظر قرار می دهد صحبت می کند و توضیح می دهد که اتاق نویسندگان او چگونه ساختار پیدا کرده است.
۱۱:۳۵
کارکردن در بخش تهیه کنندگی تلویزیون
شوندا به بحث در مورد انطباق نویسنده با دنیای با سرعت در حال پیشروی تلویزیون می پردازد و از تجریبات خود پس از یک دهه فعالیت در تولید محتوای تلویزیون برای شما می گوید.
۱۶:۴۳
پخش برنامه
تولید کننده فیلم های تلویزیونی بودن شغل هیجان انگیزی است. اما این مشاغل با مسئولیت های گسترده ای همراه هستند. شوندا در مورد آن چیزی هایی که او برای تبدیل شدن به یک سازنده کار آمد یاد گرفته است را به شما می گوید.
۰۸:۰۸
زندگی یک نویسنده
نویسندگی تنها یک حرفه نیست؛ بلکه سبک زندگی است. شوندا در مورد مساله توازن بین کار و زندگی صحبت می کند و از عادت های ذهنی و جسمی ای می گوید که برای بقا به عنوان یک نویسنده لازم است.
۱۲:۳۹
سرگذشت شوندا
یاد بگیرید که شوندا چگونه از یک فارق التحصیل دانشگاه دارتموث و «USC» تبدیل به ملکه پنج شنبه شب ها شد.
۰۱:۳۲
جمع بندی کلاس
شوندا مسترکلاس خود را با چندین ایده نهایی و پیشنهادات برای قدم های بعدی به پایان می رساند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross