خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

رایان چتی وردنا و لنی مرورو

آموزش میکسولوژی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۳۰ دقیقه
۱۷ قسمت
17 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۵:۱۹
با استادان میکسولوژی خود آشنا شوید
لینت مرورو، پیشتاز سیر پیشه نوشیدنی در نیویورک، مدیر بار Llama Inn در شهر بروکلین است. رایان چتی وردانا که با اسم مستعارش آقای لیان شناخته می شود، در سراسر جهان بار هایی افتتاح کرده است که هر کدام برنده جایزه هستند.
۳:۱۱
مهارت ساخت نوشیدنی از دیدگاه لینیت
لینت اصول سیر نوشیدنی ها را با ما در میان می گذارد و به ما از تاثیری که کار در رستوران بر سبک نوشیدنی هایش داشته است می گوید . او همچنین به بحث اهمیت آموزش و زنان توانمند در صنعت می گوید.
۴:۱۷
فلسفه نوشیدنی از دید آقای لیان
رایان بر این باور است که کوکتل انسان ها را به هم نزدیک می کند و در حال و حوصله شما تاثیر بسیار مثبتی دارد. او معتقد است که برای درست کردن یک نوشیدنی در سطح جهانی ابزار و مواد اولیه خاص و منحصر به فردی نیاز نیست بلکه افراد و مناسباتی که کوکتل را برایشان آماده می کنید، حائز اهمیت است .
۱۳:۰۹
سر از پشت پرده ی میز بار در بیاورید
رایان و لینیت بر سر موارد مورد نیاز یک میز بار خانگی بحث و گفتگویی دارند. رایان مشوق شما خواهد بود که با نوشیدنی های مورد علاقه تان کار کنید و لینیت هم نگاه اجمالی به نوشیدنی هایی می اندازد که چند منظوره هستنند و هر دو معتقدند که باید از هر چه که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید.
۱۷:۱۸
موهیتو و کوکتل اسمش
رایان و لینیت نحوه آماده کردن چند کوکتل را به ما شما آموزش می دهند که بتواند در انتهای یک روز خسته کننده و طولانی، خستگی را از تن شما خارج کند.
۱۷:۱۸
موهیتو و کوکتل اسمش
رایان و لینیت نحوه آماده کردن چند کوکتل را به ما شما آموزش می دهند که بتواند در انتهای یک روز خسته کننده و طولانی، خستگی را از تن شما خارج کند.
۳۰:۰۷
Old Fashioned نوشیدنی
با لینیت نحوه آماده کردن کوکتل Fancy Free رو یاد می گیریم که به مراتب از کوکتل Old Fashioned سریعتر آماده می شود. رایان روش پیشرفته ای را برایتان توضیح می دهد که بتوان تنها با مخلوط بوربن و موم، هدیه ای جالب تهیه کرد.
۲۳:۳۹
ساخت نوشیدنی های معروف
لینیت عاشق کوکتل های Sour است، او از مواد تشکلیل دهنده این کوکتل ها میگوید و نحوه آماده کردن سه تا از آن ها را هم برای ما توضیح می دهد. دستور تهیه کوکتل Cosmopolitan معمولا قابل فهم نیست برای همین رایان دستور تهیه خودش را با ما در میان میگذارد.
۳۳:۰۰
کوکتل هایی که با سفیده تخم مرغ
سفیده تخم مرغ مناسب تهیه یک نوشیدنی Sour با رویه نرم است. لینیت و رایان به ما یاد می دهند که با مرکبات سفیده تخم مرغ را بپزیم و در تهیه نوشیدنی هایی که پیسکو پایه آن ها هستند، از آن استفاده کنیم.
۲۰:۲۲
نوشیدنی های کلاسیک معروف
روش جدید برای تهیه مارتینی را از رایان یاد بگیرید. او به علاوه طرز تهیه جین مارتینی کلاسیک را هم برایمان شرح می دهد. و اما آموزش کوکتل و سپر و مارتینز به سبک جیمز باند از لینیت. مارتینز مخلوطی از کوکتل منهتن و مارتینی است که در صده ۱۸ برای اولین بار تولید شد.
۱۳:۳۹
نوشیدنی Negroni
لینیت برای تهیه کوکتل Negroni به جای عرق جین از عرق نیشکر استفاده می کند و از این رو کوکتل ما طمع تافی به خود می گیرد. برای مخلوط میوه و سبزی های معطر تازه می توان از مایکروویو استفاد کرد که رایان روشش را به ما آموزش می دهد.
۱۴:۲۹
شادی بخش های محفل شام
رایان با ریحان و فلفل دلمه ای یک اسپریتز گوارا اماده می کند. و لینت هم از ترفند های هم زدن نوشیدنی و همچنین طمع بخشی به عرق نیشکر با نعنا و بیترز را برایمان می گوید.
۲۰:۲۵
کوکتل تیکی و نوشیدنی خانگی Highballs
لینیت یک جشن با حال و هوای جزیره ای را با یک لیوان نوشیدنی زنده می کند. رایان مهمان ها را در جشن ها سرگرم می کند. او نوشیدنی پایه را آماده می کند و آن را با بقیه مخلفات و مخلوط کننده در اختیار مهمان ها قرار می دهد که خودشان نوشیدنی Highballs شان را درست کنند . رایان همه این کار ها را به شما آموزش می دهد.
۲۱:۵۵
نوشیدنی های از پیش آماده شده و میوه ای
پیش از اینکه مهمان ها برسند، طبق روش رایان، با یک بطری یک کوکتل آماده کنید و جمع را به شعف بیاورید. لینیت هم طرز تهیه یک نوشیدنی میوه ای به نام Llama del Rey را به ما یاد می دهد. این نوشیدنی های متشکل از انواع نوشیدنی های پرویی است.
۱۸:۳۶
Lyan Mary کوکتل
رایان طرز تهیه کوکتل Lyan Mary را با روش منحصر به فردش به ما یاد می دهد. انواع طمع و چاشنی های ایده آل را یاد بگیرید و ببیند که چرا نباید روی لیوان نوشیدنی مان را بیش از حد تزئین کنیم.
۱۰:۱۱
نوشیدنی مناسب با غذا
نوع کوکتل باراکودا که لینیت درست می کند با سینی پارکوتری و گوشت های خوش طمع و پنیر های تند فرانسوی جور در نمی آید. هیچ چیز مثل نوشیدنی Portland Calling رایان، دسر تارت کاستارد تمشک را تکمیل نمی کند.
۵:۵۰
ابتکار و مهارت
رایان و لینیت گفتگویی بر سر چیزهایی که از هم یاد گرفته اند دارند و می گویند که چرا آنقدر از همکاری با یکدیگر لذت می برند. آن ها مشوق خلاقیت شما هستند و شما را ترغیب می کنند که با دوستانتان در خانه کار کنید و نوشیدنی خودتان را تهیه کنید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross