خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

دنی الفمن

آموزش آهنگسازی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۱۰ دقیقه
۲۱ قسمت
72 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۱:۵۸
با دنی الفمن آشنا شوید
با معلم جدید خود ملاقات کنید: دنی الفمن، نامزد ۴ جایزه اسکار. وی دورنمایی از کلاس های خود ارائه می دهد و شما را به دنیای سورئال و خوفناک خود دعوت می کند.
۱۵:۱۶
شروع به کار
دنی قبل از اینکه تبدیل به آهنگ ساز فیلم شود هیچ گاه یک موزیسین به طور معمول آموزش دیده نبوده است، شما هم لازم نیست باشید. او با شما سفر غیرمنتظره خود به سمت آهنگ ساز فیلم شدن را به اشتراک می گذارد.
۱۰:۴۱
ساخت قطعه موسیقی برای فیلم
اولین روز کاری برای تدوین و ساخت موسیقی جلسه شناسایی است که در آن گوش دادن به صحبت های کارگردان حیاتی است. دنی به شما توضیح می دهد که چگونه نقشه آهنگ های خود را بچینید و طول زمانی آن، بودجه مورد نیاز را مشخص کنید و چگونه بتوانید بر موسیقی معاصر غلبه کنید.
۱۰:۴۶
داستان گویی از طریق موسیقی
برای اینکه بتوانید آهنگ ساز فیلم باشید، شما ابتدا باید موسیقی فیلم را به خوبی بشناسید. دنیای برای شما روشن می سازد که چگونه موسیقی فیلم های مختلف در طول تاریخ بینش کارگردان را ارتقا داده اند و همینطور تاثیر خود را بر روی کارهای وی گذاشته اند.
۱۳:۲۴
تم ها و ملودی ها
یک تم یا ملودی می تواند همه چیز باشد و در عین حال هیچ چیز نباشد، ممکن است خیلی سریع ایده های آن را پیدا کنید یا پیدا کردن آن کاری زمان بر باشد. دنی با ارائه مثال هایی از چندین اثر معروف خود به شما آموزش می دهد که چگونه برای فیلم خود تم و ملودی های مختلف را شناسایی کند و آن را خلق کنید.
۳:۵۷
گوش دادن همزمان به موسیقی
دنی در کنار گوش دادن به موسیقی فیلم یک نقشه ساده که خود آن را نوشته است، شما را در مسیر ساخت آن راهنمایی می کند و به شما توضیحاتی در مورد آن می دهد.
۱۴:۱۵
ساز بندی
برای نمایش یک احساس هیچ ساز درست یا اشتباهی وجود ندارد. دنی به شما روش های ساخت لحن، انرژی و موومان ها را از طریق سازبندی آهنگ نشان می دهد و به شما می آموزد که چگونه با سازهای خود رفتار کنید، آن ها را آماده کنید و آن ها را بنوازید.
۷:۵۹
رویای قبل از کریسمس ساخته تیم برتون
ساخت موسیقی متن برای یک شخصیت می تواند عمل اضطراب آوری باشد. دنی از طریق این تحلیل موردی نحوه ساخت آهنگ برای فیلم رویای قبل از کریسمس را توضیح می دهد و به شما نشان می دهد که برای ابداع داستان جک اسکلینگتون چگونه با تیم برتون همکاری کرده است.
۱۱:۵۵
روند کار
زمانی که شما یک ذهن غیرسازماندهی شده همانند دنی داشته باشد، سازماندهی استودیو و پروژه کلید یک اشتغال موفق است. دنی با شما فرآیند خود برای سازماندهی استودیوی خود، نحوه انتخاب نرم افزارهای ساخت صدا و استفاده از تخته بزرگ برای پیگیری وضعیت آهنگ را با شما به اشتراک می گذارد.
۷:۵۳
ساخت الگوی موسیقیایی
شناسایی لحن فیلم می تواند صدایی را که قالب موسیقی شما را ایجاد می کند، مشخص سازد. دنی به شما نحوه ساخت قالب موسیقایی برای ساخت آهنگ را آموزش می دهد و به شما می گوید که چگونه ایجاد آمادگی برای ساخت آن می تواند به تحقق بخشیدن نگرش شما کمک کند.
۱۲:۲۹
غرایز و حس نا امنی
هنرمندان پر از تردیدها هستند. دنی در مورد نحوه مدیریت تردیدها و عبور از آن صحبت می کند. او در مورد نقاط آسیب پذیر فکر خود صحبت می کند و توضیح می دهد که چگونه بر آن ها غلبه می کند و چگونه غرایز خود را برای دست زدن به تصمیمات بهتر قوی کرده است.
۱۶:۰۱
ساخت موسیقی برای فیلم بلند
برای نقشه بندی یک قطعه، شما نیاز به شناسایی لحن فیلم و لحظاتی از فیلم است که آن فیلم را معنا می کند. دنی با استفاده از مثال هایی از ژانرهای مختلف سینما، به شما نشان می دهد که چگونه برای بازتاب لحظات کلیدی و چشم اندازهای لحنی فیلم دست به مهندسی معکوس قطعات می زند.
۵:۲۰
تغییر رویکرد: فیلم شیر
دنی با استفاده از فیلم شیر به عنوان یک نمونه موردی، به شما نشان می دهد که چرا یک رویکرد دقیق و نت به نت برای ساخت آهنگ لزوما همیشه یک تصمیم درست نیست و چگونه بداهه نوازی گاها قطعه گمشده پازل آهنگسازی است.
۱۱:۰۲
ویرایش پویای موسیقی
آهنگ سازی برای یک فیلم در حال تکمیل کار چالش برانگیزی است. دنی به شما آموزش می دهد که چگونه ریتم و تمپو را پیدا کنید، چگونه وارد یک عبارت و جمله موسیقایی شوید و از آن خارج شوید و چگونه موسیقی خود را با تصویر هماهنگ کنید.
۵:۲۴
جزییات شیطان
دنی عاشق فرآیند اضافه کردن جزییات به آهنگ است. دنی با نشان دادن صحنه ای از فیلم لارنس عربستان به شما نمایش می دهد که چگونه طراحی صدا و اضافه کردن جزییات کیفیت قطعه موسیقیایی شما را ارتقا می بخشد.
۵:۱۴
گوش دادن همزمان به موسیقی: ناشناخته شناخته شده
دنی با شما به قطعه ساخته خود در فیلم ناشناخته شناخته شده گوش می دهد و برای شما توضیح می دهد که ساخت تم برای شخصیت منفی آنقدری هم که شما فکر می کنید سر راست نبوده است.
۱۲:۳۳
در شکست
حتی آهنگسازان کهنه کاری همچون دنی هم ممکن است با شکست روبرو شوند و برای جبران آن باید تلاش کنند. دنی با تشریح یک همکاری شکست خورده با تیم برتون به شما نشان می دهد که چگونه می توانید بر غرور خود غلبه کنید و در هنگام مواجه با شکست آن راحفظ کنید.
۷:۰۰
کارکردن با کارگردان
همکاری با کارگردان ها خود هنری ظریف است که دنی در طی ۳۵ سال تجربه آن را بدست آورده است. او به شما نکات و پیشنهاداتی برای صحبت با کارگردان، ارائه ایده ها و دریافت بازخوردها ارائه می دهد.
۸:۰۶
عبور از خط قرمز
مرزی باریک بین تاثیر گرفتن از کار دیگران، ارجاع دادن به آن ها و دزدی ادبی است. دنی به شما نشان می دهد که این مرز زمانی که از محدوده ها پا فراتر می گذارید چگونه ترسیم می شود و چگونه می توانید از آن ها جلوتر روید و اصالت کار خود را حفظ کنید.
۶:۲۸
توصیه هایی به آهنگسازان تازه کار
دنی به عنوان یک آهنگسازی که آموزش رسمی ندیده است به شما دیدگاهی متفاوت برای وجود به این شغل را ارائه می دهد. او شما را تشویق می کند که آن چیزهایی را که شما را منحصربه فرد می کند پیدا کنید و بهترین جنبه های کاری خود را دنبال کنید و برای شنیده شدن آن جنبه از خود را ارتقا دهید.
۳:۰۷
جمع بندی کلاس
دنی به دوباره به ماجراجویی هایی که با شما آغاز کرده اشاره می کند؛ همانند یک معدنچی طلای پیر که کنار یک آتش به جویندگان طلای جوان داستان هایی می گوید قبل از اینکه آن ها به سیاحت جهان برای یافتن طلا بروند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross