خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

آر ال استاین

آموزش نویسندگی برای مخاطبان جوان

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۵۳ دقیقه
۲۸ قسمت
63 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۱:۴۶
آشنایی با استاد نویسندگی جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: آر ال استاین. این نویسنده افسانه ای در سبک ترسناک کودکان به مقاصد خود از برگزاری این مسترکلاس اشاره نموده و از شما می خواهد دیگر نویسندگی را فرHیندی غیر ممکن در نظر نگیرید.
۹:۴۱
فروشگاه ایده ها
باب به شما آموزش می دهد چگونه همواره گوش به زنگ ایده ها باشید و سه محل ایده آل برای پیدا کردن ایده ها به شما نشان می دهد: تجربه، حافظه و تخیل. این سه مورد بخش هایی از آنچه هستند که او فروشگاه ایده ها می خواند.
۸:۲۷
سایر منابع غنی ایده ها
راه های زیادی برای الهام گرفتن برای نوشتن داستان وجود دارد. در این قسمت باب به برخی از آن ها که ممکن است شما را تعجب زده کنند اشاره می کند: تلویزیون، فیلم ها، عنوان ها و سرفصل ها.
۸:۵۳
رسیدن از ایده به طرح داستان
به عقیده باب وقتی ایده ای که دوستش دارید به ذهنتان خطورکرد، باید اصل داستان خود را با شیوه ی مورد علاقه باب روی کاغذ بیاورید: طرح داستان
۱۰:۴۵
پایان غافلگیر کننده و لحظات دلهره آور
پایان بندی غافلگیر کننده و لحظات دلهره آور روش هایی امتحان شده و موفقیت آمیز برای جلب مخاطبین کودک و حفظ توجه آن هاست. راجع به اهمیت مشخص کردن پایان داستان در همان ابتدای کار و نوشتن لحظات دلهره آور بیش تر بدانید.
۹:۲۶
نگارش طرح داستان: پیچ های داستانی و ترفندها
همچنان که مشغول نوشتن طرح داستان خود هستید، باب برایتان توضیح می دهد که برای حفظ توجه مخاطب چه عواملی،از پیچ های داستان گرفته تا سرنخ های غلط، را باید در بخش میانی داستان بکار ببرید.
۷:۴۴
بررسی موردی طرح داستان
باب دو نسخه از طرح داستان I Am Slappy’s Evil Twin را، که یکی از سوی ویراستار رد شده و دیگری پذیرفته شده بوده است، با شما به اشتراک می گذارد. او به شما توضیح می دهد که چطور در مرحله نگارش طرح داستان می توانید به داستان قدرت و تاثیرگذاری داستان بیافزایید.
۱۰:۰۴
کودکان بهترین مخاطب هستند
راز جذب مخاطب جوان سادگی و سرگرم کننده بودن کتاب است. با راهبردهای باب برای درک مخاطبین جوان آشنا شوید.
۱۲:۳۸
نویسندگی برای سنین مختلف
بیاموزید که تا چه میزان از عنصر ترس را می توان برای سنین مختلف به کار برد.
۶:۱۲
ترکیب داستان تخیلی برای خردسالان و کودکان
باب با استفاده از دو نمونه از کارهای خود به بررسی تفاوت های بین کتاب های مخصوص خردسالان و کودکان می پردازد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross