خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار( در دیگر اشتراک ها)
سبد خرید

جودی بلوم

آموزش نویسندگی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۵۰ دقیقه
۲۴ قسمت
43 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
آشنایی با استاد نویسندگی جدیدتان
۱:۴۸
آشنایی با استاد نویسندگی جدیدتان
درگیری های صادقانه ی روزمره ی کاراکترهای خلق شده توسط جودی بلام بر دل میلیون ها مخاطب نشسته است. اکنون او استاد نویسندگی شماست. جودی شما را به آشنایی با فرآیند خودش برای نوشتن دعوت می کند و از آنچه برایش باعث موفقیت بوده می گوید.
کودکی جودی
۶:۰۴
کودکی جودی
جودی کودکی پر اضطراب بوده و از داستان هایش بعنوان همراه لحظات تنهایی اش استفاده می کرده است. صحبت های او راجع به تولد قوه تخیل قدرتمندش را بشنوید.
پیدا کردن ایده ها - بخش ۱
۹:۱۴
پیدا کردن ایده ها - بخش ۱
به عقیده جودی تاثیرگذار ترین داستان ها برآمده از دل آدم هستند، با این حال نویسندگان باید کاملا در جریان اتفاقات دنیای اطراف خود باشند. او روش خود برای یافتن و پروراندن ایده های تاثیرگذار را با شما به اشتراک می گذارد.
پیدا کردن ایده ها: بخش ۲
۹:۰۴
پیدا کردن ایده ها: بخش ۲
جودی به صحبت در مورد سبک سنگین هایی که هر نویسنده برای نوشتن یا ننوشتن راجع به زندگی شخصی خود می کند می پردازد. او همچنین در مورد سنجش ایده ها پیش از روی کاغذ آوردن آنها صحبت می کند.
بررسی موردی ایده
۸:۲۰
بررسی موردی ایده
جودی از منابع الهام در پس بعضی از برجسته ترین آثار و محبوب ترین کارکترهایش صحبت می کند: مارگارت، فاج و بلابر
نویسندگی برای کودکان - بخش ۱
۱۴:۳۱
نویسندگی برای کودکان - بخش ۱
برای ارتباط گرفتن با مخاطبین کودک باید بتوانید وارد نسخه ی کودکی خود شوید. کودکان سوالات مهمی در سر دارند و می خواهند دغدغه هایشان را در کتاب هایی که می خوانند ببینند.
نویسندگی برای کودکان - بخش ۲
۸:۴۲
نویسندگی برای کودکان - بخش ۲
برای کودکان ارزش قائل شوید، درک و فهم آن ها بیشتر از چیزی است که تصور می کنید. جودی توضیح می دهد که نویسندگان هرگز نباید از نقطه نظر یک بزرگسال برای کودکان بنویسند و با آن ها صحبت کنند.
قسمت اول تحلیل In the Unlikely Event
۱۴:۱۶
قسمت اول تحلیل In the Unlikely Event
جودی به تحلیل و بررسی چگونگی نوشتن یکی از برجسته ترین رمان هایش می پردازد. سری کتاب هایی که بر اساس اتفاقات باور نکردنی اما واقعی که در دوران نوجوانی در شهرشان شاهد آن بوده نوشته شده اند.
قسمت دوم تحلیل «In the Unlikely Event»
۱۹:۵۴
قسمت دوم تحلیل «In the Unlikely Event»
جودی دفترچه هایش را محافظ حریم امن خود می داند. نگاهی به دفترچه هایش بیاندازید تا ببینید که چطور اطلاعات و تخیل را برای تصویر کردن داستانی که به شخصه آن را تجربه کرده با هم پیوند زده است.
خلق کاراکترهای به یاد ماندنی - بخش ۱
۱۲:۵۴
خلق کاراکترهای به یاد ماندنی - بخش ۱
کاراکترهای گیرا و پیچیده داستان را به جلو می رانند و خواننده را وادار به ورق زدن می کنند. اما پیش از این، نویسنده باید طوری با کاراکترش آشنا شود که گویی در دنیای واقعی او را می شناسد.
خلق کاراکترهای به یاد ماندنی - بخش ۲
۱۹:۱۳
خلق کاراکترهای به یاد ماندنی - بخش ۲
جودی شما را تشویق به تفحص در باب سبک شخصی و زاویه دید می کند، تا به سبکی از داستان سرایی برسید که متناسب با کاراکترهای خلق شده توسط خودتان باشد. سبک منحصر بفرد شما باید به توضیح تمام جزئیاتی که مسیر و هویت کاراکتر را شکل می دهد کمک کند.
نوشتن دیالوگ
۲۰:۱۵
نوشتن دیالوگ
دیالوگ های واقع گرایانه کاراکترهای شما را ارتقاء داده و تاثیرگذار تر می کند. جودی از علاقه خود به دیالوگ نویسی می گوید. او همچنین فرض را بر این می گیرد که شما به اندازه او به دیالوگ نویسی علاقمند نباشید و راهکارهایی برای عبور از این مساله به شما نشان می دهد.
بررسی موردی دیالوگ
۸:۴۶
بررسی موردی دیالوگ
آنچه بین کاراکترها رد و بدل می شود بیانگر روایت بوده و داستان را برملا می کند. گاهی آنچه کاراکترها به زبان نمی آورند بیشتر بیانگر روایت است.
شکل دادن طرح داستان - بخش ۱
۱۱:۴۴
شکل دادن طرح داستان - بخش ۱
نگذارید فکر نوشتن یک کتاب کامل باعث ترس شما شود. جودی از شما می خواهد کتاب را صحنه به صحنه پیش ببرید و ابتدا از پیدا کردن نقطه شروع آغاز کنید.
شکل دادن طرح داستان - بخش ۲
۱۴:۴۳
شکل دادن طرح داستان - بخش ۲
جودی توضیح می دهد که چطور صحنه سازی می تواند نقش کاراکتر ثانویه را داشته باشد. همچنین به شما نحوه نوشتن پایانی برای کتاب را آموزش می دهد که در خور داستانتان باشد.
فرآیند نویسندگی جودی - بخش ۱
۱۰:۳۲
فرآیند نویسندگی جودی - بخش ۱
به عقیده جودی، برای نوشتن پیش نویس اولیه باید علاوه بر نگارش حجم بالایی از داستان، از مطالب دفترچه های یادداشت نیز استفاده کرد و سپس در مرحله بعدی به رفع ایرادات پرداخت.
فرآیند نویسندگی جودی - بخش ۲
۱۱:۳۰
فرآیند نویسندگی جودی - بخش ۲
در پیش نویس های بعدی جودی روی کاراکتر ها ریزتر می شود تا داستان را به پیش براند. همچنین او حس خود هنگام مواجهه با مانع نویسندگان را بیان می کند.
آماده شدن برای ارائه
۹:۴۶
آماده شدن برای ارائه
جودی آنچه همیشه پیش از ارسال نسخه دستی انجام می دهد را با شما به اشتراک می گذارد. همچنین او روش نوشتن یک نامه درخواست بسیار تاثیرگذار برای جلب کارگزار را به شما آموزش می دهد.
کاربا ویراستارها
۱۷:۰۰
کاربا ویراستارها
یک ویراستار جوان جودی را در بین خیل عظیمی از کارهای اصلاح نشده اش پیدا کرد و دوران حرفه ای و زندگی اش را برای همیشه تغییر داد. جودی به روش کار خود با ویراستار ها برای حصول بهترین نسخه ممکن از داستان می پردازد.
رد شدن
۱۲:۱۲
رد شدن
اگر می خواهید یک نویسنده باشید، رد شدن یکی از واقعیت های اجتناب ناپذیر زندگی شماست. با روش جودی برای کنار آمدن با حجم زیادی از نامه های رد شده و استفاده از این حس برای انگیزش و تقویت اراده آشنا شوید.
بازار
۱۷:۴۶
بازار
نویسندگان باید متوجه تاثیر و قدرت جذب طرح روی جلد و عنوان کتاب در تصور بیننده و فروش کتاب باشند. جودی علاوه بر صحبت در مورد این مساله، توضیح می دهد که چطور در بازار همیشه در حال تغییر سبک و سیاق منحصر بفرد خود را حفظ کنید.
جدال و سانسور کردن
۱۱:۵۴
جدال و سانسور کردن
جودی از نویسندگانی است که بسیار از آثارش حتی در کشور خودش آمریکا هم سانسور شده و اجازه انتشار ندارند. او از باور قوی خود به اینکه نویسندگان باید به نظر شخصی و حقایق بیان شده در داستان هایشان پایبند باشند می گوید.
مسیر کاری
۱۸:۲۶
مسیر کاری
دلیل جودی برای شروع نویسندگی احساس نیاز به یک روزنه و راه خروج خلاقانه بود. بنشوید که چطور برای رسیدن به احساس عادی بودن در دوران کودکی، ارتباطی قوی با خوانندگانی برقرار کرد که دقیقا نیاز به چنین حسی داشتند.
جمع بندی کلاس
۱:۴۸
جمع بندی کلاس
جودی از شما می می خواهد وقتی مسترکلاس را به پایان رساندید و پروژه بعدی خود را آغاز کردید، از قوی ترین توانایی خود در نویسندگی استفاده کنید: تخیل. به عقیده ی او همه افراد تخیلی قوی دارند، چه برسد به نویسنده ها.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از 4۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross