خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

بابی براوون

آموزش میکاپ و زیبایی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت 48 دقیقه
۱۹ قسمت
43 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۶:۲۱
فلسفه آرایش
بابی فلسفه زیبایی خود را اینگونه مطرح می کند: میکاپ باید سریع و طبیعی باشد و بایستی آنچه که هستید را تقویت کند. او مباحث کلاس خود را توضیح داده و دلیل کار کردن روی مدل هایی از سنین و رنگ های پوست مختلف صحبت خواهد کرد.
۷:۳۸
تغییر چهره آرایشگری
در حالیکه میکاپ سالهاست که استفاده می شود، اما روش ها به طور مداوم در حال تغییرند. بابی از دهه ۱۹۶۰ تا امروز در مورد مبحث میکاپ تبادل نظر می کند. او در مورد منشا مواد آرایشی بابی براون صحبت می کند و چگونگی تغییر چهره آرایشی را در چهره دختران زمان های مختلف بررسی می کند.
۸:۳۹
رنگ و میکاپ
رنگ یک مسأله مهم است. رنگ نشان دهنده یک وضعیت و نمایان گر فردیت شخص است. بابی می گوید که چگونه رنگ و استایل، نکات کلیدی برای ابراز وجود هستند و چگونه زیر سازی می تواند یاری گر شما در یافتن رنگ های درست باشند وی همچنین یک سوء تعبیر را را از میکاپ خشک و خالی روشن می سازد.
۷:۱۵
بسته میکاپ بابی
بابی ابزار ضروری موجود در کیف دستی روزانه، کیف مهمانی و چمدان خود را نشان می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه مجموعه ابزار آرایشی خود را مختصر کرده و تنها موارد اصلی را برای لحظات مختلف روز و زندگی خود به همراه داشته باشید.
۳۱:۱۸
پایه و اساس
بابی روی مدل های مختلف از نظر رنگ پوست به شما تکنیک های اجرای زیر سازی را نشان می دهد.
۵:۰۵
بکار گیری مرطوب کننده رنگی
اگر به چهره کامل زیر سازی نیازی ندارید، می توانید به جای آن از مرطوب کننده رنگی استفاده کنید. بابی با نشان دادن بر روی یک پوست با رنگ متوسط، مرطوب کننده رنگی را به کار می گیرد و نشان می دهد که شما می توانید بعد از آن از زیر سازی و پوشاننده کانسیلر خود بمالید. تا یک چهره بدون لک و با درخشش داشته باشید که نشانگر سلامتی باشد.
۲۴:۰۲
برنزه کننده و رژگونه
این ها محصولات دلخواه بابی هستند چون کمک می کنند تا وقتی حال خوبی ندارید، عالی به نظر بیایید. بابی برنزه کننده و رژ گونه را در سه مدل مختلف به کار می گیرد و ابزار، تکنیک و مواد مورد استفاده را شرح می دهد.
۲۷:۰۵
چشم و ابرو
بابی شرح می دهد که چگونه چشم ها را درخشان و مورد توجه بیاورید و به درستی ابروها را پر کنید. شما توصیه ها و ترفندهای بابی را در حوزه چشم و ابرو فرا خواهید گرفت که شامل این نکته نیز هست که کدام رنگ ریمل مختص چشم شماست و باید تنها از آن استفاده کنید.
۸:۵۷
خلق وضعیت لب
بابی با اجرا بر روی یک مدل رنگ مسی تیره را روی وضعیت لب کار می کند تا شما هم بتوانید آن را انجام دهید. این اجرا می تواند برای رنگهای قرمز کلاسیک، صورتی روشن و پررنگ تر در اکثر رنگها مورد استفاده قرار گیرد.
۱۳:۲۷
اصول مراقبت از پوست
بابی محصولات مراقبت پوست روز، از پاک کننده های آرایشی گرفته تا مرطوب کننده ها را تحلیل می کند و ضروری ترین محصولات را معرفی می کند.
۹:۰۰
میکاپ در محل کار
بابی به عنوان یک مؤسس و مدیر عامل شرکت، آرایش متناسب با محل کار را می شناسد طوریکه در عین آرایش داشتن باز هم یک شخص حرفه ای به نظر برسید. وی به شما آموزش می دهد که چگونه یک ظاهر مناسب با محل کار بر پایه نوع اداره ای که در آن کار می کنید، داشته باشید.
۱۲:۵۷
خود آرایی: شبانه روز
پس می توانید آرایشگر خود باشید. بابی به یک مدل یاد می دهد که خودش آرایشگر خود باشد و بتواند رنگهای مناسب را به کار گیرد.
۱۷:۲۱
چشمان کاملا تیره
چشم تیره، تکنیکی است که خیلی راحت ممکن است غلط اجرا شود. بابی روش اجرای ساده و مدرن این تکنیک را آموزش داده وسپس نشان می دهد که چگونه آن را تقویت کنیم.
۲:۵۰
میکاپ یک دقیقه ای
به عنوان یک هنرمند و یک زن شاغل، بابی اهمیت انجام آرایش را در کمترین زمان می داند. او یک آرایش سریع و راحت را به نمایش در می آورد که از محصولات کمی در آن استفاده می شود.
۷:۲۰
خطاهای میکاپ
بابی در مورد چند خطای رایج آرایش صحبت می کند که شامل به کار گیری زیر سازی بسیار سبک و شستن رنگ لب می باشد و یک اجرای زنده از برطرف کردن این خطاها را به نمایش می گذارد.
۱۱:۲۷
برای هنرمندان مشتاق میکاپ
بابی از خاطرات و درس های شغل خود به عنوان یک هنرمند آرایشگر سخن می گوید.
۱۸:۰۳
میکاپ ویرایشی
بابی طرز استفاده از رنگ های جسورانه را بدون داشتن نگرانی از اشتباه کردن و یا داشتن یک ظاهر نامتعارف شرح می دهد.
۲:۱۳
نتیجه گیری
بابی تجارب خود را از سال ها کار در زمینه صنعت آرایشگری با ما در میان می گذارد: وقت شناسی، کمک گرفتن و به کارگیری تمام توان. او معتقد به سخت کوشی و اراده است و به شما تاکید می کند دست از علایق و آرزوهای خود نکشید.
۸:۰۵
فلسفه کاری بابی
بابی از حرفه ارایشگری می گوید و برای افراد مشتاق توصیه هایی دارد او درسهای خود در هیات مدیره را، از تشکیل تیم گرفته تا باز کردن مسیر برای ترقی در این حرفه، به اشتراک می گذارد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross